Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha megnyernéd a lottó főnyereményt mire költenél? fórum

Ha megnyernéd a lottó főnyereményt mire költenél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. márc. 7. 08:08

Utaznék....

És a kamatokból szépen megélnék...

2010. márc. 6. 13:25

Rendezném a saját, a családom, a hozzátartozóim adósságait.

Vennék magunknak, anyuéknak, anyóséknak egy hatalmas családi házat. (MIndenkinek abban a városban, ahol ők szeretnék.)

Autót is vennék mindenkinek a családban.

Aztán több kórházat,alapítványt, iskolát is támogatnék.

A maradékot kamatoztatnám és élnék, élnénk, mint hal a vízben.

DE EZ CSAK ÁLOM!

38. manul
2010. márc. 6. 09:18

Vennék egy kis szigetet a családomnak gazdálkodnék és állatokat tartanék.

Létre hoznék két alapítványt,egyet a beteg gyerekeknek egyet pedig a gazdátlan állatoknak.

De mindezek előtt elmennék Nepálba,Japánba,Kínába,végigjárnám az összes megálmodott útvonalat.

2010. márc. 6. 06:14
Ha ez a csoda megtöténne...3 gyermekemnek és a családomban mindenkinek kifizetnék mindent,félretennék....a többit szétosztanám ,létrehoznék egy "mosoly" alapitványt szegényeknek,betegeknek,reményvesztetteknek,hogy ujra tudjanak kezdeni..és bizakodjanak a jövőben..
36. Azurit
2010. márc. 6. 01:51

Sziasztok!


Jó álmodozni!


Lerendezném az adósságaimat,segítenék a családomon,vennék egy jó kis házikót,

szét vásárolnám magamat,megcsináltatnám

normálisan a fogaim stb...tejes generál:),elutaznék Párizsba,

vennék kis lakásokat és ezáltal biztosítanám néhány hajléktalan számára az újrakezdés lehetőségét.

2010. márc. 5. 20:37

Szisztok!

Mit csinálnék ennyi pénzel?Hm..

csinálnék egy alapítványt...halmozottan sérült gyerekeknek.

Én sokat utaznék...családnak vennék egy szép házikót.

És élném az életem..ja és azzal kezdeném, hogy a pénzt kamatoztatnám..a kamatokból el lennék...

2010. márc. 5. 19:58
Megoldanám az összes probémámat, ami 99%-ban a pénz hiánya miatt van, majd csapot-papot itt hagynék, családostól kimennék külföldre valahová, és többé vissza sem néznék..
33. etikat
2010. márc. 5. 16:31
Ó, de szép is lenne :) A családomra költeném, vagyunk 9-en ! Vennék magamnak is egy kis házat, jó nagy telekkel ! Sok baromfióllal meg nagy virágoskerttel :)
2010. márc. 5. 15:22
álmodjunk én még ezt is el tudnám költeni..nem lenne nehéz...csak szük családon belül is...
2010. márc. 5. 15:01
Vennék Korfun egy tengerparti villát meg egy yacht-ot... odaköltöznék, utazgatnék... a kamatokból jól ellennék :D
2010. márc. 5. 14:40
Annyira sok az a pénz hogy csak emberi gyarlóságokra lehetne elkölteni.Egyébként én is csatlekozok az előttem szólókhoz.Jövőt biztosítanék a családomnak,utazgatnék 1 kicsit,a többit meg beteg gyermekeknek adnám.
29. fdóri
2010. márc. 5. 14:39
Ja azon se kéne gondolkodnom, hogy merjek-e még egy gyermeket szülni...ide...1 év gyedre, bölcsödébe:(
2010. márc. 5. 14:38
Én rendezném a család minden tagjának adósságát, persze a sajátomat is, aztán vennék egy lakást a tesóméknak, meg anyuéknak egyet-egyet (azért élnek még együtt apuval mert nincs pénzük külön menni )és persze magamnak is amit kiadnék, de én valahol vidéken vennék egy nagy telket, építenék rá házat, lovaim lennének, agarakat tartanék, meg persze díszbaromfikat. Elmennék egy-két helyre külföldre nyaralgatni, bankszámlán hagynék jópár milliót hogy kamatozzon öreg éveimre, majdani gyerekeimnek kötnék le pénzt, és alapítványokat is támogatnék...
27. fdóri
2010. márc. 5. 14:38

Adnék mindenkinek a családban. Vennék házat mindkét gyerekemnek,sőt a harmadiknak is aki még nincs:)

Lekötnék sokat, adakoznék, nem kéne szenvednem hogy ki tudom-e fizetni a gyerekeim taníttatását, Vennék Portugáliában egy szép házat magunknak, ez a férjem álma. Kimennék Amerikába rokonlátogatni, lehet maradnék is:)...annyi álom...a nagymamám közel 50 éve álmodja...ugyanezeket...az én drága mamám, mennyiszer elmondta,elmondja,nekem már nem kellene, csak a gyerekek, az unokák, hogy gondtalan életük legyen, azthiszem ha egyszer meg fog halni, én lottózom majd helyette, hátha az enyém lehet az álma.....:)

2010. márc. 5. 14:33

álmodozni is nagyon jó...

mivel én nagyon sokat dolgoztam ennél a cégnél is láttam mennyi az álom...remény vágy mi azt eredményezi hogy az emberek maguktól adozzanak.. hétről hétre

25. Pné Veronika (válaszként erre: 23. - *angel*)
2010. márc. 5. 14:14
:-))) Jaja, nekem is... :-)))
2010. márc. 5. 14:14
Elrendezném az életünket, valamennyit lekötnék és a maradékból valamilyen közhasznú szervezetet (pl. Peter Cerny gyermekmentő alapítványt)támogatnék.
23. *angel* (válaszként erre: 10. - Weberkitti)
2010. márc. 5. 14:12
Ehhez nincs mit hozzáfüzni!!! Ugyan ezt csinálnám!!! csak 1 bajom van! kéne lottóznom... :)
2010. márc. 5. 14:09

Boldog életem lehetne a családommal és még az unokáimnak is, akik még tervben sincsenek.


Segítenék a beteg gyermekeknek, valószínű, nyitnék egy autista otthont Nekik. Ők nagyon kirekesztettek a társadalomból. Integrált lenne, Down szindrómás, Autista és egyéb fogyatékkal élő gyermekeknek.Nagyon a szívemben él mind aki fogyatékkal él.


3 gyermekem van, mindhárom egészséges hála, de Ők /mármint a beteg gyermekek/ sajnos mintha nem is emberek lennének, szánalmas a társadalmunk rájuk nézve.

2010. márc. 5. 14:09
Nyitnék egy külön számlát,magamnak,sok sok millióval,ami továbbra is kamatozna,adnék anyámnak,tesóméknak-külön számla,egy pár IGAZ barátnak lazán adnék lóvét,a többin utazgatnék... Dubaiban megpihennék,és ott is maradnék! :))
20. naiv
2010. márc. 5. 14:06
ház,autó,Svájcban bankszámla,szüleimnek nagyobb pénz anyóséknak is valamennyi sógornőméknek épp,h csak adnék a nyugdijjamat fizetném és élnék
19. 0ef5da02f3 (válaszként erre: 1. - Alfoldi13)
2010. márc. 5. 14:04
Befektetném:)
2010. márc. 5. 14:04
Vennék egy birokot, csendes szép helyen, lovakat, tartanék.
2010. márc. 5. 14:04

Nem kellene többet dolgozni és akkor egy szép stresszmentes közös életünk lenne férjemmel és a gyerek(ek)kel, mindenünk meg lehetne.....

Már csak lottózni kellene.:)

16. agis
2010. márc. 5. 14:03
Eltitkolnám, és elugranék shoppingolni a New York-Párizs-Róma tengelyen...:D
2010. márc. 5. 14:00

Kifizetném a hátralévő kölcsönt ami az autón van.

Vennék egy kis házat,kandallóval,nagy terasszal.Egy kutya,egy macska.


Elmennék Mauritius-ra és a Seychell-szigetekre.Egy hónapig. Aztán hazajönnék és élném tovább az életem ahogy eddig.

A pénz ami maradna,az adna egy nyugalmas életet.

14. Márti86 (válaszként erre: 9. - Márti86)
2010. márc. 5. 14:00
Ami marad azt lekötném hogy a gyerekeimnek is legyen.
2010. márc. 5. 14:00
Kifizetném az összes hitelt.Gyerekeknek nyitnék számlát.Szüleimnek vennék egy házat,anyósoméknak pénzt adnék.A közeli jó barátoknak is pénzt adnék.Állatmenhelyet alapítanék és sokat adakoznék,annyi pénzre úgyse lenne szükségünk.
2010. márc. 5. 13:59
Ház, alapítványok, adományok, bankszámlára, nyugdíjnak előre, rengeteg ruhát, és külön a kislányom jövőjére is, valamint utazás-REPÜLŐVEL:)
2010. márc. 5. 13:59
azt hiszem vennék egy házat az egyik gyerekemnek,egy másikat a másiknak,lekötnék mindkettőnek egyenlő x összeget.a szüleimet is anyagilag rendberaknám,és nyitnék pár magán-bölcsit,ovit,és persze egy világkörüli út:-P(minimum)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook