Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha megismerkednétek egy 23 éves fiúval, és megtudnátok, hogy még szűz, mit gondolnátok? fórum

Ha megismerkednétek egy 23 éves fiúval, és megtudnátok, hogy még szűz, mit gondolnátok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
2012. jún. 8. 15:11
Imádnám...:)
2012. jún. 8. 15:02

Semmi rosszat!

Sürgősen változtatni kell a helyzeten!!! ;)

2012. jún. 8. 14:57
semmit
122. chemmaster (válaszként erre: 121. - Cikicakk)
2012. jún. 8. 14:36
nem, nem homo vagy ilyesmi. túl komolynak én nem gondolom, és azért a futó kapcsolatokon kívül is van olyan kapcsolat sztem ahol van szex. mondjuk azt nem tudom hogy áll a futó kalandokhoz.
121. cikicakk (válaszként erre: 120. - Chemmaster)
2012. jún. 8. 14:14
Ja! Értem! Akkor sztronó a hozzászólásom.Mindenesetre ha igaz a kérdés és a srác szeretné ha lenne végre kapcsolata,akkor nincs semmi elveszve.nem homo,nem transzvesztita,csak túl komoly a srác egy fútó kapcsolathoz.Ez valahol jó is,de van hátránya is.Majd kiderül melyik a nagyobb buktató.
120. chemmaster (válaszként erre: 119. - Cikicakk)
2012. jún. 8. 14:05
dominós poénkodott:)
2012. jún. 8. 13:55

Nem vettétek észre ezt a hozzászólást? Nem lehetséges, hogy az az illető is köztünk van,akiről épp folyik az eszmecsere?


76. dominós 2012-06-07 22:04

én vagyok, de nem 23, kicsit több :DDD

Válasz erre Privát üzenet


Ide beraktam az előző oldalon lévő hozzászólást.

Szerintem az is itt van akiről szól a cikk.Persze lehet, hogy tényleg érdekli mi a véleményünk a szituról,de az is lehet, hogy csak játszik velünk.

2012. jún. 8. 13:36
Serrytől nyilvánosan bocsánat kérek. durva voltam vele, megbántam!
117. e8e3b19bd0 (válaszként erre: 1. - Chemmaster)
2012. jún. 8. 13:32

"23 éves szűz férfival: Mit gondolnátok?"


férfi

116. chemmaster (válaszként erre: 115. - C69ff6d3e9)
2012. jún. 8. 13:28

dehogy haragszom:) már leírtam (családtag, csak nem akartam ezt leírni, mert féltem hogy nem lesztek őszinték, de ahogy elnézem azok voltatok:), mi a szitu.

egyébként meg mással nem beszél erről amit én meg is értek. (én sem kürtölném világgá)


szerintem csak kicsit határozottabnak kellene lennie de azt ugye könnyű mondani...

2012. jún. 8. 13:20
tényleg ne haragudj érte,de már korábban is leírtam, hogy nem te vagy véletlen az a pasi, akiről az eleje óta szó van? nekem nagyon fura ez az egész. adott egy szűz pasi, akinek valahol ciki ez az egész.de azért kibeszéli, még azt is hogy volt-e társkeresőn,hogy akarja leélni az életét, ahhoz képest hogy vallásosan élt.persze te szíveden viseled a dolgát, és mindenáron akarsz rajta segíteni.aztán a megnyilvánulások, a hsz-ek is olyan érdekesek.ha csak ismerősről lenne szó, akkor miért nem írtad ki úgy, hogy van egy ismerősöd, aki szűz pasi.ciki? na de ez csak egy vélemény. nem kell adni rá.
114. chemmaster (válaszként erre: 112. - Serry)
2012. jún. 8. 13:01

még egyszer leírom hogy biztosan megérts, és ne kelljen még egyszer olvasnom tőled azokat amiket már egyszer leírtál:


- nem így akarja élni az életét


- szeretne barátnőt, szexet, mint a többi átlagember


Én sajnos nem vagyok elég tapasztalt e téren, nem nagyon tudom mit kéne csinálnia.

113. chemmaster (válaszként erre: 112. - Serry)
2012. jún. 8. 12:57

Persze hogy tudom, mivel képzeld szoktam vele beszélgetni erről.


"kérte tőled,ohgy itt old meg a problémáját?"


jó ezentúl csak olyan, másokat bármilyen szinten is érintő dolgokat fogok csinálni amikre megkértek:D te szerencsétlen, kínodba érvelsz ilyen ostobaságokkal.


"elég felnőtt,ohgy ő maga megoldja....."


ilyen jól ismered?:D 3 éve elég felnőtt, azóta semmi (szó szerint semmi) változás. várjunk a végtelenségig?


szerintem told el a cangát ha csak ilyen alacsony színvonalú közhelyeket ("elég felnőtt", "minek szólsz bele") tudsz mondani érvként. de ha van értelmes megjegyzésed, tanácsod, akkor szívesen hallgatom. a "minek szólsz bele?", "nem a te dolgod" és hasonló, a srác ügyét semmilyen szinten előrébb nem vivő megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi.

112. Serry (válaszként erre: 111. - Chemmaster)
2012. jún. 8. 12:44

Jesszusom te tudod hogy akarja élni az életét?

Neked is lassú a felfogásod.. kérte tőled,ohgy itt old meg a problémáját? Vagy,ohgy te old meg?

elég felnőtt,ohgy ő maga megoldja.....

111. chemmaster (válaszként erre: 110. - Serry)
2012. jún. 8. 12:41
jesszusom, te milyen lassú vagy, még mindig nem fogtad föl: NEM így akarja élni az életét.
110. Serry
2012. jún. 8. 12:36
Elég felnőtt ahhoz el tudja dönteni miként akarja élin a z életét.
109. chemmaster (válaszként erre: 105. - Mari20)
2012. jún. 8. 12:22
érdekes mert a szülei nem ennyire vallásosak. egysuerúen csak ilyen közegbe (katolikus) került.
108. 8e9170fe09 (válaszként erre: 106. - Tücsimücsi)
2012. jún. 8. 12:21
Ez így van. A kíváncsiság mindig benne lesz.
107. chemmaster (válaszként erre: 103. - Serry)
2012. jún. 8. 12:20

"de kérte,ohgy üsd bele a dolgod?"


Na ez az irreleváns:D


"S az,ohgy mit mutatnak a statisztikák itt ebben a kérdésben nem releváns."


miért is nem releváns? a statisztikától való eltérés a normáltól való eltérést jelent ami fölveti azt hogy valami nem OK, amin változtatni kell abban az esetben, ha ez az illető számára probléma. én ismerem őt hidd el, elég nagy probléma neki.


"és tragédiaként éled meg."


én nem élem meg ennek mert nem engem érint.


"De egy férfit mindennél jobban frusztrál ( főleg ha zárkózottabb) ha egy hozzá közel álló nő f szinte állandó jelleggel az ő gondjain töri a fejét."


igen amennyiben gondolatolvasó:D


"Ezért mondtam szállj le a témáról és hagyd úgy élni ahogy neki tetszik vagy éppen összejön."


nem tetszik neki, fogd már föl! hányszor kell még leírnom, hogy 1X megértsd? jajistenem, ennyire értetlennek lenni...

2012. jún. 8. 12:17

Azt nem gondolom, hogy ciki.

Viszont lehet ennek a későbbiekben nagy hátránya is. Mi van ha 5-10 év múlva rájön arra hogy még nem is élte ki magát igazán? Ennek nagyon nagy a valószínűsége.

Ha akkor egy komoly kapcsolatban lesz (akár veled akár mással): vagy félrelép vagy szakít. Mert egy idő után biztos motoszkálni fog az agyában, milyen jó lenne v. jó lett volna más lányokkal is ...

105. Mari20
2012. jún. 8. 12:12

Azt, hogy "túl erős volt a szülői nevelés"

és szegény fiú még nem tudja , hogy .... milyen szép az élet...

2012. jún. 8. 11:59
Engem nem zavarna a dolog.Mert én 35 éves voltam a férjem meg 31 amikor megismerkedtünk.Ő szűz volt én meg nem.3éve volt.Most várjuk a közös babánkat.Ő 14 éves kora óta dolgozott,nem volt ideje szórakozni.Én szerintem sokkal jobban ragaszkodobbak és nem félnek kimutatni az érzéseiket.
103. Serry
2012. jún. 8. 11:52

Még mindig nem értem TE miért tartod ezt olyan eget rengető problémának... értem én,ohgy lelki társa vagy mi vagy.. de kérte,ohgy üsd bele a dolgod?


Az én férjem 22 éves volt mikor összeházasodtunk én 2 évet vártam rá,mert szűz volt. És nincs ebben semmi.. csak azzal,hogy még te is ezzel foglalkozol olyan fórumon ahol akár ő is olvashatja teszed neki még kellemetlenebbé mint ahogy ő érzi.


S az,ohgy mit mutatnak a statisztikák itt ebben a kérdésben nem releváns. Ő valószínűleg a vallásossága és lelki alkata miatt sokkal többre értékeli ezt a dolgot mit te aki statisztikákkal dobálózol és tragédiaként éled meg.


Rendben szeretnél segíteni. De egy férfit mindennél jobban frusztrál ( főleg ha zárkózottabb) ha egy hozzá közel álló nő f szinte állandó jelleggel az ő gondjain töri a fejét. Ezért mondtam szállj le a témáról és hagyd úgy élni ahogy neki tetszik vagy éppen összejön.

2012. jún. 8. 10:50
egyébként a durex hazai (2007es) felmérése szerint a szüzesség elveszésének átlag életkora lányoknál 17.7 év, fiúknál 18.4 év. szóródásról sajnos nem írtak
101. chemmaster (válaszként erre: 100. - Hitta)
2012. jún. 8. 10:47
ördögöd van, próbálta a netes társkeresést (állítása szerint kb. 6 oldalon volt fönt - nem ellenőriztem de ez mindenképp egy nagy számnak tűnik). de az ilyenen általában a kevésbé kelendőek regisztrálnak...egyszer találkozott az egyik csajjal de az se okos nem volt se szép, se nem volt jó a stílusa. szóval nem volt számára vonzó, nem is lett belőle semmi.
100. Hitta (válaszként erre: 99. - Chemmaster)
2012. jún. 8. 10:42
Amúgy megértem, hogy nem mer oda menni egy idegen lányhoz, sok olyan fiú van aki ugyanilyen, hiába nem szűz. Szegény nincs könnyű helyzetben :/ Esetleg interneten próbálkozhatna, vagy már próbálta, nem tudod? De amúgy tényleg nem kellene rágörcsölnie. Ha tetszik neki a csoporttársa igenis menjen el vele randizni, nem kell rögtön elmondania mi a helyzet. Egy átlagos lány, amúgy sem akar rögtön ágybabújni (legalábbis szeritnem :D). Ha meg jobban megismerik egymást, kialakul a bizalom, akkor megkérheti a lányt, hogy ne híresztelje a dolgot, mert neki ez érzékeny téma. (Tudtommal ismerősöm barátnője se reklámozta a dolgot)
99. chemmaster (válaszként erre: 98. - Hitta)
2012. jún. 8. 10:28

hát ilyen "jelölt" sajna nincs, legalábbis a környezetemben...:(

tényleg nem megy oda ismeretlenhez. félig ismeretlenhez már könnyebben megy de eddig nem járt szerencsével.

igazából volt már, hogy egy csaj moziba hívta de a következő volt a probléma:


a csaj az évfolyamtársa (egyébként egy egész jó fősuliba jár), az évfolyamra pedig elég sokan járnak (200+ fő). na most attól tart fiú hogy kitudódik a szüzessége.

nem arról van szó hogy a lány pletykás de azért az ilyen elterjedhet, a csajok beszélnek egymással erről-arról. a srácot amúgy sem nagyon szeretik az évfolyamtársai (kicsit különc, kilóg a sorból) szóval a srác attól tart hogy ezzel fogják szopatni vagy legalábbis tovább esik a "hírneve". úgy meg aztán nehéz csajt találni.

98. Hitta (válaszként erre: 97. - Chemmaster)
2012. jún. 8. 10:19
Neked nincs olyan barátnőd akit bemutathatnátok neki? Mert az én ismerősöm se volt az a nagy casanova, aki oda megy egy ismeretlen lányhoz. A barátnőjét is úgy ismerte meg, hogy a lány belekeveredett a baráti körébe valakinek a valakijeként.
97. chemmaster (válaszként erre: 95. - Hitta)
2012. jún. 8. 10:14

ez az ösztön benne van mindenkiben (ha csak a kultúra, család el nem nyomja), ez kell a létfenntartáshoz...

az az érdekes hogy nem zárkózott, valahogy rosszul menedzseli magát, bénázik.

96. chemmaster (válaszként erre: 92. - Serry)
2012. jún. 8. 10:11

azért sajnálom, mert szarul érzi magát ettől és szomorú.

ha nem érezné szarul magát ettől, akkor értelemszerűen nem sajnálnám, ez ennyire egyszerű. meglepődtél?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook