Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha meghal a magzat az anya meheben, miert kell az anyanak megszulnie? Nem lehet kimeletesebben kezelni a tragediat? fórum

Ha meghal a magzat az anya meheben, miert kell az anyanak megszulnie? Nem lehet kimeletesebben kezelni a tragediat? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2008. márc. 7. 18:03

Szerintem ezt kórháza válogatja.Egyik kolléganőmnek 1 hete halottvolt a babája(kb) és 35 hétre beindították neki és mivel szépen tágult,meg kellett szülnie.Ez iszonyú tragédia önmagában is,hogy elveszti a babát valaki,nemhogy még megszülni,szenvedni azért,ami már nem lehet az övé.Aki így jár,annak egy életre sebzik a lelkét.Humánusabb lenne tényleg a császár.De miért így rendezik ezt?Én sem értem.

Mindenki,aki elvesztette a magzatát,mielőbbi vígasztalódást kívánok.-egy másik,egészséges bébi képében...!

5. Kolibri (válaszként erre: 3. - Kristof2003)
2008. márc. 7. 18:02

Jaj, te jo eg! Sajnalom.

Nem, velem nem tortent, csak tobbszor olvastam itt a Hoxan ilyen torteneteket. Borzaszto lehet maga a tragedia, es akkor meg megszulni a babat!

Sajnalom, hogy reszed volt ebben!:(

2008. márc. 7. 17:57
Ja és a terhességi hetek is számítanak, ha még kisebb, de már nem abortálható (12. hét), akkor sima szülés, ha 25. hét után van, akkor azt hiszem császár van.
2008. márc. 7. 17:56

Szia!


Én úgy tudom, hogy elírás, hogy X. hét után szülni kell sajnos. Nekem is kellett:((((((((

Veled történt? Én 18. hetes terhes voltam, a babám még élt, de a maaztvíz elfolyt, csak a fejénél volt már. Szörnyű volt.

2008. márc. 7. 17:55
Nem kell. Barátnőmet megcsászározták, amikor meghalt a 8 hónapos magzata lepényleválás miatt.
2008. márc. 7. 17:51
Ha meghal a magzat az anya meheben, miert kell az anyanak megszulnie? Nem lehet kimeletesebben kezelni a tragediat?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook