Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha már nem alszol együtt a pároddal, akkor az jelentheti a kapcsolat végét? fórum

Ha már nem alszol együtt a pároddal, akkor az jelentheti a kapcsolat végét? (beszélgetős fórum)


1 2 3
56. klenca (válaszként erre: 55. - Nosferina)
2009. márc. 24. 22:05

Jobban ismerem ezt, mint gondolnád.

S hogy meg tud lepődni, amikor szembesítem a hülyeségeivel!!!

Emellett nem ordítozok, csak közlöm a tényeket.

Nehéz eset.:((

55. Nosferina (válaszként erre: 54. - Klenca)
2009. márc. 24. 22:03
Tudja a férfi,hogy gond van :) csak nem akar tudomást venni róla.Hülye taktika,már bocsánat- de a férjem is ezt alkalmazza a mai napig.Mikor felhozom témába a válást, terel,témát vált stb...úgy gondolják majd az idő megold mindent,hát nem :( ront a helyzeten!Amikor pedig egy szép napon egyedül maradnak-akkor csak sajnálják,sajnáltatják magukat,hogy az a szívtelen dög elhagyott-pont ,amikor a legrosszabb passzban vagyok és nem értem miért- talán egy másik férfiért!Ezt fogják mindenkinek mondani,és a bolondok még el is hiszik!
54. klenca (válaszként erre: 51. - Ce91523917)
2009. márc. 24. 21:59
Hiába, egy némával nem nagyon lehet beszélgetni...
53. Nosferina (válaszként erre: 49. - K.tünde78)
2009. márc. 24. 21:56

Erre a pontra nem nehéz eljutni :) és talán nem is kell sok idő hozzá.

Inkább az a nehéz,hogy kilépj a kapcsolatból,főleg,ha vannak gyerekek is.Tele vagyok félelemmel,hogy el tudom e majd őket tartani,eleget tudok e lenni velük és részt venni az életükben-figyelni rájuk :( félek,hogy innentől kezdve a gyerekek élete tönkremegy :( nem mintha most jobb lenne nekik azt hallgatni,hogy a szülők egyfolytában marják egymást :(

52. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 51. - Ce91523917)
2009. márc. 24. 20:22
Ismerős helyzet. Teljesen ez van nálunk is. Sajnos ebben nem tudok tanácsot adni, mert még nekem sem sikerült megoldanom. :(
51. ce91523917 (válaszként erre: 29. - Elfelejtett jelszó)
2009. márc. 24. 20:19
Én nem félek tőle, próbáltam beszélni vele már szépen és csúnyán is, kérlelve és ordítva is. Egyik sem vált be. Mindig megkérdezi, hogy "akkor szerinted mi a megoldás?" én elmondom, hogan próbáljuk meg, de nem tesz semmit. az ég világon semmit. és ezt játszuk már hónapok óta
50. ce91523917 (válaszként erre: 28. - MelisUK)
2009. márc. 24. 20:18
Tisztelejm érte?! Viccelsz? Hisz hozzám sem szól egész nap. Ennél minden jobb, még a különlét is
49. k.tünde78 (válaszként erre: 48. - Nosferina)
2009. márc. 24. 17:40

Hosszú az út és az idő ,amig eljut az ember erre a pontra,Te sajnos már eljutottál idáig.

Azt hiszem Nekem is hasonló a jövőm.

2009. márc. 24. 17:24

Valljuk azért be őszintén,hogyha együtt alszunk a párunkkal-akkor nyilván közelebb érezzük magunkhoz :) 2 gyerek után én is megértem,hogy az újszülött több figyelmet igényel,esetleg éjszakázást stb- ebből adódóan külön ágyba kényszerülsz.

Bár, az lenne normális,ha az újszülött mellett is egy ágyban aludnál a pároddal.

Én már 2 éve külön alszom a férjemtől- és ezzel fokozatosan elhidegültünk egymástól- ami a kapcsolatunk rovására ment- persze az ő elviselhetetlen uralkodása,kötekedése is vezetett ahhoz az állapothoz,ami most van.

NÉha, amikor van egy normális pillanata,békülni akar (bár szerintem csak félti a vagyont,mert ha válunk,felezünk-így neki kevesebb lesz,mint ami most van) és én mindig elutasítom!

Ránézek,hiába a gyerekeim apja-hiába a 7 év,ami mögöttünk áll- végérvényesen kijelenthetem,számomra ő már nem kell!

2009. márc. 24. 17:04
Nem feltétlenül. Mióta megszületett az első gyerkőcünk többször alszunk külön, mint együtt.
46. erikpipi (válaszként erre: 39. - 27be861736)
2009. márc. 24. 16:59
Semmit nem írt, csak annyit hogy ritkult. Azt nem írta, hogy miért, szerintem még meg sem beszélték. A kapcsolatot mindig újítani kell, különben akár milyen nagy a szerelem, ellaposodik.
45. klenca (válaszként erre: 12. - Andrea anya)
2009. márc. 24. 12:35
Tudsz erről beszélni vele, vagy félsz a témától?
44. klenca (válaszként erre: 25. - MelisUK)
2009. márc. 24. 12:34
Ezek biztosan az extramagas beosztásuk miatt ilyen nőfalóak.:((
43. d972032f0a (válaszként erre: 34. - K.tünde78)
2009. márc. 24. 12:31
Szia...nagyon nehéz lehet igy élni.....ez a tetű ital nagyon hülye dolgokat tud csinálni az emberrel és nagyon sok házasságot tönkre tett már......olvasom,hogy józanul tök rendes és megbán mindent.....hát ez igy szokott lenni és másnap mintha nem történt volna semmi..úgyan úgy lesz...az hogy szereti a gyermekeit és a gyerekek is őt ez nagyon jó...de gondolom a gyerekek is hallják amikor beolvasól neki ez nem hatja meg?hogy szégyelnie kell magát elöttük?...az ember sokmindent eltűr és sokáig..de úgy van ahogy irtad.....hogy eljön az idö amikor már nem birod tovább......
42. k.tünde78 (válaszként erre: 41. - 27be861736)
2009. márc. 24. 12:25
igen igazad van,nekem is megpecsételődött még gyerkkorban a sorsom.nehezebb lépni és dönteni 2 gyerekkel a hátam mögött.ha nem lennének,már rég léptem volna.
41. 27be861736 (válaszként erre: 37. - K.tünde78)
2009. márc. 24. 12:22
volt egy párom, 4 évig voltunk együtt. azért hagytam ott, mert elkezdte, hogy minden nap 1 üveg sör. nekem nem kell alkesz pasi. elég volt az apám. nem mintha bántott volna, vagy szar életem lett volna, de anyám teljesen ráment. 40évesen leszázalékolták :((((((((((((
2009. márc. 24. 12:19
Nem! Mi is külön alszunk a férjemmel 10 éve, mióta gyerekeink születtek, de semmit nem jelent! Asexet is megoldjuk, nincs belőle probléma, és szeretjük egymást.
39. 27be861736 (válaszként erre: 36. - Erikpipi)
2009. márc. 24. 12:18
na de hamár szexet sem akar, az gáz! ne csak a topik címét olvassátok el...
38. Sirga
2009. márc. 24. 12:12
Nem feltétlenül. A szüleim, amióta az eszemet tudom, nem megy ágyban alszanak (de egy szobában).Idén lesznek 46 éves házasok.
37. k.tünde78 (válaszként erre: 35. - 27be861736)
2009. márc. 24. 12:10
Tudom ,én is így nőttem fel.És most sajna ebben élek.Nem látja be,hogy ez már alkoholizmus,és így segítséget sem fogad el.Tiszta ideg ha már 2-3 nap nem nyúlhat pohárhoz.Van olyan,hogy esik-kel,csúszik-mászik és azt állítja,hogy ő nem részeg csak 3 pohárral ivott.Na persze,tipikus tagadás,persze ehet,hogy 3 pohárral,de akkor ezek a poharak 2 literesek lehettek.
2009. márc. 24. 12:09
Nem gondolom, hogy maga a különalvás probléma lehet, sőt egyes kultúrákban szokás is. Úgyhogy ha ebből valaki azt a következtetést vonná le, hogy ettől tönkre megy, vagy ment egy kapcsolat, az téved.
2009. márc. 24. 12:00
ha sokat iszik... az gáz. az alkoholizmus. segítségre van szüksége. magától soha nem teszi le. tönkre tesz téged is és a gyerekeket is. én így nőttem fel....
34. k.tünde78 (válaszként erre: 19. - Andrea anya)
2009. márc. 24. 11:57

Magam sem tudom mit akarok,sokszor azt mondom magamnak elég most már,másnap meg teljesen mást gondolok,mert akkor normális és belátja a hibáit.

Részegen tök idióta(ez minden másnap délután így van,mert pihenős és itthon van),és a világból is kitudna üldözni.Mikor dolgozik és hazaugrik kajálni,akkor jól beolvasok neki,hogy mit tett és mondott előtte nap,Ő meg nagy bűnbánó boci szemekkel néz rám és mondja,hogy tudom igazad van sok mindenben.

A gyerekek szeretik ,Ő is szereti őketet ez egy fő szempont.Gondoskodik rólunk,tehát az anyagi biztonságérzetet megteremti.

Szóval a mérleg hol erre hol arra döl,de sosem áll meg.Ha nem birom bár és pláne ha látm,hogy a gyerekek kárára megy biztos itt hagyom és igyon ahogy akar.

33. d972032f0a (válaszként erre: 32. - Csutika100)
2009. márc. 24. 11:56
Ez igy igaz....sajnos elég sok pasi horkol...de sok nő is vagy csak hangosan szuszog....olyan hangzavarban nem igazán tudják magukat kipihenni...és hát ha éjjel nem alszol nyugodtan az kihat az egész napodra......
2009. márc. 24. 11:38
Ha csak az együttalvásról van szó és a többi rendben akkor nincs baj, de ha a többi sincs rendben akkor baj.
2009. márc. 24. 11:22
Igen.
2009. márc. 24. 11:21
Szerintem igen+ a totális elhidegülést-ha előtte együtt aludtatok és nem 1-2 hónaposak a gyerekek-hogy aludni kelljen hagyni a másikat...
29. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 22. - Ce91523917)
2009. márc. 24. 11:14
Ez nem épppen szimmetrikus kapcsolatra utal, alá fölérendelődés nem szerencsés dolog. Próbálj rajta változtatni, ne félj a veszekedéstől!
28. MelisUK (válaszként erre: 22. - Ce91523917)
2009. márc. 24. 11:14
Hát ez nem valami jó. Ezek szerint kötelességből van már veled a párod. Nem jön be mindenkinél az örök szerelem, tiszteld érte, hogy mellettetek van, hogy nem adja fel.
2009. márc. 24. 11:13

Mi még csak egyszer egy nyaraláson aludtunk együtt, az is olyan volt hogy ő jobbra én meg balra fordultam és szundi reggelig. Semmi összebújás... :(

Én máig bánom, ha legközelebb lesz ilyen lehetőségünk tuti máshogy lesz ;)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook