Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha kihűlöben van a kapcsolat. fórum

Ha kihűlöben van a kapcsolat. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
66. talofa (válaszként erre: 62. - Nik23)
2008. júl. 4. 13:33
Tudom-tudom!!Az én párom is nyugalomra vágyik ...nem arra,hogy maceráljam a "hülyeségeimmel""!!De,ha többet mutatna érzéseiből,jobban oda lenne,dicsérne//pl.:látom fogytál egy kicsit//akkor jobban Nőnek érezném magam és jobb lenne a kedvem közérzetem!!!De ha nem igy van ,akkor az bosszant,hogy pl.régebben volta aki azt mondta,hogy-irigylem a párodat!! Én akkor azt gondoltam,hogy ő már sokszor mint Nő,észre se vesz.
65. Cirmanella (válaszként erre: 58. - 2577cdcc12)
2008. júl. 4. 13:29

Szia!

:-)))

Na igen én is próbálok nem túl trén kinézni,ha takarítok.Sokszor mesztelenül szoktam,tetszik is neki.

Valamikor nem is tudom befejzeni amunkát,meg közben másba kezdünk....:-)))))

Nekem is volt műkörmöm,nagyon tetszett is.Én ezt csak arra mondtam,hogy emlékszem nagyon kellett rá vigyáznom hamar letört.(de lehet én voltam béna nem figyeltem rá annyira,de nekem vonatraszállásnál többször letört)

Ha sokat nyúkáltam vízben elkezdett kopni a lakk.Meg ilyen apróságok.

64. 01c8755c79 (válaszként erre: 61. - Talofa)
2008. júl. 4. 13:25

... én nem tudtam megjátszani magam. Nekem ez úgy jött be, amikor tényleg úgy voltam már vele, hogy nem érdekel... úgymond "felsőbb hatalmak kezébe" helyeztem a kapcsolatunkat.

A legfeltűnőbb pl. az volt, hogy nem kezdeményeztem a szexben... :o))))) ... aztán, hogy nem érdekelt, honnan jött... hol volt... Nem kérdeztem rá, amikor "elfelejtett" felhívni, hogy miért tette. Nem kérdeztem meg hova megy.. miért jött később.

... egy idő után elkezdte zavarni... most már köszönöm jól vagyunk! :o))

63. 2577cdcc12 (válaszként erre: 59. - 01c8755c79)
2008. júl. 4. 13:24
Ez ugyan kicsit túlzó, de szerintem a legfontosabb, gondoljunk csak meg, minek jönne haza, ha a "kedves" az ócsak cuccaiban tündököl otthon, viszont mindig kiöltözik, mikor elmegy valahova, még ha munkába is indul. Tehát mi a konzekvencia? Ezt a sok ócskaságot "csak nekünk" tartogatja...
62. Nik23 (válaszként erre: 54. - Talofa)
2008. júl. 4. 13:21

Igen mi sokkal érzelmesebbek vagyunk, mint a pasik. Én is midig azon vagyok kiakadva, hogy nem érzem, hogy a párom mennyire szeret, mert azt várom, hogy úgy mutassa ki a szeretetét ahogy azt én teszem. De ő nem én vagyok, a szeretetét is másként mutatja ki és nekem ezt kell észre vennem.

Nem biztos, hogy a párod arra vágyik, hogy amikor hazajön a nyakába ugor, vagy harisnyakötőben flangálj előtte, lehet, hogy pont az kell neki, hogy negyed órára hagyd magára egy üveg sörrel és hagy tudjon ráhangolódni az otthoni légkörre, mert lehet, hogy még a munkahelyi gondok nyomasztják, amikor mág kész lesz rád, akkor fog jönni magától, és próbál téged elvarászolni.

Nem feltéltenül az kell nekik, hogy kisestélyiben várd otthon gyertyafényes vacsival, néha sokkal nagyobb örömet tudsz neki azzal okozni, ha egy kicsit békén hagyond és engeded neki, hogy levadásszon.

A férfiak már az őskor óta vadásznak, há ne engejük más vadat a területünkre, néha hagyjuk elmenni a párunkat, és akkor nem fog elcsászkálni erre-arra. (persze vannak olyan férfiak akik igen, de az olyanért meg szerintem nem kár, jobb, ha az illettőtől minél hamarabb megszabadul az ember).

61. talofa (válaszként erre: 50. - 6b91894fae)
2008. júl. 4. 13:18

Próbálj,TE közönyösebb lenni vele,és ne ugrálj neki!!!Ne mondd neki ha hiányzott hétvégén,ne érezze mindig nyeregbe magát!!

Milyen bölcs vagyok!!!Tudom mondani könnyű,de sajna rá van irva az emberre,hogy mit érez!Nekem is tudják,mikor vagyok oda és mikor vagyok kicsit közömbösebb.

60. Cirmanella (válaszként erre: 50. - 6b91894fae)
2008. júl. 4. 13:17

Mónika!

Sajnálom,hogy hasonló cipőben járunk!

Szerintem az is a baj nagyon rá vagyunk görcsölve a témára.Kevesebbet kéne foglalkoni velük.

De tudom ezt könnyű mondani,meg sajnos én se teszek igy.

A tegnapi nagy veszekedés megviselt eléggé.Ilyenkor a másnapom is oda,azon rágódom miket mondott,meg,hogy igaza van-e.

De ugysincs.

:-))))))

59. 01c8755c79 (válaszként erre: 58. - 2577cdcc12)
2008. júl. 4. 13:16

... nos igen, nem volt hüle a Balázs Klári, amikor azt mondta, hogy fontosabb, hogy otthon miben és hogyan vagyunk a párunk előtt, mint idegenek között az utcán. :o)

... én is ennek a híve vagyok!:o))

58. 2577cdcc12 (válaszként erre: 41. - Cirmanella)
2008. júl. 4. 13:13

Szia!

Én 15 éve vagyok együtt a férjemmel, és van műkörmöm :o), mégis gyúrok tésztát... Soha nem vagyok itthon kinyúlt pólóban, és melegítőben, akkor sem, ha nincs itthon senki, tulajdonképpen nekem nincsenek ilyenek. Igazából lehet jó nő és háziasszony valaki egyszemélyben. Én mindig úgy öltözködöm otthon is, hogy ne érezzem magam kínosan akkor sem, ha a férjem egy idegennel állít be váratlanul. Ez persze nem kisestélyit jelent, de egy sportos otthoni nadrág-sort, hozzá valami helyes papucs, meg felső, igazán nem gond. A takarításhoz meg minek másik ruha? Maximum poros lesz, de ezért van a mosógép.

Olyan speciel volt már, hogy egy sortban, meg egy melltartóban takarítottam, sőt olyan is, hogy fürdőruhában mostam az ablakot, de ennek inkább örült, mint ne tetszett volna, de szerintem ez érthető is :o).

57. Nik23
2008. júl. 4. 13:12

Sziasztok!

Egy kapcsolatban a férfiak sajnos soha nem úgy élik meg a dolgokat, mint mi nők. Én az utóbbi időben nagyon sok irodalmat olvastam ebben a témában, és most már egyre jobban bele tudom magam képzelni egy férfi helyzetébe. Tényleg egész másképp gondolkoznak.

Nálunk annó az volt a probléma, hogy én elég sokáig magamban tartottam az apróbb sérelmeimet és amikor betelt a pohár, akkor robbantam és akkor előjött belőlem minden (néha évekkel korábbi dolgok is). Gondolom sokaknak ismerős ez a helyzet. Ezt nem szabad, a múltat el kell felejteni, és ha nem megy, akkor pedig le kell zárni a kapcsolatot, mert nem szabad öröké előhozni a régi sérelmeket is az újak mellé. Éppen elég az azanapi gondokat megoldani nem kell még a régit is felemelgetni.

Meg mi nők nagyon sokszor képesek vagyunk már a fejünkben lejátszani egy jelenetet, hogy hazajön a drága és én ezt mondom és teszem ő pedig ezt és ezt és, ha ez nem így lesz, akkor jön a veszekedés.

Szerintem a legfőbb megoldás a komunikáció, ha van valami gond azt legjobb rögtön megbeszélni, nem pedig hagyni felgyülemleni a gondokat.


És ha a kapcsolat kihülőben van, akkor tényleg az a legjobb megoldás, hogy a pasiban újra fell kell éleszteni a vadászt, és ezt nekünk egyedül kell megoldanunk. Azáltál, hogy teljesítjük minden szexszuális kivánságát, még nem biztos, hogy hosszú távon megunk melett fogjuk tartani őt, hiszem ha már teljesült egy álom, akkor jön egy másik, és ki vágyik arra a szerepre, hogy mindig csak a másik igényét elégítse ki.

Engedjük, hogy újra küzdjön értünk, harcoljon értünk. Csak kicsit képzeljétek magatokat egy férfi (a párotok) helyébe. Mi hozna lázba téget, mi zökkentene ki a megszokásból?

Sajnos egy kapcsolat tüzének ápolása ránk ró nagyobb feladatot, de amikor kicsit eltávolodsz a pasitol (önálló programok), akkor fel fog neki is tünni, hogy hohó itt valami bibi van, ha nem figyelek oda, akkor elvihetik a nőt, akkor ha fontosak vagyunk, akkor fog ám lépni a pasi is. De sajnos ezt szinte mindig nekünk kell kezdeményezni, nagyon kevés az olyan pasi aki másképp viselkedik.

56. talofa (válaszként erre: 46. - Cirmanella)
2008. júl. 4. 13:08
Ebben tökéletesen igazad van!!Remélem sokan rájönek majd erre!!!!Időben!!
55. talofa (válaszként erre: 41. - Cirmanella)
2008. júl. 4. 13:05
Értjük persze!!!Ismerjük is szerintem!
54. talofa (válaszként erre: 38. - 01c8755c79)
2008. júl. 4. 13:03
Igen igazad van!Én, és szerintem sok nő arra vágyik,hogy ŐT kívánják,Ő érte legyenek oda stb.Mi legyünk a "királylányok".De tudod idővel ennyi év után...nehéz ezt elérni.Biztos szeret minket a párunk szerintem,csak már nem mindig úgy mint nőt!!!Ez a baj!!!Ja!És a harisnyakötő+ jó kis rucik se jönnek ám mindig be,csak ideig-óráig!!Jó lenne ha mindig izgalmasak lennénk nekik,és legalább néha tökre oda lennének értünk még 14 év után is.Vagy mi vagyunk túl érzelmesek?
53. 01c8755c79 (válaszként erre: 52. - Cirmanella)
2008. júl. 4. 13:02

... hát akkor írja össze ezeket a dolgokat... olvasd át, gondold át, és meglátod, hogy érdemes-e változtatnod... vagy sokkal egyszerűbb olyan férfi után nézned, aki így szeret, ahogy vagy. Ezt így nyugodtan kérd meg.

Aztán persze, lehet, hogy a szokásos kis huzavona van köztetek... bajságok mindenhol vannak... :o))

52. Cirmanella (válaszként erre: 51. - 01c8755c79)
2008. júl. 4. 13:00

Igen!

Az elején ez mind megvolt!Virágcsokrok,pezső,vacsora!

Sőt!Mult hét fantasztikusan jó volt!Voltun víz zene virág fesztiválon és összebujva néztük a tüzijátékot.Közben azt sugta a fülembe,hogy milyen szerencsés,hogy ilyen csoda,mint én az övé lehet.:-)

Erre ez a hét meg?Mindennap veszekedés!Ki érti ezt?

Talán skizo?

Már kérdeztem tőle.

Azt mondta azért ilyen,mert mult héten mindent "elfelejtett" ami zavarja bennem és akkor nagyon jól érezte magát.De képtelen szemethunyni a dolgok felett amik zavarják.

51. 01c8755c79 (válaszként erre: 49. - Cirmanella)
2008. júl. 4. 12:53
... csak a hibát keresi benned, hogy a saját tökéletességét fényezze.... Megéri neked? ... Ha elmész hozzá, akkor vendégként menj (és ne menj minden este, érezze a hiányodat... és tudatosuljon benn, hogy más dolgod is lehet esténként).... és legyen ott a behűtött pezsgő... és vendégként viselkedj.. királynőként. És neked legyenek elvárásaid... hogy úgy is bánjon veled!!! Ráérsz feleségként funkcionálni, ha már az leszel! Most élvezd a fiatalságod... és hogy udvarolnak... hogy gyertyás pezsgős vacsorával várnak... hogy hétvégén színházba visznek...táncolni... vagy kirándulni... 22 évesen ezeknek a dolgoknak van az ideje! :o) ... nyugodtan tudatosítsd a pasiban.... és nyugodtan mond meg, hogy én mondtam... Ugyanis lehet, hogy ő női (inkább feleség) szerepeket vár el tőled, de ugyan ő is legyen már FÉRFI, mert Te ennyire igényes vagy.... és lehet, hogy Ő nem tud megfelelni a Te igényeidnek! :o)))
2008. júl. 4. 12:51
Sajnos én is csatlakozhatom a kihülő párkapcsolatban élőkhöz :(( az én pasim dettóra mint Cirmanelláé :( Vissza sírom a kezdő időszakot, olyan kis aranyos volt és édes, kis zabálni való, most meg mikor igényelném, hogy éreztesse velem, hogy szeret csak közönyt kapok. Ugrálok neki, kiszolgálom, semmi köszönet, bezzeg a nem tetszését azt fenn hangon a tudtomra hozza :(( Nagyon elvagyok keseredve. Én igyekszem, de hát nem nagy változás van. Most hétvégén nem fogunk találkozni, remélem hiányozni fogok neki, és észbe kap. Meg lehet, hogy nem ártana, ha egy ideig most csak naponta pár órára találkoznánk. Nem tudom már mi tévő legyek.
49. Cirmanella (válaszként erre: 47. - 01c8755c79)
2008. júl. 4. 12:46

Nem vagyunk házasok.A házimunkában sokat segít,ill nem is élünk együtt.Bár mindennap ott alszom nála.

Szóval nem érzem ugy,hogy kötelességem lenne tisztára nyalni a lakását.

Ő viszont ugy gondolja,hogy bennem nincs meg a kellő

tisztaságszeretet ez miatt.

Igen bevallom,nem vagyok az a típus aki mindennap takarít.Ő viszont férflétére olyan.Meg vasal is.És segít a főzésben is.

De én is ugyanugy megteszem ezeket.Még is nem egy veszekedésünkor előjött ez a téma,hogy szerinte én nem csinálok semmit.Meg hogy a mai lányokkal az a baj,hogy nem háziasak.Ez igaz is,de szerintem egy idő után belejön.

Csak ne lenne olyan türelmetlen.:-)

2008. júl. 4. 12:37
...házvezetőnőt meg kell fizetni!!! ... bocsi, nemtom hogy került oda az a vezetni....
47. 01c8755c79 (válaszként erre: 46. - Cirmanella)
2008. júl. 4. 12:36
Cirmanella! Ahogyan Te kinézel... és még gyűjtsél magadnak egy kis pozitív hozzáállást... egyáltalán nem kell buszra szállnod és takarítanod, és jó, ha ezt mielőbb a Drága Pároddal is tudatod! A házvezetőnőt amúgy meg kell vezetni...és ha azt akarja, hogy az is Te legyél,a kkor majd mindjárt lesz pénzed műkörömre. 22 évesen ne legyél egy férfi házvezetőnője!!!! Házasok vagytok? Akkor pedig tessék a munkát megosztani, hogy ő se érezze magát királyfinak....
46. Cirmanella (válaszként erre: 44. - 01c8755c79)
2008. júl. 4. 12:32

Hát igen!Értem mire gondolsz!

Az a vicces a párom is mondja,hogy neki tetszik a műköröm.Jó lenne ha a rakatnék.(nekem is tetszik,de nem tudnám jelenleg minden hónapban fizetni)

És akkor hogy gyurnék tésztát,meg házimunka?

Szóval én a legtöbb pasin azt látom,hogy szeretné,hogy a barátnője,jól nézzen ki,jó szerető legyen,meg kiváló hizasszony.Még valami?

Csak ezek a tulajdonságok nem mindig egynőben vannak.Gondolom ezért csalják a kedvesüket a pasik.

Én már elmagyaráztam a páromnak,hogy amilyen típusú nőre vágyik(külsőleg,meg szexben),az a nő neki nem fog buszra szállni,meg takarítani,mint én.

45. d0a7a517d6 (válaszként erre: 42. - Cirmanella)
2008. júl. 4. 12:22

Köszi!

Meg értelek ha dühös vagy!

Vannak hulámvölgyek egy kapcsolatban ,de azért ezek a mondatok erösek!

44. 01c8755c79 (válaszként erre: 43. - 01c8755c79)
2008. júl. 4. 12:18
... hja, és mellékesen ezekkel rákényszerítem arra, hogy a FÉRFI maradjon (mert különben esetleg lecserélődik!) ;;))))
43. 01c8755c79 (válaszként erre: 41. - Cirmanella)
2008. júl. 4. 12:16

Igen.... ppppoooontosan! :o)) Lehet kismelegítő, feszes pólóval, amiből kilóg a hasad.

Én pl. szigorúan akkor végzem a nagytakarítást, ha egyedül vagyok otthon. A hétvégi ebédet megfőzöm, amire a család felébred.... ezek már csak ráérzések voltak, amik jöttek a korral. Húszonévesen, gyesen lévő anyukaként (amikor, főztem, mostam, takarítottam... és azt hittem szuper feleség és szuper anya vagyok) úgy megcsalt a férjem fűvel, fával mint a huzat. ... és később el is magyarázta, hogy már nem olyan voltam, mint előtte. Mh. el is váltam tőle. Aztán az évek során az ember megtanul, megérez apró fogásokat...pl. hogy kéthetente egyszer étteremben kajálunk.... hogy sokat járunk színházba, koncertre, buliba.... szóval ahol ki kell nézni valahogy, ahol nő lehetek... ahol látja, hogy még mindig a NŐŐŐŐ vagyok.... de ezeket sok-sok buktató után tanuljuk meg ...

42. Cirmanella (válaszként erre: 40. - D0a7a517d6)
2008. júl. 4. 12:15

Nem haragszom.Megértem,hogy igy gondolod.

Azért persze nem mindig rossz a helyzet köztünk.

De mostanában nem az igazi...

És igen mond ilyeneket,amiket lehet megbán utána.

De én ha nagyon dühös vagyok,akkor sem sérteném meg azt akit szeretek ilyenekkel.

2008. júl. 4. 12:09

Na igen!Én is igy érzem,hogy ez a célja!

Amikor az elején összejöttünk,pont én voltam aki nem akart vele annyit találkozni.Meg nem voltam bújós.

Akkor volt,hogy ő sírta el magát,mert annyira rosszul esett neki.

Tehát ez kell a férfiaknak?

Ja és az elején nem főztem,nem takarítottam.Halálosan imádott odavolt értem.

De mikor nála felveszem a kismelegítőmet és gyurom a tésztát akkor látom rajta,hogy kicsit kiábrándul.akkor is ki kéne csípnem magam?

Most hogy háziasodtam,ugy érzem elvesztettem a varázsomat.Értitek mire gondolok?

40. d0a7a517d6 (válaszként erre: 37. - Cirmanella)
2008. júl. 4. 12:02

Azt a mindenit! Már ne haraudj,de ez egy kretén))

Ezt nem birtam ki szó nélkül!


Nagyon csinos és szép lány vagy!!!!

Ilyet))))))))

39. 01c8755c79 (válaszként erre: 37. - Cirmanella)
2008. júl. 4. 11:57

Ilyeneket mondd a párod? :OOO Hááát ne izéééjjjj már! Fel vagyok háborodva!

Tudod, az én páromban is van kehe, de soha nem felejti el, hogy királylány vagyok .... volt szar fél évünk, de azt hogy kevés vagyok hozzá, nah, ilyet soha... háááát tudod, addig a napig szólna a kapcsolatunk.

Tudod, Te nagyon fiatal vagy... emeld fel a fejed magasra.... vedd fel a legszebb mosolyod, és úgy nézz le rá. Az a baj, hogy az ilyen férfiak nagyon könnyen elveszik a nő önbizalmát... szándékosan, mert amikor Te egyre lejjebb kerül, ő attól emelkedik egyre magasabbra. Érted? Nem attól, hogy bármit elért, hanem attól, hogy az önértékelésedet, az önbecsüklésedet a béka segge alá nyomja.... Ne hagyd!!!!!

38. 01c8755c79 (válaszként erre: 35. - Talofa)
2008. júl. 4. 11:53

... ugyanabban a cipőben járunk mindannyian. Kell egy kis titokzatosság a nő részéről... egy kis elérhetetlenség, hogy Drága Férfinek legyen mire vadászni... elejtett vadra már max ráülni lehet, vagy kiszögelni a falra! :o))

Ne akarj mindenhova vele menni... Hja, bulizni én is a párommal járok, színházba is, uszodába is (bár már 3-szor voltam egyedül, nem is tetszett neki annyira. :o)), de pl. hastáncra a lányommal járok... :o))

2008. júl. 4. 11:52

Köszönöm a bókokat,jólesik megtépázott önbecsülésemnek!:-)

Aranyosak vagytok!

Na azt képzeljétek el a párom nekem azt is mondta,hogy elvárásai vannak és nem tudok nekik megfeleni.Hogy van egy szinvonal ami alá ő nem adja.

Azért ez nagyon megalázó rámnézve,hogy ilyeneket mond.Mert én sem tartom magam egy szutyoknak,de tisztában vagyok vele,hogy vannak nálam sokkal csinosabb,talpraesetebb nők is.

A vicces az,hogy egyszer amikor sétáltam hazafele az egyetemről hallottam,hogy egy nő azt mondta a mellette állónak.Hogy ha ő ugy nézne ki mint én,semmi gondja nem lenne az életben.

Aztán tessék!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook