Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha kidobnának otthonról, hova mennél? fórum

Ha kidobnának otthonról, hova mennél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2023. máj. 7. 11:51

Bármi is történt, megpróbálnám visszacsinálni, és maradni a fenekemen. Ha valóban én tettem volna olyat, ami idáig vezetett, akkor a továbbiakban igyekeznék úgy viselkedni, hogy legközelebb ne kössenek utilaput a talpamra.

Ha az a másik volt hunyó, akkor is érdemes vele elbeszélgetni, és rábírni, hogy ne tegyen az utcára.


Az nem megoldás, hogy rögtön elfutunk, elszaladunk a probléma elől. Lesznek még az életben hasonló szituk, amikor legszívesebben elrohannánk valahova. Egész életünkben nem futhatunk. Az nem megoldás.

17. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 11:45

Így kevés az információ, nem tudjuk hány éves vagy, mi a végzettséged, iskolás vagy, vagy már dolgozol? Van-e valami tartalékod? ( neked eltett betétkönyv, biztosítás, amihez hozzáférhetsz, vagy magadnak gyűjtögettél)

Ha sulis lennék, valami koleszt keresnék, ha már nagykorú, munkásszállást biztosító állást.

Ha egyik feltétel sem opció, akkor meghúznám magam, a lehető legkevesebbet találkoznék a családdal, bár nem tudom ki az oka a rossz körülményeknek.

Amíg másra vagy utalva, neked kell alkalmazkodni, bármennyire is nehezedre esik.

2023. máj. 7. 11:44
Miért küldenének el első nap..?
2023. máj. 7. 11:44
Egyetértek. Olyan munkát, ahol szállást is adnak, majd albérletbe mennék.
2023. máj. 7. 11:34
Pedig akkor kénytelen leszel, ha nem tudsz sehova se menni. Dolgozni kell, nincs mese. :)
13. Bichi (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 11:30
Ez mondjuk megoldható, ha úgy dolgozol, hogy ne küldjenek el. Rájuk vagy szorulva, így eszerint cselekedj...
2023. máj. 7. 11:26
Alapból olyan munkát szeretnék vállalni ami ad szállást de ha véletlenül onnan már első nap elküldenek akkor nem tudom hova menjek haza nem akarok jönni.
2023. máj. 7. 11:21
Facebookod csak van. Ismerőseid is gondolom. Kiírod hogy munkat meg albit keresel surgosen, aztan valami csak lesz.
2023. máj. 7. 11:18
Ha nem vagy 18, akkor a gyámügyre. Ha elmúltál, akkor olyan munkát vállalnék, ami messze van és biztosítanak szállást. Vannak ilyen hirdetések.
9. Puncsos (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 11:16
Melyik volt nem az? :O Én még pénzt is adok buszjegyre, ne sértegess engem, hello! ;)
8. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 11:15
Van egy-két ötletem, tapasztalatból, de névvel nem válaszolok.
7. Puncsos (válaszként erre: 5. - Timycat)
2023. máj. 7. 11:13
Nézzd mar a kis Rockefeller leszármazott, nem tudja melyik lakásába menjen. :D
2023. máj. 7. 11:12
Értelmes válaszokat kérek.
5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 11:10
Én könnyen vagyok, valamelyik lakásomba, most épp van üres is... de amúgy fogalmam sincs
2023. máj. 7. 11:09
Keresnék egy kiadó lakást.
2023. máj. 7. 11:09

Durva dolgot tehettél. Talán bocsánatot kérhetnél, hátha maradhatsz, míg albit nem találsz.

Nem tudom hova mennék, ha nem lenne senkim.

2. Puncsos (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 11:04
A buszállomásra. Jegyet venni a következő buszra. ;)
2023. máj. 7. 11:02
Illetve ha nagyon rosszak az otthoni körülmények és nem birnád tovább hova mennél ha nem lenne senkid,se barát se rokon ?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook