Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha fájnak az együttlétek! fórum

Ha fájnak az együttlétek! (beszélgetős fórum)


1 2
25. Szilvóca (válaszként erre: 16. - 97b7a82d23)
2009. júl. 14. 17:22
Sokféle képpen össze lehet szedni különböző betegségeket.Okozhatják gyógyszerek is mint mellékhatás,mellékhelyiségben is össze lehet szedni,nem az az oka,hogy igénytelen vagy,vagy nem.Az is rájátszik persze,hogy aki nem figyel oda a személyes higéniára annál nagyobb az esély a fertőzésre,de szerintem a dokinak nem ez fordul meg a fejében,vagy ha igen mit számít.Az a dolga,hogy orvosolja a problémákat.
24. 97b7a82d23 (válaszként erre: 18. - Virág3)
2009. júl. 14. 17:22

Ezt az érzést nem igazán tudom leírni...

Az biztos,hogy nem a hüvelyem fáj,inkább valahol beljebb,vagy feljebb,nem tudom hogy írni.

mikor "teljesen" belém rakja,akkor fáj.Olyan,mintha odaérne valamihez ami fáj - talán ez a legjobb megfogalmazás.Ha nem tolja be teljesen hanem csak úgy piciket mozog bennem az nem fáj.

23. 06718ca650 (válaszként erre: 16. - 97b7a82d23)
2009. júl. 14. 17:19
Én sem tudom, de lehet. Én is cikinek éreztem, nekem is ez volt az érzésem, pedig nem vagyok én sem igénytelen. De nekem azt mondták, hogy a túlzott tisztálkodás is árthat. Csak azt nem tudom mi a túlzott neki. Szóval semmi okosabbat nem tudok mondani :)
22. 97b7a82d23 (válaszként erre: 7. - Roni24)
2009. júl. 14. 17:17

Mondjuk az együttléteken valóban lehetne mit javítani...Nem túl sok előjáték van szex előtt...:(

Meg általában kedvem sincs hozzá...mióta felírták nekem az új fogamzásgátlómat,teljesen elment tőle a kedvem és nem is kívánom annyira.Azóta már visszaírattam a régi gyógyszerem,4 hónapja megint azt szedem,de nem akar helyreállni a libidó dolog.Vagy legalábbis nagyon lassan.

Nem tudom,hogy tényleg okozhatja -e ez a fájdalmat.De valóban vannak ilyen jellegű problémáim.

2009. júl. 14. 17:17
Sziasztok, nekem is van hasonló problémám, vagyis amikor a párommal együtt vagyunk amikor teljesen bennem van akkor fáj egy kicsit,mintha a legelső lett volna... egy darabig... még nem próbáltunk sok pózt, bár már gondolkodtunk rajta... csak még nem volt úgy alkalom sem... szerintetek mitől fájhatott?!
20. MelisUK (válaszként erre: 16. - 97b7a82d23)
2009. júl. 14. 17:16

Valóban ciki az érzés, viszont nem az igénytelenségeden múlik a gomba. Nekem is volt, hogy totál tünetmentes voltam és mégis megállapították az éves citológia tesztnél, hogy gombám van. Engem is zavart, de amióta nem szedek tabit, azóta nincs egyáltalán ilyen gondom. :D

Sztem megér annyit, hogy leszaladsz egy patikába, veszel rá valamit, már másnapra megvan az eredmény, ha nem három napos kuppot vagy tablettát kapsz, hanem egy naposat. Ha mégsem ez a gondod, akkor meg tényleg menj el a dokihoz.

2009. júl. 14. 17:16
Mindenképp fordulj orvoshoz,szerintem az a legjobb megoldás,mert kiderül,hogy van-e valami bajod.Rák nem valószínű,mert az nem fájna.Lehet gomba ,ciszta,vagy tényleg az a baj,hogy valami miatt nem tudsz ellazulni,célszerű hosszabbra nyújtani esetleg az előjátékot,vagy ha a hüvelyszárazság okozza akkor a sikosító sokat segíthet,de irány a nőgyógyász elsősorban.
18. Virág3 (válaszként erre: 10. - 97b7a82d23)
2009. júl. 14. 17:13

Szerintem ne kísérletezz vény nélkül kapható szerekkel, menj el orvoshoz.

Egyébként hol fáj? A hüvelyed, vagy inkább az alhasad?

17. Roni24
2009. júl. 14. 17:13

Nem szedsz azóta valami új fajta gyógyszert, akár fogamzásgátlót, vagy mást amitől lehet, hogy szárazabb vagy?

Az is lehet, hogy valami hámsérülés belül, Vagy felfázás, vagy ahogy a többiek is leírták gombás fertőzés....

Tényleg kár itt találgatni, mert nagyon sok oka lehet, de biztosat csak a nődoki tud mondani! Bármi baj van, ki kell deríteni!

16. 97b7a82d23 (válaszként erre: 13. - 06718ca650)
2009. júl. 14. 17:12

Csak azt nem értem,hogy úgy is lehet hüvelygombám,hogy nem is érzem?

Mert tényleg nem viszketek meg nem vettem észre semmi arra utaló jelet.

Meg nem tudom,mikor múltkor is felírták nekem ezt a krémet,olyan cikinek éreztem.

Teljesen kibuktam hogy nekem?hüvelygombám? mondjuk nem tudom mitől alakulhat ki ilyen a fogamzásgátló mellékhatásán kívül...de nekem ez totál olyan érzés volt,mintha attól lenne,hogy igénytelen vagyok magamra,pedig egyáltalán nem,sőt..szóval én ezt nagyon cikinek tartom.:S

2009. júl. 14. 17:08

De ha nem akarsz nőgyógyászhoz menni, akkor csak ugorj le a patikába és vegyél vény nélkül kapható szert gomba ellen, rengeteg féle van és ugyanolyan hatásosak - nekem legalábbis azok voltak és olcsóbbak, mint amit a doki ír fel.


Amúgy nekem gyakran gombám volt a fogamzásgátló tablettám miatt, semmi egyéb mellékhatása nem volt, ez pedig mondhatni általános, hogy aki tabit szed, annak egy évben egyszer lesz gombája - tisztelet a kivételes szerencséseknek.


Amióta Implanont használok (kis pálcika, amit az alkaromba ültettek be), azóta semmi gondom nincs, alig mensizek, nincsenek görcseim, tökéletes. Ja, és nem kell minden nap bevenni egy szem tablettát, nem rizikós egyáltalán. A mai kor legbiztonságosabb fogamzásgátlójáról van szó.

2009. júl. 14. 17:07
Kár találgatni el kell menni orvoshoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. júl. 14. 17:04
Szia! A hüvelygomba kiújulhat, nekem töbször volt már :( Hüvelyszárazságom csak a fogamzásgátlótól volt, azt lecseréltem. De én is azt mondom, hogy nyugodtan beszélj az orvosoddal, ő kideríti mi a baj.
12. MelisUK (válaszként erre: 10. - 97b7a82d23)
2009. júl. 14. 17:04

Ha rák lenne, akkor nem fájna.

A többiek javaslata szerint lehet, hogy nem nedvesedsz elég intenzíven, próbáljatok ki valamilyen intim síkosító gélt. Isteniek, én imádom őket, sokkal izgalmasabb és persze sokkal-sokkal síkosabb tőle minden. :P És akinek volt már gombája, annak ajánlatos amúgy is ezt használni. A párod nemi szervét kend be vele és jöhet a játék, vagy ő is bekenhet téged az előjáték közepette.

Ha ez nem fog segíteni a gondotokon, akkor viszont irány a doki, akkor sztem gomba lesz megint.

11. Roni24 (válaszként erre: 7. - Roni24)
2009. júl. 14. 17:00

Ja, és szerintem válassz egy számodra szimpatikus nőgyógyászt! Érdeklődj, hogy kinek van jó híre!

Nyugodtan megoszthatod vele a problémádat, hisz ezzel foglalkozik, tud neked segíteni!

Az enyém az első szülésem után még azt is részletesen elmagyarázta, hogy hogyan kell nekikezdeni a szexuális életnek újra a szülést követően! :P Néztem én is nagyot, de nem véletlenül részletezte ki! :)

2009. júl. 14. 16:59
Sokkal inkább tartok attól hogy valamilyen komolyabb probléma lehet , valami rák vagy ilyesmi.Én mindjárt a rosszra gondolok.Megnyugodnék,ha tényleg "csak"ez lenne a baj,amit mondtál".
2009. júl. 14. 16:58
Egyszer már kaptam egy ilyen hüvelygomba elleni krémet.Mert az egyik fogamzásgátlónak elég sok mellékhatása volt rám,többek közt hüvelygombát is okozott.Igazából én nem éreztem viszketést meg semmi panaszom nem volt,de a doki azt mondta,hogy inkább azért felír nekem egy krémet,amit el is használtam.Azóta sincsenek hüvelygombára utaló panaszaim.
2009. júl. 14. 16:55
Csak arra kérdeznék rá, hogy el tudsz-e lazulni teljesen?(Bocs! Azért kérdezem, mert előfordul - velünk, nőkkel -, hogy valami elvonja a figyelmünket, és 1 pillanat alatt kiszárad a hüvely. Ilyenkor fájdalmas az együttlét.)A párod sokat segíthet ilyen esetben. Ha nem ez a gond, akkor nem tudom: keress fel egy orvost! Igazad van, fontoss, hogy bízz a nőgyógyászodban! :)
7. Roni24 (válaszként erre: 1. - 97b7a82d23)
2009. júl. 14. 16:53

Szia!


Nekem a nődokim azt szokta mondani, hogy az előjáték nagyon fontos! :D Ezt mondjuk tudom magamtól is, de kislányom születése után kissé szűkebbre varrtak, úgyhogy én is hasonló problémával küzdöm, mint TE!

Szóval az előjáték tényleg fontos, főleg neked!


Egyébként nem lehet, hogy valami feszélyez, és emiatt nem tudsz kellőképpen ellazulni, nem tudod magad teljesen elengedni?

Van kedved hozzá?

Nem csak kénytelen kelletlen állsz neki?

Eléggé odafigyel a párod?


Ha eddig nem volt ilyen gond, és se műtéted, se szülésed nem volt még ami ezt befolyásolhatja akkor mindenképpen menj orvoshoz!

Esetleg vissza kéne vezetni, hogy mióta fáj, és mi történhetett akkor, ami miatt ez megváltozhatott!


Szerintem mindenképpen menj el dokihoz ha nem múlik, mert úgy nem lehet valamit igazán élvezni, ha közben a fájdalom elrontja!

2009. júl. 14. 16:53
Valoszinü ciszta,de minden esetre irány az orvos,én nem vagyok az csak volt hasonlo bajom.Mint mondtam irány az orvos!!!!!!!!!!!!!!
5. MelisUK (válaszként erre: 1. - 97b7a82d23)
2009. júl. 14. 16:52

Volt ugyanilyen problémám, semmi más tünetem nem volt. Elmondtam a nőgyógyásznak, aki megvizsgált és megállapította, hogy hüvelygombám van, amire írt fel orvosságot és 3 nap múlva kutya bajom se volt.

Tudom úgy írják hüvelygomba, hogy túrós folyása van az embernek, de nem feltétlenül. Totál ugyanez volt velem is, hogy fájt a belém hatolás, olyan érzés volt, mintha szakadna szét a bőröm. Menj el az orvoshoz, meg fog oldódni hamarosan a gondod.

Mondd meg, hogy kellemetlen a közösülés, hogy fájdalmaid vannak közben.

2009. júl. 14. 16:50
Feltétlenül fordulj orvoshoz!Pláne ha eddig nem volt ilyen problémád.
3. cfbf9bf4af (válaszként erre: 1. - 97b7a82d23)
2009. júl. 14. 16:50
Hát ha hónapok óta fáj és elötte semmi baj nem volt, akkor mindenképp menj el dokihoz!!! :(
2009. júl. 14. 16:48
Szerintem érdemes lenne dokival megnézetni.
2009. júl. 14. 16:44

Sziasztok!

Van egy olyan problémám,hogy hónapok óta fájnak a szexuális együttlétek.Szinte kivétel nélkül mindegyik póz fáj,vagy kellemetlen,kivéve ha fölöttem van,vagy ha oldalt fekszünk és mögöttem van.Hátulról például már nem is tudjuk csinálni,mert az fáj a legjobban.

Régebben nem volt ilyen,pontosan nem is tudom mióta van ez,pár hónapja talán.

Ha valakinek volt vagy van ilyen problémája az írjon nekem.

Nem tudom,hogy forduljak-e vele orvoshoz,vagy várjak hátha elmúlik...de aggódom a dolog miatt!

Nincs saját orvosom,eddig a kórházba jártam nőgyógyászhoz,de vele nem szívesen osztanám meg a problémám,ha arra kerülne a sor.

Írjatok légyszi,ha tudtok segíteni nekem vagy tanácsot adni!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook