Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meséljünk, sztorizzunk! fórum

Meséljünk, sztorizzunk! (fórumjáték)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
4925. tumbo2 (válaszként erre: 4921. - 906015745b)
2021. febr. 4. 09:54
szép napot,de,hogy milyen ember,hát arról nem nyilatkoznék.
4924. tumbo2 (válaszként erre: 4920. - 906015745b)
2021. febr. 4. 09:53
én ehhez csak annyit tudok hozzászólni,hogy röhögni való,mikor azt mondják valakire,hogy hány métert repült.ezt ő mondta.csak azt kívánom neki ilyenben sose legyen része,mint nekem,mikor a lányomat elütötte egy autó.
4923. 9cf0877606 (válaszként erre: 4921. - 906015745b)
2021. febr. 4. 08:06

Köszönöm szépen, kedves Lualaj, meglesz.


Fogadd részvétem, Kedves!

Temetésre menni mindig szomorú...

4922. 906015745b (válaszként erre: 4919. - 9cf0877606)
2021. febr. 4. 07:55

Megértem!


De nyugtass meg, hogy nem bennünk csalódtál, hanem csak az egész helyzet miatt!


Valóban csak úgy!


:))))))))))

4921. 906015745b (válaszként erre: 4918. - 9cf0877606)
2021. febr. 4. 07:53

Szia Kedves Paula!


Légyszíves ne légy szomorú és csalódott! Valahol tudtuk, hogy milyen igaz? Ilyen ember! Szánalmas és sajnálatra méltó!


Megértelek, de valahol azért nem értek veled egyet, mert miért is ne írnál?! Egy olyan ember miatt, aki unalmában rombol, akit senki nem hívott ide, de kever-kavar!?


Ne légy megbántva, mert szükségtelen, akkor eléri azt, amit akar! Igen, általában erre számítani kell, hogy hol innen jön, hol onnan a támadás, ha valami úgy megy, ahogy normálisan kellene! Eddig azonban nem jött igaz? Szépen Csevegtünk!


Mi tudjuk, hogy sem nyálasak, sem egyebek nem voltunk, őszintén megkedveltük egymást, és beszéltünk erről - arról, amikor jöttünk. Ez jó volt nem?


A támadás hogyne bántott volna, amikor orrtámadás volt! Nekem is felment a pumpám rendesen, hiszen azért írtam!


Ha viszont megnézed Manyi - Úrat! - aki háklis arra, hogy nyilvánosba töténjenek a beszélgetések, valahogy most nem mert nevesíteni, csak a támadni! Neki az a lényeg, hogy keverjen - kavarjon. Ez amolyan csajos dolog, de lehet, hogy az ilyen öregedő Manyinak, mint Ő ez az egyetlen szórakozása!


Hála Istennek életben nem ismerem, de jobb is- Neki jobb - mert ott aztán biztos adnék neki úgy, hogy megemlegeti! Azt mondja, hogy ismer minket, hát engem biztos nem, mert akkor háromszor meggondolná azt, hogy egyszer mit ír le!


A családom és a barátaim jól ismernek, azok akikkel szoros barátságot tartok fent, tisztelem, becsülöm őket - tudják, hogy azért van nekem egy olyan oldalam, amihez képest a hurrikám egy szelid, enyhe fuvallat!


Ezt Manyika még nem tudja, de addig jó Neki!


Mond meg Őszintén Paula, most érdemes egy ilyen ember miatt megbántódni, szomorúnak lenni? Minek? Neki a legrosszabb, mert magányos, keserű és gonosz!


Neked van családod, barátaid, szeretnek is, és mi is kedveljük egymást szerintem! Csak nem fogjuk feladni azért, mert valaki rombolt!


Paula!


Életem során megtanultam, hogy minden csoda 3 napig tart, aztán minden elül. Nem mindegy, hogy ki nézi és ki olvassa el? Nyilvános nem? Komolyan mondod, hogy valóban érdekel a véleménye azoknak, akik azért jönnének ide, hogy tovább romboljanak! Elárulok Neked valamit, azért engem már ismernek itt egy ideje!


Tudják, hogy az igazságért a falat is levakarom, ahogy most is teszem! Nem igazán hiszem, hogy ide mernek jönni! Még valamit - tudod van itt valaki, aki ha nem is mutatja magát, de tudja, hogy tudom, hogy mindíg vigyázz Ránk! :)


Ne félj, ezt a fórumot nem fogja bántani senki, gyere nyugodtan. A Hoxa nem jön oda, ahol tudja, és látja, hogy nincs baj, és van aki kézben tartja!


Ha nem jössz, vagy bánatos leszel, elmegy a kedved ettől, akkor Manyi nyert, ezt ugye nem akarod! Azt tanultam, hogy minden vihar után kisüt a Nap, és talán még szebben ragyog, mint előtte, mert elmossa azt a sok, port és koszt!


Manyi, mint tudjuk egy nagyon bátor ember! Tudod olyan, mint a gyáva nyúl, aki az oduból üvöltözik a medvére!

Nevetséges figura!


Szeretettel köszöntelek, csak így kedvesen, egyszerűen, ahogy szoktam! Szerintem nem nyálas, csak őszinte és szívből jön!


Most szeretnék szólni, hogy holnap biztosan nem jövök, mert egy szomorú kötelességemnek kell eleget tenni.

Temetésre megyek, egy kedves barátot elkísérni az utolsó útjára. Arra az útra lépett, ahonnan már soha többet nem lesz visszatérés! Ő már a tejúton halad felfelé!


Legyen szép napod Kedves Paula!

2021. febr. 4. 07:26
Jó reggelt Csevegősök, szép napot kívánok Nektek!
4919. 9cf0877606 (válaszként erre: 4918. - 9cf0877606)
2021. febr. 4. 05:06

Csak még egy kis kiegészítés az előbbihez: természetesen nem haragszom senkire, nem lenne jó, ha félreértenétek a szavaimat. Se az unatkozókra, se a szemforgatókra, se Tirátok, Lányok, se Manyikára! (Se saját magamra - hogy ez se maradjon már ki véletlenül! :-D)

De azt se hallgathattam el, hogy kicsit csalódott vagyok. (Hogy miért is? Hát csak úgy.)

2021. febr. 4. 03:19

...Tegnap, igaz, ami igaz, nem csevegtünk túl sokat... Se nyálasan, se nem nyálasan...

...Az én hibám is, mert... ...Mert a "történtek után" úgy voltam vele, minek jöjjek?!, minek szóljak?! A sok szájtáti unatkozónak?! Hogy legyen min röhécselgetni?! Meg szemforgatni?!

Úgyhogy: bocs, kedves Lolita, kedves Lualaj, ma sem igen vagyok beszédes kedvemben még... :-(

2021. febr. 4. 02:00

Kedves Csevegők, jó reggelt!

És szép napot!

És pihentetó jó éjszakát!

(...Kinek mi van most éppen soron...)

2021. febr. 3. 12:34

Kedves Csevegősök!


Legyen nagyon szép napotok!

2021. febr. 3. 12:34

Piramos szelet!


[link]



Dobos torta!



Klasszikus, eredeti!



[link]



A modernebb változat! Újított, de finom ez is, az is, érdemes kipróbálni.


[link]



Kedves Paula!


Ebből meg tudod nézni, hogy esetleg mi nem volt abban a szeletben, amit kóstoltál.



Legyen szép napotok!



Lolita!


Egy ráadás:)))))



[link]



Aláfestő zene!


[link]

4914. 906015745b (válaszként erre: 4893. - Lolita2112)
2021. febr. 3. 12:24
Egyetértek! Azt viszont tudjátok, hogy szívesen jövök mindíg.
4913. 906015745b (válaszként erre: 4892. - Lolita2112)
2021. febr. 3. 12:23
Köszönöm szépen, de tudod, hogy mindíg pótolom, ahogy most is!
4912. 906015745b (válaszként erre: 4890. - 352f958f1b)
2021. febr. 3. 12:21

Kedves Ludasmanyi!


Tudom,hogy Paulának írtad, de mindannyiunkról szó van benne, mert érintesz minket!


Ismét olyat írtál le, ami nem tartozik a nyilvánosságra, csupán a Te sérelmed!


Utólagos engedelmeddel közlöm, hogy csupán szerinted vagy jó emberismerő, szerintem sajnos nem! Ha az lennél, akkor nem írnál ilyeneket, és ha gondod van, akkor azzal tisztáznád akit érint. Ez a korrekt!


Hogy miért is nem vagy jó emberismerő, mert ilyeneket, nyilvánosba nem írunk le senkiről. Mindenkinek joga van írni privátba, és nem nyilvánosba, ha úgy ítéli meg!


Továbbá, ha Te valakiről írsz valakinek, és az megvédi, az érintettet, ahhoz joga van. Másként ismeri! Véleményem szerint a hölgy, felettébb intelligens, mert nem ment bele abba, hogy egy általa kedvelt hölgyet azért ócsároljon, mert Te haragszol Rá!


Hogy ki miatt és miért tette, az az Ő titka! Intelligens, kedves hölgy lehet, mert nem hozta le nyilvánosba a közöttetek lévő nézeteltérést, poblémát! Miért legyen emiatt nyilvánosan vita, cirkusz.



Elárulom Neked, hogy én is így tettem volna a helyébe. Én sem hoztam volna ki a nyilvánosságra, mert senkinek semmi köze a kettőtök között folyó beszélgetéshez.


Érthető, hogy nem írt egy sort sem!


Magyarul itt azóta is beszélgetnek kedvesen, és udvarisan, ami Neked egy cseppet sem tetszik.


Tudod mi itt vigyázunk arra, hogy a dolgok rendben haladjanak, és ennyi! Azt nem értem, hogy Neked ezzel mi a problémád!


Van egy önálló fórumod, ami a Tiéd, ott írogathatsz, beszélgethet, piszkálódhatsz, senki nem szól bele! Az miért nem jó, miért nem elég Neked?


Azt javaslom maradj ott nyugodtan és írj mindenről, amihez kedved tartja.


Itt viszont engedd meg, hogy mi úgy írjunk, ahogy nekünk jól esik, anélkül, hogy kritizálnál. Ha nem tetszene, akkor már rég nem jönnék! Elhiszed?


Legyen szép napod Ludasmanyi!

4911. 906015745b (válaszként erre: 4891. - 9cf0877606)
2021. febr. 3. 12:02

Paula!


Nincs okod arra, hogy egyetlen percig mentegetődz, mert akinak jó szeme, és füle van ehhez, az azonnal leszűri, hogy akcentusotok van, ami aranyos!


Nincs mit kritizálni, nekem soha nem jutott eszembe. Mellesleg nem is volt miért! Nézd, hogy milyen szépen, és hibátlanul írsz és fogalmazol.


Az csak jó, hogy jössz, és beszélgetünk!


Lolitával is ez van! Érezni, hogy kint él, de nincs ezzel baj egyáltalán. Aranyosan beszél, és aki ezt negatívan jegyzi meg, azzal nincs miről beszélni.


Csak gyere továbbra is, én is Lolita is szívből örülünk neki!

4910. 906015745b (válaszként erre: 4889. - 9cf0877606)
2021. febr. 3. 11:58

Kedves Paula!


Abszolút egyetértek Veled, és külön nagyon szépen köszönöm, hogy így megvédesz minket! Aranyos vagy!


Én is ezt teszem, mert ha Manyinak ez nem is tetszik - mert hiányzik neki a cirkusz - mi akkor is ilyenek vagyunk, és ez így jó!


Igy van, ha mézes-mázosnak gondol minket, ám legyen! Nem kerül neki semmiben sem!

4909. 906015745b (válaszként erre: 4888. - 352f958f1b)
2021. febr. 3. 11:55

Kedves Ludasmanyi!


Azt nem tudom, hogy ha idejössz, akkor miért nem lehet keddvesen köszönni, és ugyanúgy beszélgetni!


Miért van az, hogy mindíg mindenkit negatív véleménnyel illetsz, noha valójában senkit nem ismersz, mert az,hogy írogatsz, még nem ismertség! Tehát nem állíthatod, hogy bármelyikünket ismersz! Az ismerettség nálam ott kezdődik, hogy személyesen találkozom valakivel és beszélgetek. Legkevésbé ott, hogy írogatunk.


Én azt látom, hogy nálad ebben az esetben az őszinteség teljes hiánya látható, akkor mástól mit vársz.


A két hölgy akire célzol, korrekt, egyenes és kedves! Semmi mesterkélt és művi nincs benne! Sajnálom, hogy ezt nem látod, pontosabban mást látszi, mint ami van!


Segítek! Nem azért jövünk ide, hogy egymásnak essünk, hanem, hogy csevegjűnk, lazán és könnyedén. Ez meg is van. Nem bántjuk és nem piszkáljuk egymást addig, amíg tényleg robban egy bomba, mert Te ezt teszed, ill. akarod tenni, de itt biztos nem fogod!


Nekünk erre nincs szükségünk, mert kitűnni nem akarunk, okosabbnak látszani a másiknál sem akarunk, csak beszélgetni, anélkül, hogy bárki ideges legyen, hogy mire jön fel, mi várja, ki támadja és miért.


Én elhiszem, hogy Neked tetszene, mert ahová beteszed a lábad, ott biztos rombolás van, vagy elveszti kedvét!

Ha már állítólag jól ismersz minket, akkor talán tudod, pl. rólam, hogy ami a szívemen az a számon. Nem ér meglepetés! Pontosabban kemény és őszinte tudok lenni, ha úgy hozza a sors! Most úgy hozta, viszont nem vagyok közönséges!


Azt mondod, hogy kerülöd az olyan hölgyeket, akik mesterkéltek - és állítólag mi azok vagyunk szrinted!


Kérdésem! Akkor most miért is jöttél ide? Azt hiszem, hogy ez nem kifejezetten kerülés, de ha úgy döntesz - és egyszer már megtetted - egyikünk sem fog megsértődni! A Te döntésed, azt teszel, amit akarsz.


Állítólag okos ember vagy, de vannak kétségeim ezt illetően. Nézd meg, hogy mit írtál az utolsó sorban! Okos, értelmes férfi ilyet nem ír akkor, ha több hölgy van jelen, mert ez egy sértés. Független attól, hogy kit tartasz kivételnek. A Te tolladból az sem dícsőség.


Alapvető intelligencia kérdése, nem gondolod?

4908. 906015745b (válaszként erre: 4887. - 9cf0877606)
2021. febr. 3. 11:41

Paula!


Van ez így néha, emiatt ne aggódj! Van egy ízvilág, amit előre elképzelsz, és ha nem azt érzed, akkor csalódást okoz.


Nem biztos, hogy krém vízzel készült, lehet, hogy csak más arányban lettek összeállítva a hozzávalók, vagy más volt az alapanyag! Nem lehet tudni.


Én is ettem már Dobos tortát, olyan helyen, ahol bizony nem ízlett egyáltalán. Máshol viszont fenséges volt!


Ezt akkor rossz, ha elképzeled az ízét, már ráhangolódsz, és akkor jön a valóság! A csalódás!


Gondolj arra, hogy legközelebb jobb lesz! Azt se felejtsd el, hogy talán a cukrász tud egy másik receptet, és annak alapján készítette el.

4907. 906015745b (válaszként erre: 4886. - 9cf0877606)
2021. febr. 3. 11:37

Köszönöm szépen, mindíg szeretem az idézeteidet!


Ezt meg én küldöm Neked! Fogadd szeretettel!



“… a Létezés korlátlan, és a határtalan Mindenséget mindenki saját maga alakítja önnön személyiségével és látásmódjával. Mert aki nem látja a színeket, annak szürke lesz a világ – pedig vannak színek -, s aki nem hallja a hangokat, annak néma lesz a világ – pedig van zene, létezik a tánc.”


Christian, A. J.

4906. 906015745b (válaszként erre: 4885. - 9cf0877606)
2021. febr. 3. 11:34

Szia Paula!


Akkor én most a felsorolt lehetőségek közül a "kellemes vidám, napot" választom, mert az van előttem.


Neked viszont nagyon jó pihenést, és örömteli szép napot, ha majd felkelsz stb.

4905. 906015745b (válaszként erre: 4884. - 9cf0877606)
2021. febr. 3. 11:32
Semmi gond:))))))
4904. 906015745b (válaszként erre: 4883. - 9cf0877606)
2021. febr. 3. 11:32

Drága Paula!


Ne legyen lelkifurdalásod, ne is kérj bocsánatot, mert én sem tudok mindíg jönni. Lásd pont ez a hét igazolja is az állításomat! Zsúfolt lesz, és olyan mint a bucsúban. Össze-vissza. Lesz benne jó is rossz is.


Lesz olyan "progam" ami miatt aznap nem lesz különösebb kedved feljönni! Emberek vagyunk.


Szívesen jövök ide, mindíg örülök Nektek!


Ennyi és nem több. Nem csinálunk belőle ügyet, de én is ezt kérem.


Ha nem jövök, akkor tényleg csak elfoglaltság miatt nem teszem, de pótolom, ahogy most is.

4903. 906015745b (válaszként erre: 4881. - 9cf0877606)
2021. febr. 3. 11:27

Szia Kedves Paula!


Látom, hogy igen későn érkeztél, de örülök, hogy jöttél! Én szoktam ilyenkor jönni, de ritkábban. A lényeg, hogy jössz és vagy, mindegy mely időpontban.


Igen, én is azért szeretem őket, további látod és megérted. Én sem készítem el mindegyiknek, főleg nem akkor amikor megnézem, de előbb - utóbb sorra kerül. Különösen, ha vendég jön. Család, barátok stb. Mondjuk ez most nem igazán ildomos felvetés, mert tudjuk, hogy a Covid miatt most visszafogottság van! De azért!


Most már én sem sütök annyit, mert ha megteszem, akkor meg is kóstolom. Képzeld tegnap csináltam valamit, nem túl jó dolgot - ezért aztán arra gondoltam, hogy ebből nem lesz baj, ill. meglesz, akkor 1 hónapig nem eszem édességet! Persze ijedtemben mondtam. Minden ok. lett és én állom a szavamat! Tegnap óta nincs édesség.:)))


Na mit szólsz Paula?:)))


Egyetértek veled, ezzel én is így vagyok, a nagy összejövetelek meg jelen esetben nem működnek!


Csak azért küldöm Neked, hogy nézd meg, és ha egyszer majd úgy látod jónak, akkor megsütöd!


Én is akkor sütök, ha jönnek hozzám, magamért nem.:)))

2021. febr. 3. 11:21

Szép napot kívánok Nektek Csevegősök! Reggel nem tudtam jönni, de most vagyok és pótlom.


Nézzük, hogy ki és mit írt itt a tegnapi nap folyamán.:)

2021. febr. 3. 07:16
Jó reggelt, szép napot kívánok, Csevegők!
4900. lolita2112 (válaszként erre: 4891. - 9cf0877606)
2021. febr. 3. 05:49
kedves paula!nagyonis ertem mirol beszelsz es csak egyeterteni tudok veled!
4899. lolita2112 (válaszként erre: 4887. - 9cf0877606)
2021. febr. 3. 05:47
kedves paula!megertem csalodasodat,mert mindenki ott csappint le a kooltsegekbol ahol tud,en se jartam sokkal jobban utoljara/kb 1 honapja volt ez/,mindig ugyanoda/kavezoba megyek cappunioert es ugy havonta egyszer szoktam magamnak venni chocolate ecclairt.sosem volt edes,mindig friss volt,de legutoljara edes volt ,mint a mez/mert nem cukorral csinaltak/.nos nem veszek tobbet naluk hanem ha rafanyalodok megcsinalom en,mar utana is neztem a neten a receptjenek.
4898. lolita2112 (válaszként erre: 4883. - 9cf0877606)
2021. febr. 3. 05:43
ok kedves paula rendben van!
4897. lolita2112 (válaszként erre: 4878. - 906015745b)
2021. febr. 3. 05:42
koszonet,hogy mindig gondolsz rank paulaval ha vmi szepet talalsz!
4896. lolita2112 (válaszként erre: 4877. - 906015745b)
2021. febr. 3. 05:41
tenyleg szerencsesnek mondhatom magamat,mert az edsseg nem zavar,millioszor ugy sutok,hogy megcsak meg sem kostolom.felolel az osszes cukrasz bezarhat,de tudom mindenki mas es ez igy van rendjen.husrol is letudnek mondani orokre konnyu szerrel,.megtudnek elni gyumolcson,mindet imadom.most nalunk a cseresznyenek,szolonek es malnanak van a szezonja!
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook