Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha ekkora bakiba kergettétek volna a barátnőtöket a szerelemben, hogyan hoznátok helyre? fórum

Ha ekkora bakiba kergettétek volna a barátnőtöket a szerelemben, hogyan hoznátok helyre? (beszélgetős fórum)


1 2
30. b.eve
2011. nov. 18. 14:37

Nem tudom, én ennél egyszerűbben működöm, nem agyalnék ennyit egy smsen. Írnék neki valami poénosat amiből szintén smst kezdeményezek. Bántana, persze, de én bizti felhívnám ha ennyire idegesítene, h miért nem válaszol. Legyen neki is kellemetlen, és mondja csak el, ha valami gond van. Én meg utána nyugodtan alhatok és tudom a választ.

Mondjuk én bizti nem smsben mondtam volna el hogy fontos nekem, hanem olyan pillanatban ami érdemes rá.

29. ranna
2011. nov. 18. 14:35
Nem kell ezen ennyit aggódni, szerintem szó nincs beégésről. :)Ha az illető pasi annyira szerencsétlen, hogy egy ilyen (őszinte) sms-től elmenekül, akkor fuson minél messzebbre.
28. Csirivirir (válaszként erre: 27. - B.eve)
2011. nov. 18. 14:32
Nem semmi vagy!!! Na azzal kuszálnánk csak meg a dolgokat, mert voltak benne konkrétumok, amit felismer, hogy neki szól, nem másnak. Ezt nem venné be, na akkor tuti, hogy hülyének minősítené. :)
27. b.eve
2011. nov. 18. 14:30
Én nem görcsölnék ennyit, felhívnám és beszélnék vele. Vagy rádobnék egy másik smst, hogy bocsi nem neked szántam :))
2011. nov. 18. 14:28
Akkor most bunkónak tituálta egy sms miatt? Ne már..!!!
2011. nov. 18. 14:27

Előfizetésesen igen nehéz. :)


Most akkor Pen, arra gondolsz, hogy beégettük, mert sms-t írattunk vele? Nem akartuk, hogy személyesen kerüljön bármelyik fél is ciki szituba. És ott élőben azonnal kell a válasz, ez meg nem fair, ha meglepetésként ér a dolog. Érted..

24. Pen80 (válaszként erre: 22. - Csirivirir)
2011. nov. 18. 14:18
De, ennyit írhatna. Én sem tudnék többet írni egy ilyen sms-re. De ennyit azért írnék.
2011. nov. 18. 14:18
bennem felmerült egy olyan, hogy esetleg nincs pénz a kártyáján...
2011. nov. 18. 14:15
Írtátok, hogy lehet személyesen akarja megbeszélni. Akkor ezt megírhatná neki nem?
21. Csirivirir (válaszként erre: 19. - De43ee73fc)
2011. nov. 18. 14:14

De akkor miért kereste a srác a társaságát hónapokon át?


Ti nem erre gondoltatok volna?

2011. nov. 18. 14:13

Beleszeretett volna?


Már megtörtént.

19. de43ee73fc (válaszként erre: 16. - Csirivirir)
2011. nov. 18. 14:06

Lehet, h nem vesztette volna, el, de lehet, h a találkozások miatt, meg amiatt, h a srácon is úgy látja/látjátok, h kedveli, beleszeretett volna, és akkor koppan, h a srác meg nem akar tőle semmit.


Válaszolhatott volna, legalább annyit, h majd személyesen megbeszélik, még akkor is, ha a válasza mondjuk pozitív lett volna, de csak nem sms téma az ilyen szerintem.

18. Pen80 (válaszként erre: 16. - Csirivirir)
2011. nov. 18. 14:05

És akkor még jó sokáig húzhatta volna az agyát a srác...? Biztos rosszul jár, ha "elveszíti"?

Az a baj, hogy így válasz híján minden csak találgatás.

17. b.eve (válaszként erre: 16. - Csirivirir)
2011. nov. 18. 14:04
Ha egy ilyen sms miatt elvesztette akkor már eleve el volt vesztve, szerintem.
2011. nov. 18. 14:03

Mitől ijedne meg?


Ha kedvelné a lányt, nem lenne kérdés, azonnal válaszolt volna, nem igaz? DE!


Nem neheztel, csak le van törve és nagyon megbánta, hogy elküldte neki, azon kesereg, hogy miért. Ha nem teszi, nem vesztette volna el.

15. b.eve
2011. nov. 18. 14:02
Lehet nem is volt gond, mert így tudja a pasi a csaj hogy érez és lehet, nem teszi meg amire szánta volna a barátnődet. Lehet ezzel tettetek jót neki és így nem tudta kihasználni.
2011. nov. 18. 14:01

Oké, oké, de jobb lett volna, ha személyesen hozza fel, hogy mit érez, és csak kínos mindenkinek?


Hááááááááátt, még mindig jobb talán így.

De nem arról szólt, hogy szerelmes, hanem hogy úgy érzi a srác fontos neki, de fordítva ez nem igaz. Most mi legyen akkor, hagyják egymást vagy hogyan tovább?


Ez volt az üzi lényege. Kérdés is volt benne, mégsem válaszol, ez mocsokság.

13. de43ee73fc (válaszként erre: 11. - Csirivirir)
2011. nov. 18. 14:00

Valóban hagyni kellett volna maguktól alakulni az eseményeket, de ezen már kár rágódni.


A barátnőd haragszik rátok, vagy neheztel, amiért rábeszéltétek az sms-küldésre?

12. Pen80 (válaszként erre: 7. - Csirivirir)
2011. nov. 18. 13:59

Azon kívül, hogy ő nem érez ilyesmit, lehet még más oka is szerintem.

Megijedt...? Nem tudja, mit reagáljon? Nem tudom.

Én nem keresném.

11. Csirivirir (válaszként erre: 6. - Várhegyi Márton)
2011. nov. 18. 13:59
És, ha piszok nagyot tévedtünk?? Később lehet jobban alakultak volna a dolgok, de a férfi így lelép, ebből már nem lesz semmi. Pedig lehet egy pár lettek volna, ha nem dumáljuk a hülyeséget neki.
10. b.eve
2011. nov. 18. 13:58

Nem tudom, de ha a srác helyébe képzeled magad és te kapsz egy érzelmes üzit smsben és te nem nagyon érzel ugyanúgy max szimpátia és vonzalom, mondjuk kedveled is, te mit válaszolnál? De őszintén?

Ha válaszolsz , hogy én is hasonlóképp érzek akkor hazudsz, ha meg őszinte vagy és nem érzel úgy iránta, akkor azt smsben írogatnátok meg?

9. de43ee73fc (válaszként erre: 4. - Csirivirir)
2011. nov. 18. 13:58

Lehet, hagyni kellett volna a dolgokat, hagy alakuljanak maguktól, ha Ti is kölcsönös szimpátiát láttatok a srácon, előbb vagy utóbb lehet kialakult volna a kapcsolat köztük.

Én zavarban lennék, ha kapnék egy ilyen sms-t, jobb lett volna személyesen felhozni a témát.


Mondjuk szerintem is szemétség, h nem reagál semmit. Annyit írhatna legalább, h személyesen beszéljék meg.


Te semmiképpen se írj a srácnak, csak legyél a barátnőd mellett! Próbáld meggyőzni arról, h így legalább kiderült a srácról, h milyen, és mit is akart valójában, de ne legyen elkeseredve miatta, majd megismerkedik más valakivel.

8. Csirivirir (válaszként erre: 6. - Várhegyi Márton)
2011. nov. 18. 13:57

Keresték egymást, beszélgettek, ha gondjuk volt egymáshoz fordultak, és ez nem két napja megy köztük.


Komolyan nem értem, de a többiek sem.


Áruld már el férfiként, mi lehet a hallgatás oka?

7. Csirivirir (válaszként erre: 5. - Pen80)
2011. nov. 18. 13:56

Köszi a válaszokat!


Hát nem igazán, tegnap este írta meg neki, eddig nem válaszolt, gondolom később sem fog!!


Ha mégis, a válasz pozitív már tuti nem lesz, én ezt gondolom, és mélységesen le vagyok döbbenve.


Azt hittem az én párom hülye csak, de az minden férfi. Ezt pl ti értitek?


Miért nem válaszol rá?

6. Várhegyi Márton (válaszként erre: 1. - Csirivirir)
2011. nov. 18. 13:55

Ha a helyzet kölcsönösnek tűnt, akkor szerintem nincs okod a lelkiismeret-furdalásra.


(A csata után az utolsó közlegény is okosabb, mint a csata előtt a tábornok.)

5. Pen80 (válaszként erre: 4. - Csirivirir)
2011. nov. 18. 13:52

Értem, de ezzel nem tudtok mit kezdeni sajnos. Beleszólni meg semmiképp - legalábbis én nem tenném.

Ezt már nem lehet visszacsinálni vagy jóvátenni, max még rontani lehet rajta. Biztosan ki fogja heverni a barátnőd, bár egyelőre ezek szerint nem tudjátok, hogy miért nem válaszolt a srác.

4. Csirivirir (válaszként erre: 2. - Pen80)
2011. nov. 18. 13:50

Bulizni, beszélgetni nincs kedve.


A srác szemét volt, mert pár napja is hazavitte. Senki nem érti ezt a viselkedést. Tuti, hogy kedveli, akkor miért ilyen szemét vele?


Őszintén?? Legszivesebben írnék neki ÉN egy üzenetet, hogy ember, még ilyen bunkót nem láttam. Egy csendes, normális lány, nem egy nyomulós p_csa. Nem érdemelt volna egy választ?


Engem is bánt, nem hogy őt. Nem mellesleg, nem csak én láttam úgy, hogy alakul valami, hanem a baráti társaságunk is, ami nem 1-2 emberből áll.

3. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Csirivirir)
2011. nov. 18. 13:47
Szerintem sehogy.Sőt,a barátnőtök utólag talán még hálás is lesz,alakuljon bárhogy a dolog: ha összejönnek,akkor azért,ha meg nem,legalább nem rágja magát tovább a dolgon.A pasik meg amúgy is elég furák,valószínűleg zavarba jött az illető,nekem is fura lenne ezt sms-ben megkapni,meg ugyanígy válaszolni...Nyilván majd személyesen akar rá visszatérni.Innentől kettejükre tartozik,szerintem ne feszegessétek ezt a dolgot tovább semmilyen irányban.
2. Pen80 (válaszként erre: 1. - Csirivirir)
2011. nov. 18. 13:46

Nem tudjátok, bár az üzenetet ő írta...

Vigyétek el bulizni...

:)

2011. nov. 18. 13:44

Szituáció:


Adott egy férfi. A barátnőm beleszeretett, mind azt hittük a jelek alapján, hogy kölcsönös, de minimum kedveli a barátnőnket. Korábban, pár hónapja Alexa elmondta, hogy kedveli, ezért hagyja őt, majd valahogy átsiklottak a téma fölött, és tovább keresgették egymást.


Örlődött szerencsétlen , így mi okostojások azt mondtuk, arra bíztattuk, mondja el mit érez.


Hosszú győzködés után, tegnap este megírta egy sms-ben,de a férfi azóta sem válaszolt neki. Nagyon le van törve, hogy ő már nem ér semmit, mert egy választ sem érdemel.


Nagyon furdall a lelkiismeret, mert ez a mi hibánk, ha nem bíztatjuk, ez nem következik be, de csak jót akartunk a csajokkal neki. Ezt senki nem gondolta. Most hogyan hozzuk ezt helyre?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook