Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha egy nő egyedül, apa nélkül vállal gyereket és történik vele valami, ki neveli majd fel? fórum

Ha egy nő egyedül, apa nélkül vállal gyereket és történik vele valami, ki neveli majd fel? (tudásbázis kérdés)


22. srcrss
jan. 4. 10:02
Az enyémet az apja fogja felnevelni.
21. tumbo2
jan. 4. 10:01
ki gondol arra?
jan. 4. 09:33
gondolom vannak szuleid,vagy testvered/vagy testvereid/.
19. tumbo2 (válaszként erre: 6. - Apeeng)
nov. 5. 16:11
hát hülye ötletnek azért nem mondanám.nekem azért ott volt az apja,ha kellett,a szüleim,a húgom.de így is baromi nehéz volt.de egy percig nem bántam meg.
18. Amaunet (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 15:47
És ha felnő az a gyermek neki sem lesznek rokonai. Gyökértelenül, kötődések nélkül fogja élni az életét?
17. PöttyösPanka (válaszként erre: 6. - Apeeng)
nov. 5. 15:14

Ez nagyon jól hangzik! Milyen katalógusból lehet ilyet rendelni?


Vagy akinek nincs tökéletes élete és tökéletes férje, az inkább akassza fel magát?

16. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 15:03
Rossz ötlet! Egyedül egy gyerekkel nagyon nehéz. Kell az apa, mert kell hogy ő is részt vegyen a gyerek gondozásában. 24 órás folyamatos készenlét, egy idő után ha nincs segítség bizony benyújtja a számlát.
15. apeeng (válaszként erre: 10. - Sirga)
nov. 5. 14:49

elismerem, igazad van..most írjam le, milyen ha tróger az apa?..mert van ilyen is...


De egyedül egy gyerekeet? A létező lerosszabb ötlet.

14. timycat (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 14:44
Van a nevezett gyám intézménye, szülői felügyeletet gyakorló szülő joga kinevezni gyámot, közokiratban és nyilván a nevezett gyámnak vállalnia is kell a gyámságot, kinevezésnél is, meg ha ne adj Isten odakerül a sor. Ha komolyabban érdekel nézz utána a neten. Nekem régi tanulmányaimból megvan ez a fogalom, de részletszabályokat nem tudok.
13. tumbo2 (válaszként erre: 9. - Bichi)
nov. 5. 13:58
az enyém meghalt,éltemben kétszer láttam. jónapotot köszöntem neki-
nov. 5. 13:54
Nem vállalnám egyedül. Apa is kell a gyereknek. Főleg, ha fiú.
11. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 11:30
Az nem számít ilyenkor, gyámnak nevezik ki.
10. Sirga (válaszként erre: 6. - Apeeng)
nov. 5. 11:24
Ez számomra utopisztikus ... Idilli család, ami már az én gyerekkoromban is álomba illő volt, ma meg már ... :(
9. Bichi (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 09:39

De most komolyan milyen választ vártál erre, hogy a szomszéd Gizike?

Jobb esetben van hozzád egy nagyon közel álló ember, aki vállalja, hogy kereresztszülő lesz, és marad is melletted, mert én pl. kb 45 éve nem láttam a keresztanyámat, azt sem tudom, hogy él-e még...

8. xochipilly (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 4. 22:42
Bizonyos latin-amerikai katolikus országokban erre való a keresztszülő. Aki nem feltétlenül rokon, de sokkal komolyabban veszik a keresztszülőséget mint itt.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Apeeng)
nov. 4. 22:12

Igen jól látod.

Az enyém is ilyen volt, és jó hogy volt.

Viszont én nem találok ilyet. Az a tapasztalatom, hogy az olyan férfiakat akik jó társak és apák lennének, már mind családban él. Sokat örlődök emiatt, hogy azért mert nem találok magamnak társat, illetve azért mert én magam sem vagyok megfelelő senkinek sem, ezért mondjak le az anyaságról? Amire kamasz korom óta vágyom.

nov. 4. 22:04

hülye ötlet apa nélkül meszülni a gyereket...

...mondjuk örökké egészséges maradsz, nem történik veled baleset, állandóan a gyerekkel lehetsz, boldogan él...

...nos itt a bökkenő..a mostani barom divattal ellentétben igenis kell a gyereknek az apa. Persze nem veszekedős,nem kocsmázós, inkább olyan szerethető, akivel a gyerek dicsekedhet(ha nagyon kell)...

A csinos,kedves, okos, házias anyuka mellett jó látni egy olyan apukát, aki tud barkácsolni, majdnem mindent meg tud javítani, a tanulásban tud segíteni, tud adni zsebpénzt, és bátran el lehet mondani neki mi bántja az akárhány éves fiút, vagy lányt...

Kell az apa, méghozzá igazi, vér szerinti.


A többi variáció csak kínlódás...


Szerintem.

5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 4. 21:21
Amúgy mire számítottál?
4. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 4. 20:45

Most komoly ez a kérdés?

Egyértelmű, ha rokon nem vállalná, az állam örökbeadná, ha szerencséje lenne.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
nov. 4. 20:39

Elég szomorú élet volna ez. :(

Unokatestvéreim 45 év felettiek, van aki már nagymama.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 4. 20:35
Feltételezem vagy vállalják a rokonok, ez esetben valamelyik unokatestvér, vagy állami gondozásba kerülnek.
nov. 4. 20:32
Nagyszülők nincsenek, szülők sem. Testvér sem. Csak unokatestvérek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook