Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha egy lány tinikorában nem "éli ki" magát az később feltétlenül "visszaüt? fórum

Ha egy lány tinikorában nem "éli ki" magát az később feltétlenül "visszaüt? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. aug. 23. 16:41
Baromság.ez pont olyan mint a 40-50-es férfiaknál a kapuzárási pánik.Kifogás.Aki akar,az talál mentséget a hülyeségére.
17. szomatikus marker (válaszként erre: 15. - Anettka0101)
2013. aug. 23. 16:38
Komolyan veszem a fórumot:))
16. mosolyka1111 (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2013. aug. 23. 16:37
Így van. Hugom 14 évesen kezdte, és a mai napig nem tud lenyugodni (most 40).
15. Anettka0101 (válaszként erre: 12. - Szomatikus marker)
2013. aug. 23. 16:36
ezt Te csak Tudod :-) (mármint milyen butaságokat írni :-)
2013. aug. 23. 16:36

Csak a saját példámat tudom írni. Kiríttam a korosztályomból, ennél fogva sosem voltak igazi, tartós barátságaim. Most 24 éves vagyok. Egyszer voltam bulizni, 9. osztályos koromban. Nem is hiányzott. Nem ittam, nem dohányoztam sosem, pedig minden buli a piával indult (nálunk). Így aztán végképp nem akartam én bulizni. Táncolni nem tudok, talán ez is zavart akkoriban, nem tudom, most nagyon zavar.

Na de lényeg a lényeg: szerintem is emberfüggő, ki mennyire tisztességes, becsületes, hűséges, egyebek. Nem érzem azt a mai napig sem, hogy hű, a teremburáját, nekem most azonnal "ki kell élnem magam"...! Az ember el tud menni bulizni 30 évesen is, miért ne tudna? Férjjel, vagy anélkül...Gyerek mellett is lehet menni, akár bulizni is (úgy, hogy a gyerek ebből semmi kárt ne kapjon). Szóval szerintem nem függ össze a "kiélés" és a családban való helytállás. Ha valaki menni akar, úgyis megy...

2013. aug. 23. 16:34
Szia! Itt vagyok 30 multam, es sose eltem. Nem engedtek a szulok sehova. 15 eves kapcsolat utan, az elso es az utolso fiuval eddig eletemben, higyjetek el, hogy bizony visszaut, de meg milyen nagyon..
12. szomatikus marker (válaszként erre: 9. - Anettka0101)
2013. aug. 23. 16:33
Fordított esetek sem jobbak,mikor sokadik...nehéz recepted adni :)))Butaságokat pedig ,könnyű írni:))
11. simple (válaszként erre: 10. - Ef0d3b445e)
2013. aug. 23. 16:33
Igaz. A régi munkahelyemen volt egy csaj, olyan 18-19 volt. Mindennap arról beszélt hogy milyen jól megvannak a férjével stb. Rövid idő után lelépett egy másik fickóval. :DDDD
10. ef0d3b445e (válaszként erre: 1. - Xochipilly)
2013. aug. 23. 16:31
Én azt vettem észre, hogy a túl korai, kamaszkori kapcsolatból lett házasságok nem tartanak holtomiglan holtodiglan.
2013. aug. 23. 16:28

ennél már csak az a rosszab ha egy nő élete első pasijához megy hozzá. aztán 15 év múlva kiváncsi lesz, megcsal és ...... rájön, hogy milyen szar élete volt addig......


innen nehéz újból hazaballagni :-))

8. szomatikus marker (válaszként erre: 7. - Anya4005)
2013. aug. 23. 15:52
Gratulálok,pontosan miben élted ki magad?:))
2013. aug. 23. 15:33

Szerintem addig kell élni,amíg lehet! Ha már komoly kapcsolat,házasság,gyerekek vannak a képben,akkor az ember már igenis le kell,hogy nyugodjon.

Mellesleg baromi uncsi lehet otthon gubbasztani egész nap! Még ha nem is feltétlenűl pasizik az ember,túrázhat,utazhat,sörözhet a haverokkal,csavaroghat a barátnőkkel. Ha már van gyerek is,de nincsenek szuper nagyik,évekig ezt nehéz megoldani.

29 voltam,amikor megismertem a párom,és én addig pont ki is éltem magam. Kipróbáltam,ami érdekelt,hoztam felelőtlen döntéseket,amikből tanúltam,most pedig a gyerekeimet nevelem. De nem ez a helyes sorrend? Gyerekekkel már ne ugráljon az ember,mert akkor a gyerek is sérűl (pl.lelép anyu a szomszéddal). Ha meg visszafogja a vágyait valaki,akkor boldogtalan lesz,és talán tudat alatt a korán jött gyereket hibáztatja,hogy miatta nem tehet meg dolgokat.

Én sem vagyok pszichológus,csak láttam ezt-azt.

6. szomatikus marker (válaszként erre: 1. - Xochipilly)
2013. aug. 23. 15:29
Micsoda egy fórum ,teljesen igaz állítás!Aki pedig kiélte magát ,az tisztességesebb.
2013. aug. 23. 15:25
Egyébként az sokkal jobban megbosszulja magát, ha valaki tizenévesen lép hosszú kapcsolatba/megy férjhez/szül gyerekeket. És nem azért, mert nem tud bulizni, hanem nem ismeri meg saját magát, az igényeit, és mire megérik, addigra már olyan kötelezettségei vannak, amiket idővel rabláncnak érezhet.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Xochipilly)
2013. aug. 23. 15:24

Ember függő. Ha valakit hajt a vére, "kiélhette" az magát fiatalon, ha az ösztönei azt súgják neki, egy kis megcsalás belefér a kapcsolatba, megteszi.

Én úgy gondolom semmi köze a későbbi esetleges megcsalásokhoz.

3. csgybzs (válaszként erre: 1. - Xochipilly)
2013. aug. 23. 15:23
Szerintem hülyeség. Beállítottság, érdeklődési kör kérdése, ami nyilván változik az évek során, de szerintem nem olyan mértékben, hogy a család rovására menjen csak úgy egyszercsak. Aki megindul a stabil kapcsolatból, ott a kapcsolatban van a hiba, nem a fiatalkori buliadag hiányában.
2. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Xochipilly)
2013. aug. 23. 15:22
Nem minden esetben, de van olyan bnőm, aki 35 évesen őrült meg 2 gyerek és család mellett.
2013. aug. 23. 15:17
Nem a pszichológust akarom játszani, csak szerintem érdekes kérdés. A környezetemben néhányan szentül meg vannak győződve, hogy ha egy tinédzser lány ilyen-olyan okokból nem jár bulizni, nem randizik stb csak pl otthon ül és olvas, az úgy bosszulja meg magát, hogy később jön rá, hogy nem is "élt" , hirtelen elkezd úgy viselkedni mint egy kamasz, képtelen lesz normális párkapcsolatra, csalja a párját, vagy éppen elhagyja a férjét/gyerekeit. Ti mit gondoltok erről?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook