Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha anyósod egyetlen kicsi fia a férjed és mindenhol megpróbál keresztbetenni neked mit csinálnál? fórum

Ha anyósod egyetlen kicsi fia a férjed és mindenhol megpróbál keresztbetenni neked mit csinálnál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
5. 285ef8daf9 (válaszként erre: 2. - Cicaanya)
2008. dec. 23. 09:52

Nah az egészségem..Már dupla nyugtató adagot szedek..

Reggel itt fent lehet hallani ahogy üvölt..

Sajnos mivel nem tartott be semmit a cukorral kapcsolatban az egyik szemére megvakult a másik hályogos..De ez sem egyértelmű az orvosi papírokat nem láttam és ugy jön megy mint aki szalad..

Hát aki nem lát az hogy?

Vérnyomást mérek neki,kiteszem a gyógyszereit,mérem a cukrát minden étkezés elött után..De ha észreveszek valamit (tartósan 220felett van a vérnyomása) kérem vegyen be ezt-és ezt,akkor én vagyok a hülye..

Néha azzal fenyegeti a férjem,hogy nem adja magának az inzulint és majd ha bekómál ápolhatja..

Direkt nem tart be semmit..

Én az orvosaival napi kapcsolatban vagyok,mert tudják hogy "hülye"...De egy 54éves ember torkán nem dughatom le a gyógyszereket:(

Sajnos senki nem jár hozzá.. (nem szeretik még a rokonok sem)

Kiment Londonba?

Jajj ez csak menne valamerre és ne találna haza...

Az a baj,hogy nem akarom pelenkázni ágytálazni,és tudja sakkban tart azzal hogy beteg és csak a férjem miatt csinálom..

Ő is mondta hogy hagyjam,ne menjek le hozzá..

De ha valami baja lesz nem bocsátanám meg magamnak..

Most azon gondolkozok nem írom alá az ápolásit a jövő évre..

Na de akkor elszabadul a pokol:(

Ma sütni akar (az én kezemmel)

Szóval megyek le...

Azt hittem jobb lesz mikor végre felköltözünk..

Hát az lenne a jobb ha 500 kilométerrel lenne arrébb..

2008. dec. 23. 09:48

Szia!


Hasonló cipőben nem jártam (hálistennek), de megértelek, együtt érzek veled.

Próbáld meg azt, hogy felállítasz egy rendszert a napodra vonatkozóan - úgy mint a munkahelyen szokás. Határozd el, mit csinálsz majd reggelente, és mit délután. És határozd meg, melyik időpont legyen a tied, amikor csak magaddal foglalkozol, amikor pihensz, vagy netelsz, stb. És közöld ezt először a féjeddel, beszéljétek meg ezt együtt, aztán az anyósoddal is közöld. Azután pedig próbálj ehhez a kialakított (elhatározott) rendhez alkalmazkodni azért, hogy a többiek is ehhez tartsák magukat, és alkalmazkodjanak hozzád. A ruháidhoz meg csak neked és a férjednek van köze, ha veszel valamit (vagy inkább még mielőtt veszel valami dögös cuccot), mutasd meg a férjednek, és ha ő rábólint, akkor közöld anyósoddal is, hogy ezt közösen vettétek a férjeddel, neki ez tetszik, és pont!


A többit meg próbáld elengedni a füled mellett, gondolj arra, hogy egy idős asszonynak, aki beteg, nyűgös, és semmi nem jó neki, ilyen és kész. Ha tudod, hogy minden telhetőtt megtettél érte, akkor had nyűglődjön tovább magában, hagyd ott, és mondd meg neki, hogy ez és ez az időpont csak a tied, most elmégy, és pihensz, stb.


Hát valami ilyemi, de minden ember egy egyéniség, próbálj gondolkodni azon, hogyan tudnád mégis megoldani a helyzetedet, mert csak az lát bele igazán, aki benne van.


Fel a fejjel! :))

3. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 1. - 285ef8daf9)
2008. dec. 23. 09:47
Szia, látom "milyen" nő vagy, megnéztelek a képeiden. Szuper csaj vagy, sajnos ezen nem változtathatsz. Ő berakott téged valahova, ahonnan soha nem fogsz kikerülni. A legtisztább elköltözni, neki egy nővért fogadni vagy berakni egy otthonba. Másik megoldás, átlépsz, elfogadod hogy nem tudsz változtatni és amíg él, ez lesz. De ezt nagyon nehéz átvészelni egészségesen. Őszintén beszélj a pároddal, lehet hogy nem tud róla semmit, hogy téged mennyire nyom a dolog. A te döntésed, hogy hogyan élsz. Szorítok, hogy megoldódjon.
2008. dec. 23. 09:33

:DD nálam is így van,

(Fórum - Ha anyósod egyetlen kicsi fia a férjed és mindenhol megpróbál keresztbe tenni neked mit csinálnál?)

de ez 8éve tart!!! no de én végeztem vele,főljön saját leveiben,de... mindenhogyan végsőkig el megy ,de már rájöttek hogy ez csak egy dinka vén banyesz aki direkt csinálja! :DD

én már csak röhögök rajta,hol mérgemben hol meg amúgy is!!! :DD

utolsó bosszúja Londonba ment ki és nem szólt ,hát menjen :DD

no meg ilyen :nem tudok már mit kezdeni magammal cím jelszó ... :DDD

de ez az ő dolga :D

milliomos banyesz unatkozik :DDD

Annamária75 nézd ,ne törődj vele,nem éri meg én kicsit későn jöttem rá,rá ment az egészségem!!!

de ..........

amit tudsz csinálj meg ,és mindenre mint én mond jó persze :DDD


engem csak akkor fog párom elvenni feleségül mikor már nem fog élni az anya,ezt meg is mondta!!!

és nem bánom :) ;)


hát ,neked is kell saját élt! ezt párod is beláthatja,még ha segítesz ápolod (nem irigyellek!!!)

fordul és kicsit óvatosan,de nem megbántóan változtass!!! annak nincs értelme hogy leharcold magadat!!!!

mit ápolsz rajta? rokkant nem tud menni,wc-re kíséred?

ha nem akkor tégy finoman valamit ;)

2008. dec. 23. 09:18

4 éve vagyok férjnél..A házasságunkat anyósom ellenezte,mert hogy a fia ilyen nőt mint én nem vehet el (nem magyarázta el mi az az "ilyen")

Pokol az életem..

Sajnos vele lakunk..Eleinte egy lakás,mostmár a tetőtérben..

A szekrényemet mindíg ellenőrizte,van-e valami új ruhám bármi amit szerinte nem engedhetek meg magamnak..

2éve rokkant nyugdíjas,cukor beteg ráment a szemére..Én maradtam itthon vele ápolásin és mint egy zsarnok órarendet állított fel,alig van saját életem,mert nála takarítok,főzök,mérem a cukrát stb..

A férjem reggeltől estig dolgozik de ha valamit nem csinálok "jól" felhívja..

Nem panaszkodok neki,hisz az anyukája,és nem akarom hogy vita legyen belőle..

De most itt a karácsony,a saját lakásom romokban,nála sütök főzök..

Ha te is jártál vagy jársz hasonló cipőben beszélgessünk róla...

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook