Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha a Horváth tengerpartra szeretnék pár napra menni, milyen hasznos és praktikus tanácsot tudtok adni? fórum

Ha a Horváth tengerpartra szeretnék pár napra menni, milyen hasznos és praktikus tanácsot tudtok adni? (tudásbázis kérdés)


1 2
15. bared (válaszként erre: 13. - A6d5a14c21)
2009. júl. 16. 20:11
javaslom RAb szigeten Lopart..gyönyörű homok van...
14. bared (válaszként erre: 13. - A6d5a14c21)
2009. júl. 16. 20:11
nekem pedig életre szóló élmény volt..RAB sziget is, Plitvice is, amit szerintem nem!!szabad kihagyni semmiképpen, Lopar, és még sok más hely is.....
13. a6d5a14c21 (válaszként erre: 7. - Henyababa)
2009. júl. 16. 20:08

Nem akarok senkit lebeszélni,de annyian dicsérték/dicsérik és nekem hatalmas csalódás volt.Pedig 2-szer is kimentünk,mert először azt hittük talán mi mentünk rossz helyre.Ráadásul kocsival voltunk,tehát nem az volt,hogy egy üdülő helyet nem találtunk jónak,hanem vagy 10-et...az,hogy a tengerbe csak akkor tudsz bemenn ha van olyan gumi cipőd,mert különben szétszúrja a talpad a rengeteg tengeri sün,csak egy dolog.De sok helyen az sem ér sokat,mert egy nagyobb hullám meglök és már bele is tenyereltél,ültél.Tele van sziklákkal ráadásul.

Ami használhatóbb rész mert mondjuk szállodák épültek a tövébe és a szálloda rendben próbálja tartani a partot,az meg olyan tömött,hogy a heringek az olajos dobozba effekt simán megvan.Na meg én nem rajongok a kavicsos tenger partért,persze ez az én egyéni szociális problémám,de sok utazási katalógusban volt,hogy tele van Horvát ország homokos tenger partokkal.Ez még az első utunknál volt.Nos azóta felvilágosítottak,hogy az valójában a homokos alatt a horvátok a kavicsosat értik...Jah,hát nem baj az,csak ezt mondhatták volna,mert én homokos tenger part alatt azt értem ami Görögországban van...

2009. júl. 16. 20:07

Ebben is béna vagyok,mert a saját hozzászólásomra válaszoltam :-((

Mentségemre legyen mondva : a lány itt ugrál a nyakamban :-))

11. nenne67 (válaszként erre: 10. - Nenne67)
2009. júl. 16. 20:05

Ti azután gyorsak vagytok :-))

Hát én már csak ilyen műveletlen vagyok de köszi,h kijavítottál :-))

Miért ne menjünk?????

2009. júl. 16. 20:03

Kocsival mennénk,5 éves gyerekkel.Hol érdemes megszállni ,mit érdemes vinni,a gyümölcs meg az étel mennyivel drágább...

Köszi aki válaszol :-)

9. Henyababa (válaszként erre: 4. - A6d5a14c21)
2009. júl. 16. 20:00
Miért ne menjünk szerinted?
2009. júl. 16. 20:00
Sok helyen kavicsos a part es sok a tengeri sun. Nekunk nagyon jol jott a muanyag cipo amitt vittunk strandolashoz, mert nagyon tud fajni amikor az ember belelep egy sunibe! Attol is fugg hova mentek, nem mindenhol vannak. Amugy biztos nagyon szuper lesz, en imadtam a hangos tucskoket :-) Jo nyaralast!
2009. júl. 16. 19:59
És a kaja?Éttermek?
6. bared (válaszként erre: 5. - Martian)
2009. júl. 16. 19:59
:DDDDDDDDDDDDDD
2009. júl. 16. 19:58
nem th-val kell írni
2009. júl. 16. 19:57

Azt,hogy ne menj inkább!de ez csak az én véleményem.

Egyébként ami nagyon hasznos az a gumi cipő/papucs amit a tengerben tudsz viselni,mert különben szét fogják szúrni a lábad a tengeri sünök!

2009. júl. 16. 19:57

innivalót vigyetek, amennyit tudtok, elég drága...főleg a pia, de az üdítők is...

összességében sem olcsó semmi, néhány tartós konzerv, ilyesmi nem árt ha van...

2009. júl. 16. 19:56
Na ez engem is érdekelne. Most utazunk először külföldre (Horvátba)
2009. júl. 16. 19:55
Ha a Horváth tengerpartra szeretnék pár napra menni, milyen hasznos és praktikus tanácsot tudtok adni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook