Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha a fogamzásgátló, az óvszer, és a hüvelygyűrű sem jött be mivel védekezzünk?! fórum

Ha a fogamzásgátló, az óvszer, és a hüvelygyűrű sem jött be mivel védekezzünk?! (beszélgetős fórum)


1 2
2012. aug. 17. 09:38
Én pl nem bírom az óvszert,ezért is kezdtem el tabit szedni.Mivel babát akartunk abba hagytuk majd szülés után szedtem a szoptatás alatt szedhetőt de abba hagytam mert idővel szinte folyamatosan véreztem. Amúgy végig megszakításosan is.Majd használtuk a pharmatex kenőcsöt plusz megszakítást.Most csak megszakítást nemsokára szeretnénk babát így kímélem magam:-D
2012. aug. 17. 09:08
Mi borzalmas az óvszerben NEKED?
17. Suhi
2012. aug. 17. 09:00
Na ezt értelmesen leírtam :) Szóval nem engedi a megtapadását a méhben.
16. Suhi (válaszként erre: 14. - Bea0124)
2012. aug. 17. 08:59
Manapság már átitatják hormonnal. Amúgy a megtermékenyítés megtörténhet vele, de nem engedi hogy a megtapadását a méhben.
15. csgybzs (válaszként erre: 13. - Bea0124)
2012. aug. 17. 08:58

Hormonális száradásnál a síkosító nem ér semmit. Mivel általában erős libidócsökkenéssel jár együtt (legalábbis nálam úgy volt), így a síkosító kb. mint a sivatagra öntött deci vízzel egyenértékű... az élményt nem feltétlenül adja vissza....

Persze lehet a kérdezőnál más a helyzet...

14. Bea0124 (válaszként erre: 12. - 342402de6d)
2012. aug. 17. 08:54
A spirál is hormon tartalmú nem?
2012. aug. 17. 08:53

Ha száraz vagy akkor síkosítót miért nem használtok?

Én pharmatex kenőcsöt ajánlanám plussz megszakításos közösülést!

Azt inkább hagyjuk ki miért lett terhes.Önmagában egyiket sem ajánlják:-D

2012. aug. 17. 08:48
spirál
2012. aug. 17. 08:46
Kérdezhetek esetleg? Mennyi idős vagy? Milyen kapcsolat? (házasság, élettárs, barát) Gyereketek van már?
2012. aug. 17. 08:42

az óvszerekkel kell kisérletezni. Hogy megfelelően sikos legyen, stb.

Én nem tudok tablettát szedni és, mig nem akartunk gyereket azt használtunk. Volt jobb és volt kevésbé jobb óvszer.

2012. aug. 17. 08:41
Pesszáriumot állítólag Magyarországon nem lehet nagyon kapni, pedig kipróbálnám....
2012. aug. 17. 08:40
:)))
7. Lili74 (válaszként erre: 6. - Agnik1)
2012. aug. 17. 08:36

Nahhh-nahhh, azért nem a tablettától lett terhes! :DDD


bocsi, ezt nem tudtam kihagyni.

6. Agnik1 (válaszként erre: 3. - Csgybzs)
2012. aug. 17. 08:31
Én sem ajánlom a kúpot, ugyanis amellett fogant a kisfiam, aki lassan 3,5éves lesz... Barátnőm meg a tablettától lett terhes anno:(
5. 9ba1034c54 (válaszként erre: 1. - Anneeeeee)
2012. aug. 17. 08:29

Szia,én egy éve kapok egy betegségem miatt Depo Proverát (ami egy erős fogigátló) 3 havonta injekció formában,amitől nincs mensturációm,tehát nincs termelésem. Mi így a pasimmal simán tudunk szexizni :)

Mondjuk én betegség miatt kapom az adagokat,de a dokim mondta,hogy másnak is,aki nem szeretne gyereket még,annak simán adható.

Annyit róla,hogy a hormonháztartás hááát.. lényeg,hogy női hormonokat nem termelek. Csak hát vannak mellékhatásai,amik kinél hogy jönnek elő.. Nálam az első pár hónapban voltak kisebb vérzésgetések,de már tök elmúlt.

De nekem bevált,a betegségemre is jó,na meg a párommal is sima ügy az eksön :P

Nem azt mondom,hogy próbáld ki,de ez is egy megoldás,és rajtam kívül sokan mások is használják,akiknek mondjuk nincs betegségük..

2012. aug. 17. 08:22
Pesszárium?
2012. aug. 17. 08:22

Én a pharmatex termékek közül egyiket sem ajánlanám jó szívvel, rengeteg nő maradt terhes tőlük..

A "gumi egyszerűen borzalmas" az kis kellemetlenséget jelent, vagy elviselhetetlen valamelyikőtöknek? Mert kb. az az egyetlen, amivel nem roncsolod a szervezeted.

Én pont így jártam, ahogy te. Nem bírom se a gyógyszert, se a gyűrűt, semmi olyan terméket, ami hormonokkal babrál. A pharmatexet soha nem merném kipróbálni.

2012. aug. 17. 08:17
Pharmatex kúp, nem a tabletta.
2012. aug. 17. 08:14
Fogamzásgátlótól felborult a hormonháztartásom: Szedtwm már, Tri-Regolt, Melaine, Stodette, Sensonette, Jangee-t, de mindtől száraz lettem fejem fájt stb... Nuvraing hüvelygyűrűtől megintcsak száraz lettem de nagyon. Óvszer meg egyszerűen csak borzalmas. Ki mit használ? Mit tanácsolnátok nekem? Mivel védekezzünk? Árak is érdekelnének, kinek mi jött be és mennyibe kerül X időre?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook