Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha a barátnőd folyton rossz helyzetbe hoz...és Te vagy a rossz fórum

Ha a barátnőd folyton rossz helyzetbe hoz...és Te vagy a rossz (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2. Kis Babucika (válaszként erre: 1. - 07e4d2b91a)
2009. szept. 28. 10:39
Szerintem mond el neki, hogy téged mi bánt és beszéljétek meg. Így nem mehet tovább, hogy a bnőd miatt rosszul érezd magad egy partin. Ha ezt ő nem érti meg, hogy ez neked rosszul esik akkor nincs más tenni akkor ne foglalkozz vele. Persze ha ez mindig így van mindegy egyes bulin.
2009. szept. 28. 10:30
A barátnőm, akivel már vagy 2éve jóban vagyunk, mindent megbeszélünk folyton rossz helyzetbe hoz engem. Ha bulizunk sokat iszik, és ezt Ő nem bírja, nagyon bevadul tőle. Mindenkivel flörtöl, de az utolsó pillanatokban leáll...tehát kéreti magát. Jó ez az Ő dolga, csak neki is van már barátja, aki ha látná kiakadna miket csinál. A flörtnél nem a szemezésre gondolok... Ami rosszabb, hogy leáll idegenekkel akár utcán is dumálni. A sztori: elmentünk 1hete bulizni, és egy sráccal meghivatott minket piára...táncolt vele, dumáltak. A srác haverja rég tetszett nekem, de nem akartam semmit, hiszen komoly kapcsolatban élek, és boldog vagyok. Drága barátnőm beszervezte nekem, táncoljak, flörtöljek vele abba nincs semmi. Én nem akartam, a srác meg annyira beleélte magát, hogy meg akarta verni azokat, akikkel beszélgettem. Aztán úgymond túlságosan hajtott, alapból gyűlölöm, ha valaki fogdosni akar, nem hagy békén. Haza indultunk a két srác meg sajnos arra lakott és jött velünk. A pasi, aki molesztált, elkezdett velem ordenáré hangon beszélni, ócsárolni, a barátnőm szintén, majd elment végre...tök részeg volt. Eléggé lealázta a nőiességem. Hát igen de büszke vagyok, hogy komoly nő vagyok és a barátom az első!!! A barátnőm meg még ott dumált a másik pasival, és cirkuszolt, hogy őt hogy megbántották. Sajnos ezeket minden pasinak előadja, akit megismerünk. Meguntam és egyedül eljöttem. Unom, hogy cikis helyzetekbe hoz, nem akartam bepasizni! De az, hogy mindig pasikkal vagyunk körülvéve nem tesz jót a hírünknek. Ő flörtölős, kacér, sok ismerősöm csak egy szóval illeti. Nekem nem hiányzik, hogy bosszús pasik a rossz hírem terjesszék miatta. Volt, hogy reggel értem haza mert még ott dumált, nem akartam otthagyni. Részegen. Ja és mikor eljöttem felhívtam később hazaért-e már. Nem vette fel. Én hülye a barátját is hívtam, és mondta neki felvette. Én még tudni akartam mi van vele, ő meg megsértődött, hogy nem törődöm vele. Elegem van ezekből. Pedig jól meglennénk, de minden buliban felidegesít. És nem hallgat rám. Én vagyok a rossz.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook