Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyorséttermi borzalmak fórum

Gyorséttermi borzalmak (beszélgetős fórum)


1 2 3
31. csilla80 (válaszként erre: 28. - Ariadna)
2010. okt. 3. 22:27
Nem tudom,hogy nalatok mibol keszitik a gyrost meg a kebabot,mert nalunk,ahol eddig voltam,mind csirkemellbol keszul,ami a levagott darabokon is latszik,marmint az,hogy tiszta szep hus...
30. lilimia (válaszként erre: 13. - Anikko)
2010. okt. 3. 22:20

Tél volt :/

Az ÁNTSZ, meg a nem tudom mi ellenőrizték, a hűtők, meg minden megfelelő volt, csak épp a hús egy része a beszerzési papírok alapján évek óta ott állt... még is felhasználták. Meg is büntették őket rendesen!

Régen sokat jártam rendes étterembe, de még soha semmi bajom nem lett az ottani ételektől.

Az utcai árusoktól meg eszembe sem jutna bármit is venni!

29. ariadna (válaszként erre: 26. - Smileykata)
2010. okt. 3. 22:18
Nagyon remélem, hogy így lesz! De ha néha néha eszik az ember ilyesmit, abban még semmi rossz nincs! :)
28. ariadna (válaszként erre: 23. - Anikko)
2010. okt. 3. 22:17
A zöldségek nem, a pita még elmegy, de a hús, ami a kebabban vagy a gyrosban van az mű! Benne van minden hulladék hús (akár belek, gyomor meg még ki tudja mi) és az emulgeáló szertől áll össze olyan szépen! Ennyi erővel macskakaját is ehetnél, ami szintén hulladék húsból van, de legalább abban nincs annyi telített zsír!
27. csilla80 (válaszként erre: 1. - Smileykata)
2010. okt. 3. 22:15
Ne haragudj,de egy ora alatt ket menutol mindenki rosszul lenne!!! En egyet sem birok megenni egyszeri etkezeshez,nemhogy kettot. Igaz csak akkor eszem ilyent,ha megkivanom,egy evben egyszer,ketszer.
26. smileykata (válaszként erre: 25. - Ariadna)
2010. okt. 3. 22:15
lehet...de ha becsábulnék egy ilyen helyre a jövőben akkor az lesz az első,hogy önkéntelenül is eszembe fog jutni az az eszeveszett rosszullét ami akkor kerülgetett..biztos elriaszt..
25. ariadna (válaszként erre: 22. - Smileykata)
2010. okt. 3. 22:11
Még ne kiabáljátok el! Nem biztos, hogy egy életre szól! Lehet majd elmúlik!
2010. okt. 3. 22:11
Biztos,hogy szemét,de finom,néha eszek,miért ne?Pedig valami rossz biztos van benne,mert gyakran okoz hasmarsot,és nem csak nálam.Most állapotosan nem is eszek,husos kaját,itt nálunk néha nincs jól átsütve a hús,főleg ha sokan vannak,én nem kockáztatom...
23. anikko (válaszként erre: 19. - Ariadna)
2010. okt. 3. 22:09
A gyiros-ba mi a gyors? Az nem mű!
22. smileykata (válaszként erre: 16. - Tina87)
2010. okt. 3. 22:09
tudom..iszonyú szar érzés volt kidobni ennyi pénzt erre a kajára..de megérte,mert egy életre megundorodtam ezektől a kajáktól..
21. anikko (válaszként erre: 18. - Smileykata)
2010. okt. 3. 22:08
Nem bizony, múltkor a abban a nagy üzletben vásároltam, ahol a saját márka zöld és pénztárca a logó. Csirkeszárnyat vettem. Nagyon szépek voltak, nagyon rákészültem hogy majd este milyen jót eszünk belőle! Délután gondoltam bepácolom, kicsit fura szagot éreztem, nem törődtem vele, mivel terhes vagyok és az első 3 hónapban minden büdös. Gondoltam majd ha haza jön párom megcsinálja. Vásárlástól eltelt 5 óra és a szárnyak zöldek és nyúlósak lettek!
20. ariadna (válaszként erre: 16. - Tina87)
2010. okt. 3. 22:08
Ne piszkáljátok már szegényt! Egyszer a legjobbakkal is megesik ilyesmi! :)
19. ariadna (válaszként erre: 13. - Anikko)
2010. okt. 3. 22:06
Nem csak a meki és a kfc számít gyorsétteremnek, hanem pl. a kínai kajálda, a gíroszos és a "csírke sziget" is!
18. smileykata (válaszként erre: 13. - Anikko)
2010. okt. 3. 22:05
lassan tényleg ott tartunk,hogy csak azt szabad enni amit Te magad termesztettél.....és még az sem 100%os...
17. Timédi (válaszként erre: 16. - Tina87)
2010. okt. 3. 22:05
na ugyan erre gondoltam én is, hogy egy hétvégi családi ebéd megvan ebből...
16. Tina87 (válaszként erre: 1. - Smileykata)
2010. okt. 3. 22:03

Két menü után én is rosszul lennék...3000 forintért meg meg is érdemled.Ennyiért bevásárolok hétvégére neked 2 fogásos menüt készítve..

...azért legalább soha többet nem eszel, de hát ha egyszer újra várnod kell valamire ki tudja mit (t)eszel újból :P

2010. okt. 3. 22:02
Én soha nem szoktam megkívánni ezeket, nekem nem ízlenek.
14. smileykata (válaszként erre: 3. - A0c1361e44)
2010. okt. 3. 22:01
61es villamos..helyesbítve az éjszakai buszra vártam,mert az utolsó villamost késtem le ami kivitt volna Hűvősvölgyig..többi kocsiszínbe ment
13. anikko (válaszként erre: 8. - Lilimia)
2010. okt. 3. 22:01

Ez sajnos nem csak gyors étterember fordulhat elő,, pláne nyáron.

Ismerek egy csirkést, ami egyáltalán nem mű, és egy nyáron rengetegen kaptak szalmonellát. Köztük egy nagy pocakos kismama is :(

12. Timédi (válaszként erre: 7. - Anikko)
2010. okt. 3. 22:01
hát ez az!
2010. okt. 3. 22:01
A halas menüt én is imádom és másfél hónapig heti rendszerességgel ettem, de csak azért, mert gyűjtöttük a Colás poharakat! :P Az utolsó alkalommal (a sárga pohárnál) már nagyon nem esett jól. Viszont azóta ismét szívesen megenném.
10. Timédi (válaszként erre: 6. - Burkuska)
2010. okt. 3. 22:00
én akarom olykor :)
2010. okt. 3. 22:00
Én még soha nem voltam rosszul gyorséttermi kajáktól,de nem is gyakran fogyasztom,évente max kétszer.Annyi meg belefér.Rendszeresen én sem fogyasztanám,de szerintem néha meg lehet enni,mert finom,és odafigyelnek arra,hogy romlott dolgot ne adjanak,tehát ilyen téren megbízhatóak.Szóval szerintem azzal még nincs baj,ha valaki néha eszik ilyesmit,csak ne tegye rendszeresen.
2010. okt. 3. 21:59
Én azóta nem eszek gyorséttermekben önszántamból (csak ha nincs más), amióta az M-ben egy hamburgertől szalmonellás lettem :/
2010. okt. 3. 21:59
Ennyi kaja után nem csodálom, hogy rosszul lettél :D
6. Burkuska (válaszként erre: 2. - Timédi)
2010. okt. 3. 21:58
"mert van bennük valami finom" tudod mi ez? Ízfokozó hegyek. Egye meg aki akarja,én nem.
5. smileykata (válaszként erre: 2. - Timédi)
2010. okt. 3. 21:58

nem is tudom...talán mert még kívántam!!ezekben ugyanis ízfokozó van(nátrium glutamát)ami üzenetet küld az agyadnak,hogy egyél még egyél még...de a végeredményt illetően örülök,hogy így alakult!!

amúgy igaz,hogy az vagy amit megeszel..és igazad van,mindenki egye amit akar...

2010. okt. 3. 21:57
Azért, mert Neked nem jött be, másnak még bejöhet. Mindenki maga dönti el, hogy mivel "mérgezi" a szervezetét!
3. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Smileykata)
2010. okt. 3. 21:56
1 órát kell várni a villamosra? Hányas villamos ez?
2. Timédi (válaszként erre: 1. - Smileykata)
2010. okt. 3. 21:54
Mindenki egye azt amit akar! Én olykor megkívánom ezeket, mert van bennük valami finom, de csak ésszel. Minek ettél egymás után 2 menüt két különböző helyen????
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook