Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri Kaáli Intézet infók fórum

Győri Kaáli Intézet infók (beszélgetős fórum)


1751. mart81 (válaszként erre: 1715. - Agnesung)
2011. márc. 19. 21:25
Én ennek pont az ellenkezőjét tapasztaltam, be sem lehetett ültetni a 4-ből egyet sem,mert felengedés után nem osztódtak tovább. Mástól is azt hallottam, hogy a fagyasztott neccesebb. De legyen szerencsétek.
1750. EmmaDani (válaszként erre: 1749. - Bóbita77)
2011. márc. 19. 21:24
Bóbita én ajánlom neked a 3 napost is. Én 2-őt is kaptam belőle. A végeredményt ismered.Ja és 3 embriót kértem vissza ,de Kőrösi dr. nem javasolt csak 2-őt,szerintem valamit már sejtett előre, csak kár hogy nem mondta et. után(hahaha). Mindegy azóta is hálás vagyok hogy nem engedte a 3-as transzfert.
1749. bóbita77 (válaszként erre: 1748. - Dallam'75)
2011. márc. 19. 21:00
Nagyon köszi Dallam! Épp erre voltam kíváncsi. Igyekszem majd betartani mindent, ami elősegíti majd a pöttyeim hozzám költözését :)
1748. dallam'75
2011. márc. 19. 20:34
bóbita a doki meg a biológus közösen döntik el, hogy 3 napos embriót vagy 5 naposat /blasztó/kapsz-e vissza. Azaz nálam a Kőrösi plusz a biológus határozott, én 5 naposat kaptam vissza. Ált. az 5 naposak a nyerőbbek, de ez sem szentírás simán vannak 3 naposakból is babák.Ez leszívás után, az osztódás során derül csak ki. Nekem leszívás után nem volt gondom , lényeg a sok folyadék.
1747. bóbita77 (válaszként erre: 1745. - Gigi34)
2011. márc. 19. 20:26
Köszi Gigi. Neked is a legjobbakat kívánom!
1746. bóbita77 (válaszként erre: 1744. - Krisz0329)
2011. márc. 19. 20:24
De jó Krisz! És hogy érzed magad? Azért is kérdem, mert én még előtte vagyok ennek. Milyen a közérzeted? Nem fáj nagyon hasad? Puffadás? És mitől döntik el, hogy hány napos embriót ültetnek vissza?
1745. gigi34 (válaszként erre: 1743. - Bóbita77)
2011. márc. 19. 19:08
Igen, borzalmas azóta is. Köszi a szurkolást, én is minden jót kívánok Neked!
1744. krisz0329
2011. márc. 19. 18:34
Sziasztok! Ma volt petesejtleszívás 11-et sikerült leszívni Kőrösi doktor úrnak. De a beültetést már Boga doktor fogja csinálni mert már lesz a jövőhéten. Kedden vagy csütörtökön lesz a beültetés. Remélem utána minden rendben lesz ennek most sikerülni kell.
1743. bóbita77 (válaszként erre: 1738. - Gigi34)
2011. márc. 19. 17:09

Úristen Gigi, rosszul lettem attól, amit írtál! Borzalmas lehetett, nagyon sajnálom!

Reméljük megerősödsz testileg és lelkileg egyaránt és meglásd, igaza lesz a férjednek!

1742. gigi34 (válaszként erre: 1740. - NYUFIKA)
2011. márc. 19. 15:40
Köszi. Nem tudom, egyik pillanatban van erőm újra kezdeni, a másikban meg rettenetesen félek. Sajnos császároztak, úgyhogy ha bele is vágunk 1 évet várni kell. Az egyetlen kapaszkodó, hogy van 3 fagyibabánk.A férjem szerint valaki még vár ránk, ő nagyon bizakodó.
1741. NYUFIKA (válaszként erre: 1739. - Ziziman)
2011. márc. 19. 15:32
Igen ,én így hallottam.....én is csak eredményt mutatnék neki,mert míg nála nem voltam a dokim nem műt meg....sajnos csak várunk és várunk...a hónapok pedig mennek.Valahogy most én is úgy érzem ,sosem kezdjük el.(((((
1740. NYUFIKA (válaszként erre: 1738. - Gigi34)
2011. márc. 19. 15:28

Sajnálom!!!Ilyenkor nem lehet mit mondani:((((

Nem kezditek újra?

1739. ziziman
2011. márc. 19. 15:27
Óóó, hát ha áprilisban Kőrösi szabin lesz, akkor az életben nem lesz időpontom. Most nagyon elkeseredtem... minden egyes időpontért 3-4 hónapot várni.... Ráadásul én arra sem számíthatok, hogy majd esetleg ha Boga dr. helyettesíti hozzá kaphatnék időpontot, mert én egyelőre csak egy francos eredményt szeretnék megtudni, és azt, hogy merre induljunk el... most elkenődtem :(
1738. gigi34
2011. márc. 19. 15:08
Lányok, kitartást mindenkinek! Én csak annyit írok, hogy tavaly 3 év küzdelem után volt egy sikeres lombikunk, baromi boldogok voltunk,de szülés előtt 2 héttel!!! elvesztettük a babát. Mintha a szívemet tépték volna ki. Az ember csak akkor nyugodhat meg, ha egy egészséges babát tart a kezében.
1737. Bogica977
2011. márc. 19. 14:02

Köszi))

Viszont!!!

1736. NYUFIKA
2011. márc. 19. 13:52

Hát igen ...sok a rosszindulatú és irigy ember...

Kitartás Neked is!!!!!

1735. Bogica977
2011. márc. 19. 13:43
Az eü küretet elírtam véletlenül)
1734. Bogica977
2011. márc. 19. 13:33

Hát erről a tapintatról az jutott csak az eszembe,amit nemrég tapasztaltam((

Barátnőm elvetélt,már másodszorra. Pont a lagzijuk éjjelén((

Nászútra nem terveztek semmit,csak egy szomszédos országban lakik a nagymama,és oda szerettek volna elutazni,meglátogatni őket.Az eü. köret után azt javasolta a doki,hogy pihenjen sokat,sétálgasson nagyokat...

Hypermarketben dolgozik,sokat kell emelnie.

Erre mivel elmentek pihenni a nagyihoz,azt mondta az egyik kolléga,hogy DIREKT azért csinálta így,hogy pihenhessen,amikor a legnagyobb hajtás van!!!

Vannak mindenfelé nagyon jóakaratú emberek(((


Mi 7 éve vagyunk házasok,és 6 éve járunk egyik orvostól a másikig,de csak a legszűkebb barátok közül tudják csak,mert tényleg kiakasztó,amikor állandóan jönnek a sajnálkozó pillantások és megjegyzések,hogy " még mindig nem sikerült??"

De ha milliomos lennék,akkor már lehet sikerült volna((


Na egy szó mint 100,kitartást lányok!!!!

1733. NYUFIKA (válaszként erre: 1732. - Bóbita77)
2011. márc. 19. 13:15

Igen ,teljesen igazad van a drukkerekkel kapcsolatban.Bár én ugye még a lombikkal nem tepeztalhattam...de volt pár szituáció mikor én is rájöttem ,hogy az emberekbe egy fikarcnyi tapintat sincs.Persze tisztelet a kivételnek.

Egyébkent én azt terveztem,hogy a munkahelyen csak a főnök fogja tudni és megkérem ,hogy diszkréten kezelje a hallottakat...

1732. bóbita77
2011. márc. 19. 13:06

Nyufika! Természetesen a vizsgálatokra értettem csak a rugalmasságot, azt viszont már előre tudom, hogy a beülti utáni egy-két hetet nem fogom tudni én sem elsumákolni... De igazából azt már lesz..om. Ott és akkor én leszek az első. Bogicának is teljesen igaza van a védettséggel kapcsolatban egyébként, én is így tudom, de sajnos tényleg az van, hogy az ember hiába van törvény szerint védve, ha nagyon akarnak, kitalálnak vmi okot, hogy lapátra tegyenek. Ez megint kicsit paranoidnak tűnhet, de én óvatos duhaj vagyok. A másik meg, amiről többen is írtatok, azok a bíztató, ámde szánakozó drukkerek. Nem akarom naponta hallani a kérdéseket, hogy "Jaj, hát mikor már? És még mindig semmi?" Semmi bammeg!!! Majd szólok, ha lesz vmi, addig hagyj már békén!

Sokáig nem tud fapofa maradni az ember szerintem, úgyhogy én így előzöm meg a kérdéseket. Ha meg kérdezi vki mégis, akkor azt mondom, hogy még nem jött el az ideje. Végülis nem hazudok, akkor lesz baba, amikor Boga doktor is úgy akarja :))

1731. NYUFIKA (válaszként erre: 1730. - Bogica977)
2011. márc. 19. 13:03
Igen tudok a védelemről...ezért is mondom el a főnökömnek...Nem mintha genyózna ,de így legalább tuti:)))))
1730. Bogica977
2011. márc. 19. 12:43

Lányok


Ez az időpontos dolog tetszik nekem is.Aki sikerrel jár,szól a többieknek)))


Azt ugye tudjátok,hogy a meddőségi kezelés alatt védve vagytok? Most egyik barátnőmnek szóvá tette a főnöke,hogy sokat van távol,és erre hivatkozott,abba is hagyta a szekálását.


Sok sikert a most kezdőknek)))))

Remélem nagyon sok babáról lehet majd olvsani az elkövetekző hónapokban))))

1729. Ketlin
2011. márc. 19. 12:43
Natinak küldtem egy kedves ölelést :)
1728. NYUFIKA (válaszként erre: 1725. - Sis1984)
2011. márc. 19. 11:55

Persze az 1 hét pihi jobban hangzik:))

Én sem szeretném otthon bámúlni a négy falat.Abba begolyózik az ember.

Majd meglárjuk mi lesz ,mit mond a oki,hogy bírom stb...

1727. sis1984 (válaszként erre: 1724. - Ketlin)
2011. márc. 19. 11:47

Ketlin, szerintem ne add fel. Ha megjon, telefonalj, sokszor van, hogy a dokik helyettesitik egymast. Vegulis nem mindegy, ki szurkalgat? Csak haladjon a dolog es legyen eredmenye...

Sajnos nekunk is folyamatosan kerdezgetik, mar 2,5 eve hazasok vagyunk, egyre szorul a hurok, mar nem szivesen hazudunk, de ha kiakadunk a gyerek-kerdesen, akkor meg egybol megsejtik, hogy valami baj van... Es igen, minel tobben tudjak, annal tobben drukkolnak, de ez neha terhes es nem erzik, hol a hatar...

Szerintem ne erdekeljen a munka, ha tp. kell, hajra! Sajna nekem is nagyon gaz lesz, marc. 28-an nagyon szamitott volna ram a fonok, meg nem tudom hogyan adom be, hogy nem leszek. De a babaink fontosabbak! Megbeszelted elore a hazidokiddal? Szerencsere nekem az itthoni dokik nagyon segitokeszek.

1726. NYUFIKA
2011. márc. 19. 11:43

Ketlin.

Mi van Natival?????

Lehet ,hogy nem fogsz csúszni,mert szerintem helyetesíti a Boga.

1725. sis1984 (válaszként erre: 1722. - NYUFIKA)
2011. márc. 19. 11:41

Egyebkent en probaltam egyszer ugy, hogy 2 hetig tuti pihi, semmi melo, se megeroltetes, meg fozni sem engedtek, sajna nem lett eredmenye. A vegere mar kezdtem begolyozni, mert nyilvan egesz nap a netet bujtam lombik temaban.

Masodjara csak 5 napot pihiztem, aztan lightosan dolgoztam, jo volt,mert elterelodtek a gondolataim, s egesz nap atszellemult vigyorral maszkaltam, de sajnos ez sem segitett. Bar nem hiszem, hogy ezen mulott a siker, de nekem jo volt sokat pihenni-aludni + kicsit dolgozgatni is.

1724. Ketlin
2011. márc. 19. 11:39

Sziasztok!

Nati!

(((((((((())))))))))))



Nekem is tudja a főnököm, meg a munkatársaim is.

Nem tudtam titkolni, nagyon sokan dolgozunk egy légtérben, és mindenki szeret "csámcsogni".

Amikor már adottak voltak a körülmények, és össze is házasodtunk elkezdtek agyalni, vajon miért nem akarunk gyereket, "talán nem is olyan a kapcsolatunk, nem akar a férjem gyereket?, nem ragad a ragasztó" stb.

Gyenge vagyok, sokat sírok, a szüleim elvesztése, stb. miatt. Egyszer kifakadtam, és elmondtam mindent. Támogattak, csak azóta is kérdezgetnek, ami jó is, meg nem is :(

Mivel nehéz fizikai munkát végzek, kénytelen leszek t.pénzre menni, ja meg Kőrösi szerint az éjszakás műszakok külön akadály lehet...

De így hogy menjek táppénzre, ha azt sem tudom mikor kezdek, meg hasonlók.

Szomorúan olvasom, hogy Kőrösi szabin lesz április elején, pedig akkor kellett volna mennem szurkálásra, ennyit erről, akkor ezek szerint már tolódtam is egy hónapot :(

Tudom, türelem, mert mások még többet várnak, de attól :( :( :(

1723. sis1984 (válaszként erre: 1721. - Bóbita77)
2011. márc. 19. 11:37

Sajnos en is igy erzek. Bar nekem speci a helyzetem, jelen pillanatban 2 helyre tartozom elszamolassal. Az egyik fonokom tuti jo fej, megertene, a masikban viszont nem bizok meg ennyire. A debreceni kezeleseket en is siman meg tudtam oldani, szaladgaltam, mikor kellett, de ez most nem fog menni.

Tanacstalan vagyok, mert bar Nyufikanak igaza van, kell a pihi, de en is attol felek, hogy ellenem forditjak...

Szerintem egyelore kivarok, majd meglatjuk mi lesz...

1722. NYUFIKA
2011. márc. 19. 11:27

Bóbita.

Szerencséd van ,hogy megoldod a vizsgálatokat.

Nekem szólnom kell,mert beültikor min 2 hét táppénz kell...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook