Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri Kaáli Intézet infók fórum

Győri Kaáli Intézet infók (beszélgetős fórum)


2021. bóbita77 (válaszként erre: 2018. - Sis1984)
2011. ápr. 8. 17:58
Én 15-én megyek, az tuti :) Zizi szerintem csak azt írta egyenlőre, hogy a hónap közepén, nem? De ha ő is akkor jön, akkor már hárman tutira leszünk :))
2020. bokadri
2011. ápr. 8. 17:36
Sziasztok!12 hetes kismama vagyok, és mindenkinek csak kitartást tudok javasolni.Igaz, mi a győri Kálival nem voltunk megelégedve, és Pestre jártunk végül a János kórházba( hozzáteszem, nem kell fizetni a vizsgálatokért itt), de a 3. inszeminációnk sikerült!Már feladtuk, és készültünk a lombikra, de ránk mosolyogtak az angyalok.Kitartás mindenkinek!
2019. ancsa50 (válaszként erre: 2018. - Sis1984)
2011. ápr. 8. 16:23
Köszi.lelkileg sokkal rosszab.remélem neked is sikerül minden.
2018. sis1984 (válaszként erre: 2009. - Bogica977)
2011. ápr. 8. 16:16

Koszi a drukkot! :D

Remelem tenyleg csak csuszunk es nem lesz ciszta, mert akkor ugrott a program...

Ferjem eredmenyei nem tul fenyesek, de a doki bizakodo, PICSI lesz megint, ha tudunk majd kezdeni.


Ziz, koszi a szallast! Jol emlekszem, 15-en mesz konzira? Aznap mi is megyunk. Lesz meg valaki 15-en?


Nem tudom mi lehet Aanddal, mar ET is biztos volt. Remelem nincsen semmi baja!


Lanyok, en ezekkel a csodaszerekkel mar nem is tudom mit kezdjek. Nem hiaba az elnevezes: lombikipar. Van, aki baratcserjere eskuszik, van aki aloe verara, a mehpempo is jo, meg a palastfu-cickafark kura is. Mas kell vastagitani, mas jo lutealis fazist tamogatni, van olyan orvos, aki szerint a hires szuri semmit sem hasznal. Tudni kell, hogy milyen problemat szeretnenk orvosolni. En mondjuk most mar csak azt hasznalom, amit a doki mond. Ancsa biztosan minden rendben lesz, szerintem is bizz az orvosban, de akkor kezdjetek ujra, ha lelkileg is keszen alltok ra.


Mi mar kezdunk feloldodni Gyorben, olyan jokat vihorasztunk a ferjemmel varakozas kozben, hogy csak na. Pedig o aztan marha feszult bir lenni a Kaaliban...

Drukk az idopontra varoknak! Ugyesek legyetek!

2017. csillag80 (válaszként erre: 2013. - Bogica977)
2011. ápr. 8. 15:48
Bogica, jól értem, h.kedden adnak valósznűleg időpontokat, vagy valamelyik dokira vársz?
2016. ancsa50 (válaszként erre: 2015. - Bogica977)
2011. ápr. 8. 15:11
ok .köszi.csak félek de szerintem mindenki igy van vele.majd kedden kiderül minden.te kihez fogsz járni?szerintem mindegyik jo orvos.szoritok értetek.
2015. Bogica977
2011. ápr. 8. 14:57

Ancsa


Ezt szerintem orvosa válogatja.Van aki az első vetélés után nem kezd még el aggódni,mert az bármitől lehet.Ha már több vetélés van,akkor kezdik el ált. kivizsgálni.

Van,akinél valami gond lenne később a babával,és a természet így rendezi el.

Akinél már többször is előfordul,ott jobban rámennek a témára.Hidd el ,nagyon jó kezekben vagy!

Remélem,nekünk is lesz időpont hamarosan.

Addig meg türelmesen várunk)

2014. ancsa50
2011. ápr. 8. 13:59
Bogica977 :köszi.nem feladtam hanem már kezdek türelmetlen lenni hogy másnak sikerül elsöre nekem meg nem.remélem kapsz hamar idö pontot.szerinted meg nézik mitöl vetéltem el?most használom a méhpempőt is.
2013. Bogica977
2011. ápr. 8. 13:37

Ancsa


Nem szabad ilyen könnyen feladni!!! Sikerülni fog!! Van ,nem is egy olyan leányzó,aki 2 akció közben spontán lesz babás)))) Drukkolok neked,hogy te is ezek közé a szerencsések közé tartozz))


Velem nincs semmi ,én még az első konzis időpontra várok(febr eleje óta),majd kedden lehet telózni legközelebb csak,addig azt mondták,nem érdemes.

Mi eddig máshova jártunk,6 éve szeretnénk babát.

Még nem jutottunk el az első stimulációig sem,amit tudunk,hogy csak ICSI vel lehet babánk.

2012. ancsa50 (válaszként erre: 2008. - Bogica977)
2011. ápr. 8. 13:19
Köszönöm.még nem voltak ilyen vizsgálatok.lehet most csinálnak.majd kedden kiderül .még csak inszeminácio volt.akkor most lehet elöbb is teherbe esek.nagyon aranyos vagy .és veled mi ujság?drukokok neked.
2011. ziziman
2011. ápr. 8. 12:19

Sziasztok!


Erre ma akadtam rá, ha valakinek szállásra lenne még szüksége (2500-5000 Ft/éj)

Nem is tudom hogy linkeljem be, mert elvileg ugye nem szabad reklámozni... inkább írok egy telszámot: 06/30 2734 757 A jofogas oldalán találtam. Igényesnek tűnt!

2010. Bogica977
2011. ápr. 8. 09:16

Bóbita


Tavaly nekem is szedni kellett 1 hónapig ugyanígy ciszta miatt.Aviva tornának vannak olyan gyakorlatai,amik segítenek eltüntetni.

Igaz nekem a végén altatásban leszívta a doki,de nem itt,ebben az intézményben.

Bringázz,élvezd a szép napsütést))))

Egy boldog anyukajelöltet hamarabb megtalál a babája))))

2009. Bogica977
2011. ápr. 8. 09:13

Sis


Akkor nektek is szépen beindulnak a dolgaitok)))

Csak így tovább!!

2008. Bogica977
2011. ápr. 8. 09:13

Ancsa


Ha egyszer elindult a terhesség,akkor hidd el,van esélyetek másik gyerkőcre is!!!! Nem szabad feladni ilyen könnyen!!!

Van egy barátnőm,3x vetélt el,mindig máskor.Most babát vár ismét,és már túl van a 12. héten is))

Nagyon sok évig vártak rá,de mégis sikerült nekik is)))

Drukkolunk neked és bízz a babádban,hogy jönni fog hamarosan!!!

A méhpempő a méhnyálkahártya vastagításában segít.

IR vizsgálatot csináltak már neked?

Az is szokott esetleg vetéléshez vezetni.TSH elégtelenség..

2007. sis1984
2011. ápr. 7. 20:35

Sziasztok! Bocsi, de csak gyorsan helyzetjelentek, eszmeletlen faradt vagyok. Jovo penteken ujra vervetel, UH, mini suction, valoszinuleg az antibiotikumok miatt hosszu lesz a ciklusom, 20. napon 7 mm endometrium, 13 mm tuszo, ami eppen novoget. Szoval csuszunk, de remelem ez a tuszo szepen megerik es kireped jovo pentekig!

Jovok holnap du., pusz mindenkinek!

2006. ancsa50
2011. ápr. 7. 13:32
sziasztok.nagyon félek hogy nem lehet több gyerekünk.ö is olyan nehezen jött össze és csak pár napot élt.bocsi tudom ne keseredjek .ti hogy vészelitek át a kudarcot?méhpempö tényleg segit?
2005. ancsa50
2011. ápr. 7. 09:36
kedden megyek visza konzultáciora a boga dokihoz.majd meg látjuk meddig kell várni.
2004. bóbita77
2011. ápr. 7. 07:15

Köszi lányok, nem feladásról van szó, csak fáradtságról. Eddig igyekeztem elterelni a gondolataimat erről az egészről és nem parázni semmin, most már azt veszem észre, hogy már nem is kell erre törekednem, mert jobban érdekel szinte minden más. Ha menni kell, megyünk, ha szedni kell vmit, beszedjük és ennyi. Most sokkal jobban érdekel a diéta és a bringázás. Jó egy kicsit magammal foglalkozni, mert erről eddig megfeledkeztem...

Rita, ciszta miatt szedem a fogigátlót, mert hát ugye múlt hónapban nem repedt meg a tüszőm, úgyhogy ez lett belőle. Remélem, ezzel elmúlik. :) Szerintem az az egyik legjobb dolog, ha tudják, hogy mi a probléma, mint ahogy nálatok is. Így meglásd, szerintem már az első beülti sikerülni fog! :)

2003. sis1984 (válaszként erre: 2001. - Bóbita77)
2011. ápr. 6. 20:46

Lanyok, cukik vagytok, koszi a drukkokat! Igerem, leirok mindent, de este soka jovok, meg kell allnunk majd Pesten egy kicsit hazafele.


Bobita, egyszerre jar az agyunk! Picit kezdek en is raporogni, elfaradni, de nem szabad! Amint beindulnak a dolgok, feltoltodik az ember! Mi anno lombiktol lombikig eltunk, vagy elotte, vagy kozben, vagy ketto kozott voltunk, eredmenyek, vizsgalatok, stb ... nem szabad igy!

En igyekszem ugy latni ezt, hogy elindultunk a babainkhoz vezeto uton, es nekunk picit korabban kezdodik a terhesseg, hosszabb a felkeszito szakasz, de csodaszep lesz a vege! Elony: szo szerint masodpercre pontosan tudjuk mikor esunk teherbe :D Szoval szurkaljanak csak nyugodtan, csinaljak csak a helyet a kis dragaknak, hogy konnyebb legyen nekik kapaszkodni bent!

Jovok holnap!

2002. Rita1977
2011. ápr. 6. 20:31

Bóbita

Remélem tényleg ilyen hamar megy a dolog.Nincs mire várnunk, apa eredményei 6 hónap alatt nem javultak, Boga doki azt mondta, nincs értelme inszeminációval kisérleteznünk.

Talán sejtem mit érzel... Mire az Intézetbe jutottunk kicsit én is kezdtem belefáradni, meggcsináltunk minden vizsgálatot és mindig jött elő valami amire várni kellett....hol egy eredmény, hol vizsgálati időpont , hol egy rossz eredmény.Néha úgy éreztem minden ellenünk van .... De most én, aki rettegek a tűtől alig várom, hogy kezdjem a szurikat :)

Miért kell fogigátlót szedned?... Bocsi , ha tudatlan vagyok

2001. bóbita77
2011. ápr. 6. 19:51
Egyébként én most fáradtam el. Pedig nem történt semmi, szedem a fogigátlót, de egyszerűen kivagyok. Ha ez most vmi miatt nem sikerül, szerintem egy időre leállunk.
2000. bóbita77 (válaszként erre: 1993. - Rita1977)
2011. ápr. 6. 19:50

Szia Rita!

Az nagyon szuper, ha tényleg ilyen hamar kezdhettek! Ezek szerint annyira egyértelmű a dolog, hogy nem akarnak kísérletezgetni rajtatok. Ez valahol azért nem baj. Mi dec. elején voltunk az első konzin és talán a hónap végén kezdhetem a szurikat, de úgy érzem, mintha kb. 3 éve oda járnánk már, annyi minden történt azóta..

1999. bóbita77 (válaszként erre: 1991. - Sis1984)
2011. ápr. 6. 19:47
Sis! Sok sikert holnapra! :)
1998. ancsa50 (válaszként erre: 1994. - Bogica977)
2011. ápr. 6. 19:04
köszi.de még inszeminácionál tartok
1997. ancsa50 (válaszként erre: 1996. - Krisz0329)
2011. ápr. 6. 18:48
nem.inszeminácio után vagyok.
1996. krisz0329 (válaszként erre: 1992. - Ancsa50)
2011. ápr. 6. 18:37
Szia! Lombik után volt vetélésed ha igen hány hetes voltál?
1995. Bogica977
2011. ápr. 6. 18:04

Sis


Jó utat nektek holnapra!! Szép menet lesz!

Azután majd gyere és mesélj légyszi))

1994. Bogica977
2011. ápr. 6. 18:03

Rita


Jujj ez nagyon jó)))

Gonmdolom csak az első időpontra kell sokat várni,utána már mennek a dolgok mint a karikacsapás))

Nekem még mindig nincs szerencsém(( Majd jövő hét keddtől lehet megint érdeklődni,addig nem is érdemes,azt mondták((


Szia Ancsa. Egy normál terhességnél úgy tudom,6 hetet szoktak javasolni minimum.Hogy lombikot mikor lehet utána folytatni,azt sajnos nem tudom((

1993. Rita1977
2011. ápr. 6. 17:56

Sziasztok!

Ma voltunk dokinál, apa értékei alapján lombikos babánk lesz :)

Azt mondták, hogy következő mensesnél uh és TSH vérvétel, és ha minden ok akkor a következőnél(május vége) kezdhetünk is. Tényleg ilyen egyszerűen megy, mert többen írtátok, hogy sokat kell várni.... Persze addig van pár vizsgálatunk, hogy ne unatkozzunk :)

1992. ancsa50
2011. ápr. 6. 16:40
Sziasztok én uj vagyok még itt.olyan kérdésem lenne ha vetélés történt meddig kell várni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook