Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Győr, Sopron környékiek, segítsetek fórum

Győr, Sopron környékiek, segítsetek (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jún. 28. 12:19
a bizonytalanra megyünk nincs konkrét munka,ezért is számítunk pár honap munkanélküliségre.És ott csak ez az egy gyár van?vagy van még más is?
2012. jún. 28. 12:16
Azt azért tudni kell itt sincs kolbászból a kerítés!Itt se biztos,hogy találsz munkát és ha találsz is meddig maradsz ott.Itt is vannak leépítések.De ha van konkrét munka ahova már mehetsz gyertek.És még meg is fizetik akkor főleg.Párom is így jött 8 éve és itt is maradt!Igaz ő Baranyából.
4. Kata 1977 (válaszként erre: 2. - Georgina84)
2012. jún. 28. 12:15

Szia!

Te is az Audiban dolgozol,mármint a gyárban?

2012. jún. 28. 12:14

a képzéstől függően,az pontosan mit jelent?

szóval,nem bántad meg?és mennyi idő után találtál munkát?Az albérletek nagyon drágák?

2012. jún. 28. 12:12
Az Audiban most is folyamatosan van felvétel, képzetségtől függően, sori munkásokat is vesznek fel, mérnököket. Szóval mindenki talál munkát, érdemes ide jönni Győrbe, én egy éve jöttem ide.
2012. jún. 28. 12:08

Sziasztok.

Egy nagy problémám van,és csak fél napom van dönteni.Azt szeretném megkérdezni,h milyen munkalehetőségek vannak erre. Békés megyében élek (az ország másik végén)és lenne egy lehetőség amivel egy kicsit több pénzünk lenne.A párom azt mondta,h akkor biztos nem maradnánk itt,hanem erre a részre költöznénk,ugymond új életet kezdenénk.De nem tudunk dönteni,mert a páromnak itt viszonylag biztos állása van,(már amilyen biztos a mai világban lehet)de nekem itt semmi.A befektetők nem nagyon jönnek erre a részre.Úgy gondoljuk arra talán lehetőségünk lenne egy jobb életre.Nekem nincs gyerekem,a páromnak 2,de már nagyon,szóval semmi nem köt ide.Aki tud kérem segítsen.köszönöm

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook