Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győr és Győr környéki kismamák fórum

Győr és Győr környéki kismamák (beszélgetős fórum)


1 2
13. scorpiolady (válaszként erre: 12. - Kisbeka1)
2008. szept. 25. 12:33
Szia, a belvárosban, a virágpicnál be kell menni egy nagy kapun, ott van egy bababolt, elég korrekt áron vannak ott cuccok, babakocsi is van már 40000ft körül.
2008. szept. 16. 16:08

Sziasztok.Van valaki ezen a fórumon?Most találtam rá.

Györi vagyok,és jan.elejére várom a második babámat.Van tippetek,hogy hol nézzek babakocsit elérhetö áron?

11. Hold2
2008. szept. 10. 16:07

Sziasztok!


Tudnátok valamit mondani nekem arról,hogy Győrben működik-e a gátvédelem? Ha igen melyik szülésznőnél, kit kell választanom?

2008. aug. 14. 18:58
Úgy tűnik széles a választék. Én is csak jót írhatok arról az "Aranyemberről", akit mi fogadtunk meg, Dr. Papp Zsolt. Többek szerint a legjobb, és azért is merem ajánlani, mert szakmailag is bizonyított (voltak kiesebb-nagyobb gondok a terhesség alatt) és emberileg is.
9. egypt (válaszként erre: 6. - Bogi26)
2008. aug. 6. 14:41

Sziasztok!


Én Dr Bodai Károlynál szültem, nagyon jó doki, és nagyon örülök, hogy őt választottam.

8. huanita80 (válaszként erre: 6. - Bogi26)
2008. aug. 6. 13:27
Dr.Hilier Balázs Péter!Én Nála szültem végig hozzá jártam,egy türelmes,aranyos,megbízható doki!!!!!!!!Én őt javaslom!
7. 6bdf68b1e4 (válaszként erre: 6. - Bogi26)
2008. júl. 29. 16:27
Szia! Hát az a helyzet, hogy nem ismerem Parányi Doktort! De küldök neked privibe egy nevet és elérhetőséget akit szeritem nyugodtan választhatsz!
2008. júl. 28. 18:56

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Nem rég költöztünk Győrbe, nagyon egyedül vagyok nem ismerek senkit sem. 2 hónapos kismama vagyok, nem tudom kit válasszak orvosomnak. Itt Győrben rengeteg doki van. Nagyon jókat hallottam a Parányi Doktor Úrról. Ő szülész is? Hol van a rendelője? Milyen ember? EDA-t ad itt Győrben valaki?

Köszönöm Szép napot!

Bogi

2008. jún. 2. 14:58
Sziasztok!Örülök, hogy írtatok!Jó, hogy ebből a régióból is vagyunk páran!:-)Röviden rólam(rólunk):20 éves leszek, Győrben élek a párommal,akivel lassan 5 éve együtt vagyunk!Most várjuk első babánkat,aki ha minden igaz kislányzó lesz!Akinek a nevébe még bizonytalanok vagyunk,mert nem igazán értünk egyet a párommal!:-)De hát majd csak találunk valamit!Van egy tündéri Francia Bulldog kutyusunk, akit nagyon imádunk!Hát röviden ennyi!Ha gondoljátok írjatok magatokról!Vagy ha valami érdekel kérdezzetek bátran!
2008. máj. 27. 13:07
Szia én győri vagyok egy fél éves kisfiú anyukája.
2008. máj. 27. 10:33
Kapuvár???
2008. máj. 27. 07:12
Szia.Én győri vagyok.Van egy másfél éves kislányom.
2008. máj. 23. 19:08
Győr és Győr környéki kismamák ide!!!!!:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook