Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyomor, gyomorszáj fájdalom. fórum

Gyomor, gyomorszáj fájdalom. (beszélgetős fórum)


13. lawine
2013. jún. 11. 11:29
Több mint egy hete ugyanez, most kezdek jobban lenni. Valami durva vírus kering. :S Lehet, hogy Te is elkaptad!
12. Zamila
2013. jún. 6. 20:42

Gyomorfájdalom lehet,sok és kevés gyomorsav miatt is.Sőt lehet azért is(kutya fájdalmat tud okozni)ha sok a levegő benne.

Én régen nagyon gyomorfájós voltam.Ami mindig segített:1 teáskanál szódabikarbónát lenyelni,fél pohár vízzel.

11. 9ec83ec2fd (válaszként erre: 10. - Pig-28)
2013. jún. 6. 14:36
Igen, itthon nekem is van citromfű és tényleg jó; nekem még a menzeszemet is beállította, de komolyan! :-)Szerintem mostanában nem fogsz pillecukrot enni.:-)Jobbulást neked!
10. pig-28 (válaszként erre: 9. - 9ec83ec2fd)
2013. jún. 6. 14:34
köszi. keresetem a neten teákat és a citromfű is jó a gyomorpanaszokra állítólag...
2013. jún. 6. 14:30
Szerintem nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.Lehet epe miatt, gyomorhurut miatt. Diétázd ki szépen és igyál gyógyteát. Ezeket ízesíteni sem kell, magában is finom ízük van. Cukrot és citromot a teába nekem nem ajánlott az orvos, mert azt mondta a bacik bontják a cukrot és jobban fog fájnia hasam. Én hittem neki és magában ittam a kamillateát.
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Pig-28)
2013. jún. 6. 14:14

Próbálj meg kortyonként inni minimum egy litert. A folyadék feltétlenül kell.

Ha nem is ettél akkor főzz egy teát, tegyél bele csipet sót és legalább két teáskanál cukrot, hogy a só, víz háztartásod rendben legyen és a cukrod se essen le. Vehetsz be Aspirin protektet, az vérhígító....bár az meg pont azért nem jó, ha esetleg a gyomornyálkahártyád nem lenne ép.

Tehát minden visszaszívva, keress fel egy orvost!!! A gyógyszerész sem tud megvizsgálni, mi okozza a fájdalmat.

2013. jún. 6. 14:08

stressztől is lehet

vagy különböző ételek

6. pig-28 (válaszként erre: 5. - Rider79)
2013. jún. 6. 14:05
én csak álmos,fáradt vagyok. szomjas,de nem tudok inni mert amikor már az ivásra kerül a sor akkor csak belekortyolok,mert akkor már nem kívánom,de érzem,hogy innom kéne,mert ki van száradva a szám
2013. jún. 6. 14:03
nekem is hétfő óta nagyon erős hasfájásom van, de nekem párosul szédüléssel és hasmenéssel is. Neked nincs ilyen tüneted?
2013. jún. 6. 13:52
köszi. 28 vagyok....nem tudom,hogy mi ez de folyamatosan fáj...vagy a hideg ráz vagy melegem van :( megpróbálok valamit kérni rá a gyógyszertárban
2013. jún. 6. 13:51
Nekem is infarktus jutott eszebe legelőször.
2013. jún. 6. 13:44

Nem tudom hány éves vagy. Kezdem a legrosszabbal, akár infarktus tünet is lehet.


Lehet sok a savad és az okozza, lehet valami vírust szedtél össze, és akár még a pánikbetegség is belefér, nekem az epémtől volt ilyen tünet, ami egyáltalán nem az a tipikus ami az orvosi nagykönyvben meg van írva.

Ha nagyon fáj, keress fel egy orvost. Mielőbbi jobbulást!

2013. jún. 6. 13:27
tegnap délután óta kisebb-nagyobb megszakításokkal fáj a mellkasom alatt(gondolom,hogy a gyomorszáj)de úgy egyszer beleizzadok annyira fáj és melegséget érzek a mellkasomban később pedig majd megfagyok és a fájdalom ugyanaz. Tegnap délután pillecukrot ettem és ezután jelentkezett. Lehet,hogy összefüggésben van vele? mit ajánlanátok rá? falkaparó ez a fájdalom........ :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook