Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyógyszertárban hogyan kell sorban állni? fórum

Gyógyszertárban hogyan kell sorban állni? (tudásbázis kérdés)

1 2
21. mosolyka1111 (válaszként erre: 19. - Globus)
2017. jan. 3. 07:50
Na, ez borzasztó volt akkoriban, megsétáltattak gyógyszertáron belül, tényleg csoda, hogy nem volt gyógyszer elkeverés.
20. mosolyka1111 (válaszként erre: 18. - Globus)
2017. jan. 3. 07:49
Lehet, hogy itthon fura, Angliában a legtöbb helyen ezzel a módszerrel áĺlnak sorba, még Mekiben is. Egy sor, és a felszabaduló ablakhoz lép majd. Igaz, ők nagyon fegyelmezett sorbaállók:)
19. globus (válaszként erre: 17. - Smudlaagi54)
2017. jan. 3. 06:48
Ilyent utoljára 1988-ban láttam :) Kész csoda, hogy vásárlótömeg esetén nem keverednek össze a gyógyszerek.
18. globus
2017. jan. 3. 06:45
Nem értem az "egy sor, eleje az üres ablakhoz megy" verziót... náluk bolti pénztárnál is így van ez? Nincsen már gyógyszerkiadás-kassza-gyógyyszerkiadás sorrend, mint a nyolcvanas években, hanem bármelyik ablaknál lehet átvenni, fizetni. Pontosan ugyanúgy, mint a bevásárlóközponti pénztáraknál. Értelemszerűen a legrövidebb sorba állok, persze lehet, hogy ez lesz legproblémásabb, akkor így jártam... BENU hálózatról írtam.
2017. jan. 3. 06:18

Nálunk baromi lassú a módszer, van 3 ablak.Csak egy ablaknál adhatod be a receptjeidet,van hogy tízen állunk sorba,és a két pénztár közül valamelyiknél adják ki,és valamilyen gyógyszerért mindig vissza kell menni,mert csak másnapra lesz meg.Ráadásul nagyon lassúak,a környező helyeken beadom az ablaknál a receptet,ott adják ki a gyógyszereket,és ott fizetem.Sokkal gyorsabb.

De mondhatnám a postát is,mert az is nagyon lassú pedig nagy posta,van hogy a másik faluba megyek át inkább,mert még úgy is gyorsabb.

16. Lonna4 (válaszként erre: 14. - Bnedora)
2017. jan. 3. 06:12
Sopronban van ahol számot kell húzni a patikában.
15. Lonna4 (válaszként erre: 1. - Cucicsillag)
2017. jan. 3. 06:10
Több ablak több gyógyszerész. KB egy méterrel hátrébb állunk meg mert ennyi a hely. Ne lógjon a másik hataba.
14. bnedora (válaszként erre: 8. - 563b626108)
2017. jan. 3. 05:50

Köszi, így reggel korán jót nevettem, még a könnyem is kicsordult.


Amúgy nálunk is sorban állás van. A következő illető ahhoz a helyhez megy, ahol szabad az ablak. Sorszámról még én sem hallottam.

13. Cucicsillag (válaszként erre: 12. - Katinkaboszi)
2017. jan. 3. 01:16

Mar igazabol nincs gondom, csak elkepedtem, mikor evvegen varakozunk a receptekkel, kisfiammal egyutt. Elottunk vtak ketten, aztan bejott egy manyus (kultur nulla) aztan bevagodott elenk. Raszolt a gyogSzeresz/dr, hgya holgy On elott volt. Es akkor en is mta, hgy a holgy, a masik holgy es meg mi is ide varakozunk, nem disznek alln sorban.

Nalunk nincs sorszam-ezidaig erkezesi sorrend voltes amelyik ablak felszabadult, odament a kovi paciens.

Van "kerjuk,itt varakozzon " is, de. Ezt rajta kivul eddig mindenki ugy ertekmezte,mint en/mi.

Az egy dolog, hgytotal lecarta, kisgyerekkel vtam.


(Volt karpotlasom,mert 30.-an nagy bevasarlaskor, 2 x is extra udvarias volt ket manyus :) szval nem is erdkel mar, de akkor ....pffff.mindenki forgatta a szemet, de csak ketten tettuk szova.

Csak kiirtam magambol.

Ferjem szt.hagyni kell az ilyen suttyot,mert megvar odakint a "tsalaaaad" es tuti nincsenek kevesebben,mint 10....

...De ez undorito es akkor kezdem erteni,miert vannak "eloiteletek"

12. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Cucicsillag)
2017. jan. 3. 00:34

Városonként, sőt, városon, falun, belül sem mindegy, hogy az adott gyógyszertár hova, melyik céghez, stb, tartozik.

Nálunk vannak gyógyszertárak, ahol sorszámot kell húzni, több ablak van, oda kell menni, ahova szól a számod.

Van ahol ablakok vannak, és oda mégy, ahol kevesebben állnak az ablak előtt.

Van ahol a pénztárnál ülő gyógyszerészekhez kell sorban állni, természetesen az "itt várakozzon" vagy hasonló táblák mögött.


Mi a gondod tulajdonképpen?

Mert, hogy van, az biztos.

Segíthetünk? :D

11. Cucicsillag (válaszként erre: 8. - 563b626108)
2017. jan. 2. 23:52

Latatlanban pacsiiii!

😂😂😂

Besiiirok!

10. Cucicsillag (válaszként erre: 8. - 563b626108)
2017. jan. 2. 23:50
:DDDD
9. 16f581fad6 (válaszként erre: 8. - 563b626108)
2017. jan. 2. 23:27
Kinek? :)
2017. jan. 2. 23:24
Van aki tud segíteni a kotonos úrnak??
2017. jan. 2. 23:18
Én még egyelőre a kérdést sem tudom értelmezni. :)
2017. jan. 2. 23:08
Én még sorszámost nem is láttam.
2017. jan. 2. 23:07

Ha nincs sorszám, akkor meg szoktuk kérdezni,

hogy ki volt az utolsó és őt figyeljük.

2017. jan. 2. 23:07
Nálunk pl. 4 ablak van. Ott a várakozós tábla, beállunk mögé egyes sorban, és amikor felszabadul egy ablak, akkor a táblánál aki áll (aki következne), az odamegy a felszabadult ablakhoz.
3. elbb
2017. jan. 2. 23:06
Ahova én járok, ott van egy sor és két vagy három ablak. A sor elején lévő ember az aktuálisan felszabaduló ablakhoz megy. Évek óta működik a rendszer, szerintem már az odajárók is megszokták. Aztán van olyan gyógyszertár is, ahol sorszámot kell húzni.
2017. jan. 2. 23:03
nálunk sorszámot kell húzni
2017. jan. 2. 23:01

Erdekelne, kinel mi a rendszer, lehet, ez varosonkent/gysztarankent stb.valtozik?

A legtobb gyoszitar tobb ablakos es eddig aszittem'az a rendszer, hgy erkezesi sorrend szt.kerulunk az ablakhoz.

Vagy nem?

Ki hova all?

Ki hgy ertelmezi azt ,hgy"kerjuk, itt varakozzon" ?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook