Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyógyító energiák fórum

Gyógyító energiák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
347. Zizisicc (válaszként erre: 346. - Zsuan)
2009. nov. 27. 20:27
Köszi! Neked is csodásat, nyugalmasat! :o))
346. Zsuan
2009. nov. 27. 20:24
Csodás hétvégét mindenkinek!
2009. nov. 27. 12:26

Szép napot Mindenkinek! :o))


A mai útmutatás:


Mire vágysz?


Itt a lehetőség, hogy a forgatókönyvet most szíved legmélyebb vágyai alapján írd meg. Ha egyszer kristálytisztán eldöntöd, melyek az igaz vágyaid, tudod, hogy készen állsz, és tudod, hogy megérdemled őket, sietve beáramlanak majd életedbe, akár a mesékben.


Azért érkezett hozzád ez a kártya, mert külső jelekre vártál azzal kapcsolatban, hogy mi legyen a következő lépésed. Az angyalok azt üzenik, hogy a választ saját magadban találod. Mielőtt bármi megváltozna, először el kell döntened, mit is akarsz. Szakíts időt arra, hogy elgondolkozz szíved igaz vágyain, és tudd, hogy a legjobbat érdemled, ahogyan mi mindannyian.


A lap további jelentései: Vágyad megnyilvánulásához élj a megerősítő kijelentések és pozitív vizualizációk adta lehetőséggel. Tisztázd, mik a vágyaid. Engedd el a lelkiismeret-furdalást és a félelmet azzal kapcsolatban, hogy azt kéred, amit kívánsz.

344. Zsuan (válaszként erre: 339. - Cel)
2009. nov. 26. 19:34

Szia Cel!


Köszi az együttérzést! Sajnos a Zsebi még kicsi volt.November 8-án vettük.14-én volt 2 hónapos.

sajnos már nem ő az egyetlen kutyi akit elvesztettem... Tudom,hogy nem könnyű.

Köszi az energiát Mindenkinek!

Szép estét!

Zsu

2009. nov. 26. 17:11

:o)))))))))

Köszke, viszont! :o))

342. 2c51470c9a (válaszként erre: 341. - Zizisicc)
2009. nov. 26. 14:52
Köszi Zizi! Neked is hasonló jókat és puszi,simi,áldás,mindenféle. :))
2009. nov. 26. 12:37

A mai napra ..... Mindenkinek ....


"Biztos fejlődés


Elismerően méltányoljuk azt a fejlődésedet, amit abban értél el, hogy megemlékeztél a szeretetről napi tevékenységeid során. Kristály tisztán látjuk, hogy szeretettel teli gondolataid, érzéseid és cselekedeteid révén mekkorára nőtt hozzájárulásod a világ fejlődéséhez.



Ez a kártya bizonyítékként szolgál arról a számodra, hogy fejlődésed biztos. Megesik, hogy kíméletlenül másokhoz hasonlítod önmagadat, és úgy érzed, hogy utad során már jóval előbbre kellene járnod. Azonban nézd csak meg, milyen messzire jutottál, hány leckét tanultál meg, és hány embernek segítettél! Összpontosíts az előmeneteledre, ahelyett, hogy a tökéletességet várnád el önmagadtól. Minden egyes napon tegyél meg egy apró lépést egy olyan terved megvalósítása felé, amely szenvedéllyel tölt el.


A lap további jelentései: Jó úton jársz, még akkor is, ha úgy érzed, lassan haladsz. Dicsőítsd a fényt a sötétség átkozása helyett. Becsüld meg önmagad."

2009. nov. 26. 12:19

A sírás vihara megtisztítja a lélek tavát,tartja egy mondás.

Persze beszélhetünk mi akármit,a fájdalmadat,úgy,mint te nem fogjuk érezni,de lámpát tartunk a sötétben. És biztosra veszem,h kutyusod most is melletted van,mint ilyenkor általában.

Sírjál,szomorkodj,aztán nézz fel a napra és mosolyogj! :))

A Fény legyen Veled!

339. cel (válaszként erre: 326. - Zsuan)
2009. nov. 26. 11:25

Szia Zsuan!


Nagyon sajnálom ami a kutyusoddal történt. Mi egy éve éltünk át hasonlót. 12 éves német juhászunk, Néró hagyott itt bennünket.

Most még ne is törekedj arra, hogy könnyebben viseld, elfogadd kedvenced elmúlását. Meg kell élned a gyászt, ki kell sírnod magad és majd az idő hoz enyhülést.De a lényeg, hogy a gyászt éld meg, majd engedd el kutyusod. Amint erre képes leszel a fájdalmad is enyhül, majd teljesen megszűnik és csak a szép emlékek maradnak meg benned. Nekem megközelítőleg három hónapra volt szükségem mindehhez.

Az energia azért megy:)

338. Zizisicc (válaszként erre: 337. - Zsuan)
2009. nov. 25. 21:07
Köszi :o)
337. Zsuan (válaszként erre: 336. - Zizisicc)
2009. nov. 25. 20:20
köszi és neked is anyalsimi...
336. Zizisicc (válaszként erre: 335. - Zsuan)
2009. nov. 25. 20:04

Tudom, mennyire fáj ..... és még fájni is fog egy ideig .... ez természetes, hozzátartozik az élethez ..... nem csak a jó, a rossz is ....

Sok-sok angyalsimit neked!

335. Zsuan (válaszként erre: 334. - Zizisicc)
2009. nov. 25. 19:48
Valamilyen szinten megnyugodtam,viszont nagyon fáj a tudat,hogy reggel nem fog oda jönni a Zsebi 1 kis simiért...
334. Zizisicc (válaszként erre: 332. - Zsuan)
2009. nov. 25. 19:19
Akkor még nem ....
333. Zizisicc (válaszként erre: 332. - Zsuan)
2009. nov. 25. 19:18
És most hogy vagy?
332. Zsuan (válaszként erre: 331. - Zizisicc)
2009. nov. 25. 18:45
folyamatosan kiráz a hideg,biztos az energia amit küldesz...
331. Zizisicc (válaszként erre: 330. - Zsuan)
2009. nov. 25. 18:33
Egy ilyen helyzetben a gyógyulási folyamat része, a gyász fázisainak megélése ....... az energia hozzá fog segíteni ehhez ....
330. Zsuan
2009. nov. 25. 18:30
Én a gyógyító kártyát huztam az elöbb. :(
329. Zizisicc (válaszként erre: 328. - Zsuan)
2009. nov. 25. 18:27
Lehet, hogy először még jobban megríkat, de utána sokkal könnyebb lesz. Egyébként meg fontos, hogy megéld a jelent, és ez most a gyász ideje ..... nem lehet átugorni a lépcsőfokokat, mert az később megbosszulja magát. Veszteség ért, a gyász teljesen természetes és szükséges reakció ilyenkor .....
328. Zsuan (válaszként erre: 327. - Zizisicc)
2009. nov. 25. 18:24

Köszi!

Nagy szükségem van a megnyugvásra.

327. Zizisicc (válaszként erre: 326. - Zsuan)
2009. nov. 25. 18:20

Nagyon sajnálom! :o(


Küldök neked, jó?

326. Zsuan
2009. nov. 25. 18:19

Sziasztok!

Nagy segítségre lenne szükségem.Ma délutánra meghalt a kis kutyám.Nagyon a szívemhez nőtt! Energiára lenne szükségem,hogy ezt fel tudjam dolgozni.Folyton csak sírok,nem tudom abba hagyni...

Elöre is köszi!

Zsu

2009. nov. 25. 11:16

A mai üzenet:


Gyermek


Mélységes szeretettel gondoskodsz a gyermekekről, ők pedig készségesen válaszolnak szeretetedre. Minden gyermek, így a benned élő gyermek is igényli a szeretetet, a ragaszkodást és a figyelmet. Megtisztítjuk és kitárjuk szívedet és időbeosztásodat, hogy több időt és energiát tudj szentelni azoknak a gyermekeknek, akiknek szükségük van rád.



Ez a lap azt jelenti, hogy egy gyermek hatással van kérdésed valamely aspektusára. Ez utalhat a saját gyermekedre, egy gyermek iránti vágyadra, egy fiatal családtagra vagy gyermekeket segítő jelenlegi, avagy jövőbeli munkádra. Sokat gondoltál mostanában a gyermekekre? Ha igen, hát ez a kártya annak a bizonyítéka, hogy bármit is fontolgatsz, az helytálló. Ebbe beletartozik az, hogy több időt töltesz a gyerekekkel , és fiatalokkal kapcsolatos munkaterületek felé kacsintgatsz.


A lap további jelentései: Életcélod magában foglalja a gyermekek segítését. Légy olyan, akár egy gyermek. Figyelj oda a benned élő gyermekre. Egy gyermek üzeni a mennyországból: "szeretlek". Életed részévé válhat a gyermekvárás vagy az örökbefogadás.

324. Zizisicc (válaszként erre: 323. - 2c51470c9a)
2009. nov. 24. 12:56
:o)))))))
323. 2c51470c9a (válaszként erre: 322. - Zizisicc)
2009. nov. 24. 12:53

Tudom,tudom csillagom,de ha lúd,legyen kövér,nemde? :))

A környezet meg majd változik a maga útján,mert az egyén változása a világ változása is. :)


Sok cupp!

322. Zizisicc (válaszként erre: 321. - 2c51470c9a)
2009. nov. 24. 11:42

Tudod, egy pozitív változás olykor felér egy földindulással a környezet számára ..... szóval relatív, hogy kinek mi a pozitív .... :o))


Hasonló szépeket Neked is! :o))

321. 2c51470c9a (válaszként erre: 320. - Zizisicc)
2009. nov. 24. 11:19

Ajajj? Mi történt szárnyasom? :))

Nem számítottál ilyen pozitív üzenetre? :)

Angyalok vezessenek és szeretgessenek Téged! :))

320. Zizisicc (válaszként erre: 319. - 2c51470c9a)
2009. nov. 24. 11:15
Ajajjj ..... :o))))))))
2009. nov. 24. 11:14

Hát akkor én is húzok egyet,szintén onnan,fogadjátok szeretettel! Remélem valakinek hasznos lesz. :)


Irányváltoztatás


Az általad tapasztalt változások azon újdonsült akaratod isteni irányítása alatt állnak, amelynek során feltárod szívedet a szeretet és útmutatásunk előtt. Most és a jövőben is oltalmazunk téged, így hát kövesd vágyaid boldog végkifejlete felé vezető utadat.



Ez a kártya azt jelenti, hogy szívedben változás történt, ami pozitív irányba alakította életedet. Régi életmódod már nem érdekel többé, és azon kapod magad, hogy kerülöd azokat a barátokat és időtöltéseket, amelyek korábban vonzottak. Olyan életmódra és karrierre vágysz, amely jobban illik új érdeklődési körödhöz és szenvedélyeidhez. Az angyalok végigvezetnek ezen az átmeneti időszakon. A vonzás hatalma biztosít téged a csodálatosan új lehetőségek és kapcsolatok létrehozása felől.


A lap további jelentései: Életed új szakaszába lépsz. Új terv van születőben. Áldott állapotra, szülésre vagy egy gyermek örökbefogadására nyílik lehetőség. Egy új tényező az életedben áldás, még akkor is, ha jelen pillanatban nem érted az összefüggéseket.

318. Zizisicc (válaszként erre: 317. - 6d7bb5d08f)
2009. nov. 24. 11:08
Én is szeretek onnan húzni, ha vmi foglalkoztat .... :o))
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook