Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyfüves és nikotinmentes cigaretta fórum

Gyógyfüves és nikotinmentes cigaretta (beszélgetős fórum)


1 2
20. leviatan (válaszként erre: 19. - Kry84)
2009. máj. 19. 15:45

Persze ertem, ismeros...


De nem tudok mit mondani, hogy nekem most megis hogy sikerult, azaz otletet nem tudok adni :(.

19. kry84 (válaszként erre: 18. - Leviatan)
2009. máj. 19. 15:27
Az olyan dolgokkal viszont az a problémám,mint például nikotinos rágó és társai,amit a gyógyszertárban jó drágán árulnak,hogy ha azzal sem megy,akkor arra is kidobtam a pénzt,plusz még a cigimet is meg kell venni.Érted mire gondolok ugye?
18. leviatan (válaszként erre: 17. - Kry84)
2009. máj. 19. 15:24

Ismeros. Nekem is ilyenek voltak, amikor regebben le akartam tenni. Most nem is ertem miert volt ennyire konnyu... tehat nem tudom az okat.


Probalj valami nikotinpotlot ragni, pl. hosszu utazasnal nekem az bevalt cigi helyett.

17. kry84 (válaszként erre: 16. - Leviatan)
2009. máj. 19. 15:17
Nálunk senki nem dohányzik,csak én.Én mikor megpróbáltam leszokni,már rá egy órára rosszul voltam.Ideges lettem,izzadt a tenyerem,nem tudtam hova tenni magam,kiabáltam mindenkivel,mikor nem is volt okom rá...ilyenek.Ezért nem merem újra megpróbálni.
16. leviatan (válaszként erre: 13. - Kry84)
2009. máj. 19. 15:15

Semmi hokuszpokuszra ne gondolj. Ugy jott az otlet, hogy egy vasarnap ejjel elfogyott a cigim. Gondoltam en mostmar nem ulok kocsiba, majd reggel. Felkecmeregtem reggel es annyira lusta voltam, hogy ugy dontottem nem megyek el cigiert, proba szerencse, ha nincs itthon, akkor nincs mit szivni, ugye. Igy lett. Tehat semmi elore elhatarozas, semmi hosszas keszulodes, egyszeru hirtelen otlet.

Hozza kell tenni, hogy a harmadik napomon megvesztem az izmaimban fellepo feszultsegtol es a nikotin volt az egyetlen, ami segitett, igy vadasztam egy csikket a kocsibol. Es volt meg egy ilyen stresszhelyzet miatt. De ennyi ket szippantas es kesz.


Regebben, mikor abba akartam hagyni nem ment, mert otthon mindenki dohanyzott, igy hiaba nem vettem magamnak cigit mindig volt valakinek, akiere ragyujthattam.

15. kry84 (válaszként erre: 14. - Ecf0456b95)
2009. máj. 19. 15:10
És darabja volt annyi?Vagy hány darabos volt?
14. ecf0456b95 (válaszként erre: 1. - Brad)
2009. máj. 19. 15:05
Gyógynövényes cigit a gyógyszertárban vettem kb. 5-600 ft ért. Elég rossz volt egyre kevésbé kvántam rágyujtani pedig napi 2doboz cigit szivtam. Kell egy kis idő a leszokáshoz de ne add fel. Nekem is sikerült bár nem bíztam benne!
13. kry84 (válaszként erre: 12. - Leviatan)
2009. máj. 19. 14:39
Gratulálok neked,hogy abbahagytad.Én sajnos nem tudom.Akárhogy is próbálom:(
12. leviatan (válaszként erre: 11. - Kry84)
2009. máj. 19. 14:37
Ahogy olvasom en ugy vagyok, ahogy Brad. A nikotin nem hianyzik (nagyszajuzom itt 9 napja nem dohanyzom...), de a fustoles az igen. Szoval ragyujtanek, de csak a szertartas es fustoles vegett. Mert meg kell vallani, hogy a budos szag, kohoges nem hianyzik.
11. kry84 (válaszként erre: 10. - Leviatan)
2009. máj. 19. 14:26
Először nekem is,aztán rájöttem arra amit írtam,és így rájöttem arra is,hogy hiába szívnék gyógynövényes cigit,lehet,hogy ugyanúgy hiányozna a rendes cigi:):(
10. leviatan (válaszként erre: 8. - Kry84)
2009. máj. 19. 14:16
ertem :), csak leirtam nekem miert csillant fel a szemem :).
9. Brad (válaszként erre: 7. - Ében11)
2009. máj. 19. 13:08
nem akarok visszaszokni azért is lenne jó gyógyfüves cigi, ellenben ugyanúgy füstőlhetnék, ami olyan jó volt... -persze nem konkrétan a bűzre, meg a füstre gondolok..:D
8. kry84 (válaszként erre: 6. - Leviatan)
2009. máj. 19. 11:06
Ezt arra írtam,hogy aki pl le akar szokni az azért nem tud,vagy azért nehéz,mert a nikotint hiányolja a szervezete.
2009. máj. 19. 09:17

csak viccből írtam hogy füves:-)

találj ki valami mást, rágó stb.nehogy visszaszokj!

6. leviatan (válaszként erre: 3. - Kry84)
2009. máj. 19. 00:46

lehet en vagyok furan osszerakva, de nem a nikotin miatt szivtam sosem. potcselekves volt, lekototte a szabad agyi tevekenysegemet, mikor ragyujtottam, kikapcsolt.


most ez neha hianyzik, ezert csillant fel a szemem a gyogynovenyes cigi hallatan, bar elsore a fure gondoltam... :P, mert az is gyogynovenynek szamit lassan (sokfele betegseg tuneteit enyiti - mar orvosilag igazoltan).

5. Brad
2009. máj. 18. 23:15

Nem füves cigire gondoltam :) de gondoltam hogy mindenkinek ez ugrik majd be. :D

Persze káros az egészségre, mert kátrány az nyilván van benne, mivel égési termék, a cigi meg ég... szóval nem egészséges, viszont nem okoz függőséget.

Nemsokára itt a záróvizsga időpontja és még van néhány vizsgám. Úgy érzem így egy év után is, hogy rá akarok gyújtani. Olyan szívesen füstölnék. Mindig jó kifogás volt egy 10 perces pihire. Most is jól jönne, de nem akarok megint függő lenni, viszont szívesen füstölnék...:) - aki cigizett az tudja miről beszélek.

Szóval ezért kérdeztem.

Jó lenne hébe-hóba rágyújtani úgy, hogy tudom nem a fogok rászokni.

2009. máj. 18. 20:33

Hali!

Én már szívtam gyógynövényes cigit. Az egyik ismerősöm hozta valahonnan külföldről. Már régen volt, így sajnos nem emlékszem. Nekem teljesen más volt, mint a rendes cigi. Füves cigit még életemben nem szívtam, így azzal nem tudom összehasonlítani.

Szerintem ez is káros az egészségre!

2009. máj. 18. 15:53
Ez érdekes,még nem hallottam ilyenről,de aki cigizik,az a nikotin miatt teszi,hiába szív gyógynövényes cigit,a nikotin hiányozni fog a szervezetének.(szerintem)
2009. máj. 18. 14:43

Erre én is kíváncsi vagyok.De ugye nem sima füves :-)

Amúgy lehet mindegy mi ég benne, nem csak a nikotin rossz, de a többi égéstermék se egészséges.

1. Brad
2009. máj. 18. 14:29

Szeretném kipróbálni a nikotinmentes cigarettát. Olvastam hogy vannak gyógyfüves cigaretták is. Ezzek mennyire jók? Hol lehet őket kapni? Mennyibe kerülenk? Stb.

Ha van tapasztalatotok erről, kérlek írjátok meg.

Köszönöm! :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook