Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekülés autóba - tanácsok, tapasztalatok fórum

Gyerekülés autóba - tanácsok, tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2018. nov. 25. 14:35
Köszi szépen az infókat!
2018. nov. 20. 13:57

Szia!

Én is azt gondolom, hogy inkább jó márkát használtan, mint olcsót újan.

Szerencsére nekünk simán jó volt egy éves korig a maxi cosi cabriofix hordozó, még overálosan is. :)Utána Besafe-et vettem, szerintem a legjobb, nagyon stabil, strapabíró, pedig ez még a Besafe 1 volt. Dönthető, talán a legjobban, magasan ül benne a gyerek, így tényleg tud nézegetni.

Én ugyan használtan vettem, de már nálunk is a második használja, és még a születendő legkisebbet is ki fogja szolgálni.

Vettem második autóba kíváncsiságból egy maxi cosi tobit, nem rossz, de már van összehasonlítási alapom, és dönthetőség, illetve szélesség-magasság szempontból nyert a besafe.

A legnagyobbnak újan vettem a besafe izi up-ot, naponta kétszer ül benne, és gondoltam, 12 éves korig fogja használni, ráadásul korban úgy vannak az öccsével, hogy átadni nem fogja tudni, hanem majd neki is kell egyet venni. Szintén maradok majd ennél.

Remélem, tudtam segíteni.

10. Pavlov (válaszként erre: 9. - Gabbbicica)
2018. nov. 19. 18:29
Jogos, jogos.
9. gabbbicica (válaszként erre: 7. - Pavlov)
2018. nov. 19. 17:55

Szamos masik helyen is megtalálni, nemcsak az Origon.


Csak gondoltam, felhivom erre a topicindito figyelmét. Aztan dont sajat belatasa szerint, hogy csinalja.


Nyilvan, ha egyszer baj lenne, akkor mar keso az, h barcsak tudtam volna.

8. Pavlov (válaszként erre: 1. - Kuszika85)
2018. nov. 19. 17:07
Mindenképpen dönthető ülést javaslok. Ha használtan veszed, nézd meg huzat nélkül vásárlás előtt, sértetlen-e.
7. Pavlov (válaszként erre: 5. - Gabbbicica)
2018. nov. 19. 17:07
Origo...😂
6. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Kuszika85)
2018. nov. 19. 13:42

Mi römer king duo fixet vettünk, 10 hosan ult at bele a kisfiam. Dönthető. Szerintem meg 1-2 honapig hasznaljatok a hordozot, biztonsagosabb menetiranynak hattal, illetve a gyerekulesek altalaban 9 kg-tol jok. Ne oltoztesd be, es akkor meg hatha elfer kenyelmesen.


Nezd meg az ADAC teszteket. Isofixes az autotok? Stabilabb sz isofixes, nekunk az en automban nem az van, es azert erzek kulonbseget a masikkal szemben.

5. gabbbicica (válaszként erre: 4. - Gabbbicica)
2018. nov. 19. 13:38
4. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Kuszika85)
2018. nov. 19. 13:37
Millio reteg ruhaban egyaltalan nem szabad se a hordozoba, se a gyerekulesbe bekotni, veszelyes.
3. Kitti0704 (válaszként erre: 1. - Kuszika85)
2018. nov. 19. 12:45
Szia nekünk fisher price combo gyerekülès van 6 hónapos korától van benne párnázott rész,dönthető.
2. Anyucikóni (válaszként erre: 1. - Kuszika85)
2018. nov. 19. 12:43

5 pontos legyen, ez a lényeg. Az hogy most nem ül, nem baj, 2 hónap múlva stabilan ül, emiatt ne vegyél csecsemőnek valót. Most már azokat nézd, ami 3-4 éves korig jó. Lehet dönthető, ha téged az megnyugtat. Nekünk sosem volt dönthető, gyerekem mégis állati jókat horpasztott benne. :D

Ja és érdemes jó márkát használtan venni, mert ugyanannyiba jön ki, mintha besétálnál bármelyik üzletbe olcsót venni.

2018. nov. 19. 12:04
Sziasztok, tanácsokat szeretnék kérni gyereküléssel kapcsolatban. Hat hónapos kisfiamnak szeretnénk a kocsiba gyerekülést venni, nem ül még de a hordozó már elég szűk neki főleg most, hogy millió réteg ruha kell. Egyes ismerősök a drága isofixeset dícsérik, míg mások szerint elég az olcsóbb. Kinek milyen van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook