Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyerekkoromban azt mondta egy jósnő anyámnak, hogy... fórum

Gyerekkoromban azt mondta egy jósnő anyámnak, hogy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

febr. 11. 18:31
Hát nézd, nekem a facebookos jós-oldal írta, hogy férjhez megyek az aktuális évben. Semmi nem lett a dologból. Sőt, a kiszemelt vőlegény-jelölt hallani sem akart a válásról.
15. tumbo2 (válaszként erre: 14. - Jucika33)
febr. 11. 14:54
olvastad az Iszonyt,számtalan út van ami nem vezet sehová. pontatlan idézet.
febr. 11. 07:08
Az történt, hogy a jövőt megmondani nem lehet, mert még nem létezik. Végtelen út vezet végtelen irányba. Aki azt állítja magáról, hogy ő tudja melyik lesz az az egyetlen, az szégyentelen hazudozó.
febr. 11. 00:52
nem mindegyik jos,vagy josno egyforma jo.
febr. 10. 17:11
Voltam egy régen. Bejött amit mondott.
11. Egy lány 789900 (válaszként erre: 8. - Globus)
febr. 10. 13:33
Milyen igaz ..
febr. 10. 13:32
Nekem azt mondta, hogy sok pénzt fogok kapni és meggazdagodom az akkori munkámmal... aztán két hét után rá kényszerültem hogy felmondjak..😆
9. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 8. - Globus)
febr. 10. 12:59
Ez szuper! 👏
febr. 10. 11:58

Mint hosszú copfos barna lány,

Jó édesanyám faggattam én,

Leszek-e boldog, leszek-e szép,

S ő válaszolt könnyedén:


Bárhogy lesz, úgy lesz,

A jövőt nem sejthetem,

A sors ezer rejtelem,

Ahogy lesz, úgy lesz!

Bárhogy lesz, úgy lesz.



Még anyád se tudta, pedig ő ismert legjobban.

febr. 10. 11:04
Egyszer elkísértem a barátnőmet egy jósnőhöz. Nem zárkózom el, nem mondom, hogy hülyeség, de én nem akarom tudni a jövőt, ezért csak ott ültem, vártam. A végén rám nézett a jósnő, és azt mondta érzi bennem a tartózkodást, ezért csak annyit mond, hogy igazán érett koromban leszek igen sikeres. Nos még nekem sem jött el az ideje, pedig nem vagyok hamvasan fiatal. Szóval türelem, ami késik, nem múlik! :D
6. Myra
febr. 10. 10:44
De azt nem mondta hogy pozitív vagy negatív irányban leszel e a csúcson.
febr. 10. 10:08
Fiatal koromban társaságban beszélgettünk, ott mondta valaki az ismerősére, aki szintén ott volt, hogy ő tud tenyérből jósolni. Megkérdeztem, mit lát a tenyeremben ? Megnézte és azt mondta, hogy két fiam lesz. És igaza lett ! :)
4. tumbo2 (válaszként erre: 3. - 55Judit)
febr. 10. 09:58
én is voltam egyszer,nagyon el voltam keseredve.sorba szórták ki az embereket.mondta,hogy előző évben komoly hasi műtétem volt,ezt honnét tudta,akkor látott először,meg,hogy több pénzt kapok.mondom,az ki van csukva,utána vezették be a cafetériát.és onnét fogok nyugdíjba menni.így is lett,ennek ellenére szkeptikus vagyok.a lányomnak is jósolt utána,ott viszont teljesen mellélőtt.
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 10. 09:01
A jósnő is csak ember. Tévedni pedig emberi dolog. De mivel az élet értelme a fejlődés, mindvégig tehetünk magunkért. Én a 69 évemmel is tanulok még most is és élvezem. Csak bátran! 🙂
febr. 10. 08:53
Válassz kisebb (1-2 fokos) létrát! :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook