Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekem tejallergiás születése óta, azt mondta a doki, adjak neki szója vagy rizstejet, hol lehet ilyet venni? fórum

Gyerekem tejallergiás születése óta, azt mondta a doki, adjak neki szója vagy rizstejet, hol lehet ilyet venni? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. 1ce47ad5cd (válaszként erre: 4. - Emesemm)
2010. máj. 27. 13:40

énis , csak az a baj, hogy em adta meg rá a doki az ujabb egy év támogatást és igy 4 nap alatt bever egy dobozzal és 3000 ft igy, amugy meg 300 volt.


Ugyhogy nem tom ....


azt se tudom, hogy nem jár emelt családi ebben az esetben?

9. Juca80 (válaszként erre: 8. - Aprajafalva)
2010. máj. 27. 13:39

Ez a könyv engem is érdekelne. Leírnád a címét?

Köszönöm!

2010. máj. 27. 13:38

Szia!Az én kislányom 1 éves korára derült ki,hogy tejfehérje érzékeny,valószínüleg születése óta az.

Mi is tápszerrel kezdtük,majd pépre váltottunk.Most már szinte mindent tud enni,mert a hazai piac szélesedik és ő is talál mindenből tejmenteset.pl.fagyi,csoki,mártások.Van egy szuper szakácskönyvünk pont neki.Ha godolod megadom a címét.Apropó most 4,5 éves és szépen fejlődő csajszi.

2010. máj. 27. 13:38
Az én fiam is tejfehérje allergiás. Mivel még szopizik, ezért nekem kell a tejfehérjét száműznöm az étrendemből. És zabtejet iszok (a rizstej borzalmas ízű...). Bioboltban lehet kapni, 800-900 forint körül mozog az ára. És ez tényleg finom. A szójával vigyázni kell, mert az is allergizálhat. Legalábbis én így tudom.
2010. máj. 27. 13:37
bioboltban,drogériákban,kapsz ilyen termékeket.
5. zebracsikó (válaszként erre: 2. - 1ce47ad5cd)
2010. máj. 27. 13:37
tescoban is kapható szójatej és rizstej
2010. máj. 27. 13:36

Általában a bio részlegeken lehet venni én úgy tudom.

A barátnőm vett a lányának mindig rizstejet, de mondta hogy drága nagyon.

Én még maradnék a tápszernél személy szerint.

2010. máj. 27. 13:35
Bioboltban vehetsz ilyeneket!
2010. máj. 27. 13:35

...ebben a korban már nem szükséges tápszert kapjon, ezért mivel tejet nem ihat a tápszer helyett adjak neki szója vagy rizstejet.


Nos, gőzöm sincs mi az, hol és menniyért lehet venni.


Segitenétek nekem? Esetleg van itt olyan akinek a gyereke szintén ilyet iszik?

2010. máj. 27. 13:33
Gyerekem tejallergiás születése óta, (2éves)eddig tápszert kapott tejmentest, ma viszont azt mondta a doki, hogy...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook