Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az a nő, aki csak azért szül, hogy megtapasztalja milyen életet adni, de nem akarja a gyereket felnevelni? fórum

Milyen az a nő, aki csak azért szül, hogy megtapasztalja milyen életet adni, de nem akarja a gyereket felnevelni? (beszélgetős fórum)


1 2
29. gabbbicica (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 7. 21:55

Akkor szulni se kell....


Ki lenne az apja? Vmi random emberrel osszefekszel, aztan ahogy esik, ugy puffan?

2021. jan. 7. 21:44

Saját meggyőződésem: nem attól lesz valaki nő,hogy szül és nem attól lesz valaki Anya ha szül,hanem attól ,hogy felnevel egy gyermeket.



Amit leirtál indoknak,hgoy miért akarsz szülni,az számomra elfogadhatatlan.Hol van a felelősség és Anyai szeretet?

2021. jan. 7. 21:39
A hülyeség tényleg határtalan.
26. 346cfad937 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 7. 21:38

Hogy milyen? Egy utolsó, önző dög. Ne így akarj értelmet adni az elcseszett életednek.

A többit nem írom le, mert úgyis törölnék.

Remélem troll vagy!

2021. jan. 7. 21:37
Szerintem kell az a gyógyszer. Egy alapos kivizsgálás is. Főleg, ha azt hiszed, hogy ettől maradsz nő. Önző vagy és nagyon buta is.
24. globus (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 7. 21:21
Már ne haragudj, nem attól maradsz nő, hogy szülsz. Aztán majd kibírod, hogy mások neveljék, és azt sem tudod, mi lett vele?
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Gabbbicica)
2021. jan. 7. 21:19
Az eredeti mindig ott lesz!
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Gabbbicica)
2021. jan. 7. 21:19
De azt már nem tudok! elkéstem vele!
21. gabbbicica (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 7. 21:11
Kerhetnek nevvaltoztatast, es akkor kapnak uj anyakonyvet.
20. gabbbicica (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 7. 21:10

Nem attol lesz vki anya, hogy szül...


Hanem attol, hogy gondoskodik a gyerekéről. Ezert van, hogy sok gyerek 1000x jobb helyen van az orokbefogadoinal, mint a biologiai anyjanal.

19. Piroska52 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 7. 21:08
Már ne is haragudj, de te nem vagy normális, szórakozni egy ártatlan gyerek életével. remélem csak unatkozol, és szórakozol, mert ha nem akkor süllyedhetnél el szégyenedben.
18. gabbbicica (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 7. 21:07
Huh, bocs, de ez beteg....
17. NomNom (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 7. 21:01

Nem attól vagy nő. És anya sem lennél ha önszántadból odaadod.

Anyának lenni nem azt jelenti, hogy megszülöd hanem hogy felelősséget vállalsz érte, hogy éjszakázol vele, hogy fogod a kezét ha fél, hogy ott vagy vele az első nap az oviban, az iskolában... És millió más dolgot ami mind a szülés UTÁN jön.

Keress pszichológust, ne egy ártatlan gyerek szenvedjen mert te beteg vagy. Sajnálom ha tönkre tett a párod de nem az a módja, hogy felelőtlenül bánsz egy ártatlan élettel.

16. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 7. 20:56
Nem hiszem h lenne ilyen h "szülök,mert kiváncsi vagyok h az milyen".
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - NomNom)
2021. jan. 7. 20:56
Az anyakönyvébe eredetinek mindig anyám vagy apám neve lenne.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - NomNom)
2021. jan. 7. 20:55
igen. Hogy életet adjak. És esélyt, hogy valaki olyanhoz kerül aki jó szülője lesz, de az életét én adtam! Anyám vagy apám nevét kapná, ezért kórházba mennék és én mondanám meg a nevét. Tönkrementem, 23 év egy beteges kapcsolat, gyereke a "páromnak"nem lehetett. Egy vágyam van Anyának lenni vagyis Életet adni. Elvette tőlem a boldogságot, az Anyává válást. Minden szinten tönkrementem de ezt elmondhatnám magamról, hogy szültem.nő maradtam.
13. NomNom (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 7. 20:50

Aztán örökbe adják és majd jól átkeresztelik, hogy ne olyan adjon szegény gyereknek nevet aki eldobta.


És ha fiú lesz szülsz másikat...?

2021. jan. 7. 20:47
Nem tudok már segíteni ebben, mert tönkrementem ideiglenes és anyagilag is. és 23 évet egy olyan emberre fecséreltem aki tönkretette és gyereke se lehetne. Igen, lehetnék béranya. De az anyukám nevét akarom adni neki, azért nem tenném inkubátorba. Életet akarok adni, mert minden hónapban, percre pontosan képes lennék rá, gyógyszer nélkül!
2021. jan. 7. 20:38

Szerintem, nem egészen normális. Ha annyira életet akar adni, akkor miért nem jelentkezik béranyának?

Valakit életre ítélni hatalmas felelősség. Itt keletkezik egy emberi élet, akit a szüleinek/szülőjének szeretni és segíteni kellene, hogy boldog és egészséges felnőtt ember váljon belőle. Csak azért szülni, hogy valaki megtapasztalja, hogy milyen kipottyantani egy babát, nagyon gonosz dolog.

10. globus (válaszként erre: 8. - NomNom)
2021. jan. 7. 20:35
Hozzá akartam írni ezt a verziót, de nem mertem...
9. libikóka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 7. 20:33

Azt még csak csak eltudom képzelni hogy beesett neki és késő volt az abortusz!

De amit írsz ,,,,,ááááááááh

8. NomNom (válaszként erre: 7. - Globus)
2021. jan. 7. 20:28
De az ilyennek nem kell teherbe esni. Ha jól értem szándékosan esne teherbe, hogy megtapasztalja...
2021. jan. 7. 20:27

Ne várj minősítést, hogy milyen ember ő.

Adott egy élethelyzet, dönthet így. Inkább, mint hogy megölje a megszületett babát.

2021. jan. 7. 20:25
42év, albérlet.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
2021. jan. 7. 20:25
Nem. Kórházban, hogy adhassa a nevet. De bevállalni sem a korai sem a körülményei miatt nem tudná már. Viszont Életet szeretne adni!
4. libikóka (válaszként erre: 3. - Bless the child)
2021. jan. 7. 19:36
Sanszos!
2021. jan. 7. 19:33
Az utolsó mondatot hogy kell érteni? Tudatosan teherbeesett, kihordta, megszüli csak azért, hogy egyszer kipróbálja?
2021. jan. 7. 19:28
Hol? Inkubàtorban?
2021. jan. 7. 19:27
Szerintetek milyen nő az, aki szül gyereket, de nem tudja megtartani, mert olyanok a körülményei és nincs jól ő sem.valószínű otthagyná a gyermeket a kórházban, Csupán Életet akar adni, megtapasztalni azt!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook