Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyémánt gyermek fórum

Gyémánt gyermek (beszélgetős fórum)


1 2
2010. márc. 4. 10:53

A világ felborult egyensúlyát az égiek úgy akarják visszabillenteni, hogy különleges gyermekeket küldenek közénk, akik megtanítanak minket szeretni és helyes értékrend szerint élni. Először a kék aurával rendelkező indigókról hallottunk sokat, akik bölcsességükkel kitűntek a többiek közül, és sokat beszéltek istenhez való viszonyukról.


Később a nagyon nyugodt és intenzív érzelmi életet élő kristályok következtek, a legújabbak pedig a gyémánt gyerekek, akik 2000 után jöttek a világra. Különös ismertetőjelük, hogy születési dátumukban legalább három nulla szerepel, de ennél több is lehet.


– A gyémánt gyerekek olyanok, mintha az indigókból és a kristályokból lennének összegyúrva. Az indigók túlzottan aktívak, míg a kristályok inkább befelé fordulók voltak, ezért ötvözték tulajdonságaikat. A gyémántok hiperaktívak, nem tudnak két percig nyugodtan maradni, nem viselik el a kötöttségeket, és babusgatni is csak akkor lehet őket, ha akarják – mondta el Radics Ágnes, életútvezető.


A csöppségek nagyon érzékenyek a többi ember rezgésére, ezért azonnal megérzik, ha valaki beteg vagy lehangolt. Odamennek hozzá, megérintik és hamarosan a fájdalmakkal küszködő megnyugszik. Ezeknek a gyerekeknek a kezük is nagyon meleg, mert azon keresztül áramlik ki az energia.


– A gyémántoknak nincsen karmájuk, ami a többi átlagos embernek van. A karma az életfeladatot rejti magában, ezeknek a kiválasztott gyermekeknek viszont nem saját életükre kell koncentrálni, hanem másokét jobbá tenni, hiszen erre születtek.


A gyémánt gyermekek nevelése sem egyszerű feladat, hiszen őket nem lehet korlátok közé szorítani. Ha olyasmit tesznek, ami nem helyes, a szülőnek nem szabad durván rendre utasítani őket, csakis ölelve, szeretetteljesen lehet kezelni különleges kisfiukat vagy kislányukat.


Azt sem szabad rájuk erőltetni, hogy mit egyenek, mert ők pontosan érzik szervezetük szükségletét. A gyémánt gyermekek nagyon okosak, ezért érdemes odafigyelni rájuk, és átadni magunkat annak a mérhetetlen szeretetnek, ami belőlük sugárzik.


én ezt találtam...

2010. márc. 4. 10:53
Szerintem a szulok szeretik kulonlegesnek hinni a gyerekuket, ennyi all az egesz mogott.
2010. márc. 4. 10:50

Szerintetek léteznek gyémánt gyermekek? Állitólag akinek a születési dátumában 3 vagy több 0 van, az a gyémánt gyermek.Az én lányomnak 4 db 0 van.

Mi az,hogy gyémánt gyerek, és hol találok róla cikket? Köszönöm

2010. márc. 4. 10:49
Gyémánt gyermek
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook