Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyakran gondolok vissza a kamionos exemre, hogy milyen jó... fórum

Gyakran gondolok vissza a kamionos exemre, hogy milyen jó... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

5. f7f780f355 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 26. 15:09

Jahh, enyem nem kamionos volt de volt egy harmincas pasim amikor 16 vtam.

Van bennuk báj. Szerintem sok tinicsaj szereti oket, mert jol be tudjak jaratni a szexet. Marha nem egy luzer aki addig nem volt novel.

4. Sütikee (válaszként erre: 3. - SipiAngi)
2022. aug. 26. 15:07
Az én párom is kamionos, de ő minden nap haza jár.
3. SipiAngi (válaszként erre: 2. - Mimóza07)
2022. aug. 26. 07:03
Talán tudnak valamit, talán nem. Azt viszont nem értem, hogy hogyan lehet nőként elfogadni, hogy a párod csak heti 1-2 napot van veled? Mire kialakul a hangulat, mire megszokid, hogy ott van melletted, addigra már indul is egy hosszú, több napos fuvarba. A szex nagyon jó dolog, de úgy az igazi ha lelkileg is rá tudsz hangolódni a kedvesedre. Illetve zavarna a tudat, hogy ha hazaugrik egy rövid időre, akkor a szexnek valami "kötelező elemnek" kell lennie, akár van hozzá hangulatom akár nincs.
2022. aug. 26. 03:10
Ezek a kamionos csávók tudnak vmit. :D Vagy csak ugyanazt a pasit gyűrtük mind a ketten? :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook