Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől fájhat görcsösen a hasam, kb. úgy, mint vajúdásnál? fórum

Mitől fájhat görcsösen a hasam, kb. úgy, mint vajúdásnál? (tudásbázis kérdés)


11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Globus)
márc. 8. 09:22
Az a baj hogy ez a hirtelen tavaszisas meleg berobbant. Meleg!! Még tél van hivatalosan.. Komolyan annyira brutális ami történik a Földdel. Se ősz..se tavasz nincs igazán. Vagy nyár vagy tél. Ennyi kb. Több fokkal eltér a 10 20évvel ezelőtti évszakoktól a mostani hőmérséklet. Emlékszem kiskoromban a nyár 30fok volt. Most 36. És még milesz..?!
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Alnisa)
márc. 8. 09:19
Hála istennek a napi 8 hasmenés csökkent 3ra. Igen fekete. De a szén sokmindenre jó. Én sosem nyúltam ilyen dolgokhoz eddig. De az elmúlt 3 napom pokol volt kb. Nem mertem elindulni oviba vinni a kislányom mert mivan ha elkap úton a hasmenés...meg ez a haláli görcsölés.. Borzalmas volt. Mára már kategóriákkal jobb. :)
márc. 8. 07:32

Nem sokszor volt rá szükség szerencsére, nálunk mindenkinél bevált a Smecta.

Rengeteg hasmenéses megbetegedés van pár hónapja, mi lesz nyáron...

8. Alnisa (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 8. 07:27

Normaflor az kb a szarnak egy pofon. Enterolt vegyél, abban van is valami.

Széntabi se sok mindent ér. Csak feketét kakálsz tőle.

7. Anyagi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 21:10
Jó rá még a hideg (hagyományosan cukros) kóla!!!!
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Bnedora)
márc. 7. 19:24
Nekem is van Nospa. Azt is veszek be estére. Annyit változott hogy nem alhasi görcs van hanem gyomorszáj tajékán szúrkál..
5. bnedora (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 17:15
Nekünk a nővérke azt mondta, hogy a Normaflore nem ér semmit. Sok-sok folyadékot kell inni. A férjemnek görcsoldónak No-Spat adtam.
márc. 7. 16:46
Köszi szépen. A háziorvos aztmondta mivel makacs a hasmenés,széntablettát szedjek. Vegyek Normafloret is,de a diétát csináljam. (teát ropit szoktam). Utána ha a hasmenés lejjebb hagy mehet a normaflore. De semmiképp se egyszerre mert a szén megköti a normafloret.
márc. 7. 16:43

Egy hányós-hasmenős vírus durva görcsöket okozhat sajnos...két kolléganőm is beleesett múlthéten...Mire azt gondolták, múlik a görcs és a hasmenés, jött a hányás...

Jobbulást!

Pótold a folyadékot és a sókat, ha benned marad.

[link]

Gyerekeknek ilyet ajánlottak anno.

De a ropi-tea kombó is megfelelő.

2. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 16:39
Calicivírus csinál olyan görcsöket.
márc. 7. 16:32
Úgy fáj a hasam 2 napja mint a szülésnél a vajúdás. Megy a hasam is de nem tudom mi lehet ez. Beszéltem az orvossal aztmondta vírus. Szerintem ilyen fájdalmat nem okoz vírus. Valakinek van valami ötlete..vagy volt hasonló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook