Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megmarad a göndörség a kislányom hajában a későbbiekben is? fórum

Megmarad a göndörség a kislányom hajában a későbbiekben is? (tudásbázis kérdés)


2022. okt. 11. 04:00

Meg az enyhrn gondor, vekony szalu hajnal a vizes sult kihuzza a hajat. En nyaron, ha nem szaritom, a zuhanya alatt a balzsam kimosadaval felsulom. Utana csak totorolkoxobe tekeres, es nyomkodas.

Lehet, hogy valaki szerint ronda, de sokak szerint nem, mindenkinek tetszedi meg ugysem lehet.


En sokat bosszankodtam, mar eljotottam az elengedes szintjere regen. Telen altalaban egyenes a hajam, es 4 eve szinte mindig befont, konyhaban, nyaron meg gondor - a szabadidomben, mert amugy meloban osszekotve, sapka chef-alatt.

2022. okt. 11. 03:51

Itt eleg sokan vannak tevedesben. A haj vagas semmit nem befolyasol a novesben (regen a nagyanyam es testoi hittek, hogy a vagastol gyorsabban no, csak jobban latszi; igazabol a kozponti idegredszer befokyasoljs, mint a zsirosodast. Es az egyenesseget/dontorseget a hajhagymsk formaja szabja meg, mennyire kerek, es termekek egyszerree vagy laposak "feloldaladan" nonek.)

Es ez is valtodik az eletkorral.

2022. okt. 10. 22:37
Orulj ha nem marad meg. Szerintem csunya a gondor haj.
23. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 22:32
Ha van a felmenői között göndör hajú akkor maradhat is.Nekem hullámos volt kicsinek és még most is az .
22. Miss Angel (válaszként erre: 21. - E620d9d97b)
2022. okt. 10. 21:58

igen,egy bizonyos hossz elérése után nehéz vele,

a félhosszú haj meg egyenesen rémálom számomra 😣

21. e620d9d97b (válaszként erre: 20. - Miss Angel)
2022. okt. 10. 20:06
Nekem is volt nagyon rövid hajam. Szerettem. De csak addig jó, amíg nagyon rövid. A köztes állapotot utáltam. Több gondom volt vele, mint a hosszúval.
20. Miss Angel (válaszként erre: 19. - Csillagszem38)
2022. okt. 10. 19:48

nekem 6 vagy 7 évig volt rövid haja,de tényleg teljesen rövid :) jó volt az arcomhoz ,szerettem egyébként

de sajnos,nem volt vele kevesebb gondom,mint a hosszúval,sőt...a rövid hajat lehet csak igazán elaludni:) a hosszúnak annyi előnye van,ha nincs kedvem idöm,stb reggel vele kinlodni,még akkor is lehet belőle csinálni egy lófarkat,kontyot vagy valamit

viszont mostanság megint vonz a rövid haj gondolata,pláne mióta megjelentek a mini hajvasalók,azzal vigasztalom magam,hogy ezzel talán könnyebben boldogulnék,mint a beszárítással :))

19. Csillagszem38 (válaszként erre: 18. - Miss Angel)
2022. okt. 10. 15:26
Én ezért vágattam le rövidre a hajam 16 éves koromban🤣🤣🤣🤣 fél óra volt beszaritani és mégsem állt sehogysem🙈 most 40 leszek, de mèg mindig nagyon rövid a hajam 🙂 öt perc alatt szaritom be
18. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 14:46

olyan hajam volt gyerekoromban,mint a gyűrű,szó szerint,de az egész!

most "CSak"hullámos,sajnos,ráadásul annyira nehéz vele bánni,hogy póthajat rakattam,mert belefáradtam abba,hogy reggel vért izzadjak csak azért,hogy kiléphessek az utcára...szerintem ritkán marad meg annak,akinek kisgyerekként göndör,a legtöbbb gyerek "kinövi".

17. b9e097a9f6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 13:51
Nekem ilyen hajam volt gyerekként, nem maradt meg. Egyébként nem tudni. Majd az idő eldönti.
16. tumbo2 (válaszként erre: 15. - L.luiselotte)
2022. okt. 10. 12:40
rég nem festettem,most is csak az esküvőre. de régen is vörösre festettem.utáltam a seszínű barnát.meg valamit tett a fodrász a hajamra,hogy ne legyen olyan lapú,reggel úgy néztem ki,mint a pumukli.
15. l.luiselotte (válaszként erre: 14. - Tumbo2)
2022. okt. 10. 12:32
Ugyan, ez nem igaz. A feltett képen nagyon jól nézel ki, a frizurádat is beleértve. JÓL áll a vörös.
14. tumbo2 (válaszként erre: 13. - L.luiselotte)
2022. okt. 10. 12:22
a húgomé is olyan volt,szép hullámos,fekete.most már ősz,az igaz.az enyém meg seszínű,mint a lapu,olyan.
2022. okt. 10. 11:46

AZ én fiam 31 éves, még mindig erősen hullámos a haja, elég jól néz ki, normál hosszúságú, sűrű, sötét. Apjának is nekem is hullámos hajunk van ( ill. volt ) Régen mérgelődött miatta, de mára, mikor a kortársai kezdenek kopaszodni értékeli, büszke rá.

FI kérdésére: 50 + vagyok, nekem megmaradt a hullám, amikor le volt vágva úgy nézett ki, hogy " tulipánfejűnek " csufoltak. Nekem olyan nagyon szép nagycsigás sosem volt, csak szimplán hullámos, megszoktam.

12. Csillagszem38 (válaszként erre: 11. - Pteri)
2022. okt. 10. 09:51
Igen, hullámos lesz. Nekem is göndörből levágás után hullámos lett. Kislányomnak is.
11. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 09:50
Nekem hullámos lett belőle. Nem szép, mintha fodrász állítaná be, hanem úgy áll, ahogy kedve van. Ha kivasalom normális haj kinézete van, ha nem , őrült szénaboglya. A fényképek alapján ovis koromig volt szép fürtös, utána egyre rosszabb.
2022. okt. 10. 09:34
50-50%
2022. okt. 10. 08:51

Egyik fiú unokám göndör hajjal született.

Fiú lévén folyamatosan vágjuk a haját. Amennyiben nagyobb 2-3 cm-n-él, már göndörödik. Most 15 éves.

2022. okt. 10. 08:27
Ha vigyázol rá, akkor igen. Vannak speckó technikák, ápolószerek. Van itt a hoxán egy anyuka, akinek göndör hajú kislánya van és biztosan segít. Ha rámírsz, akkor megírom ki ő és tudtok kommunikálni ez ügyben!
2022. okt. 10. 08:14
Az első rendes vágás után sajnos eltűnik. 😭😭 Az én kisebbik lánykamnak is csigás volt a haja, aztán 5 évesen elvittem picit vágatni, mert nagyon tört a vége és eltűnt 😭😭😭
2022. okt. 10. 08:01

Az első haja?


AZ én fiamnak is szőke és göndör volt a haja(az első haja), aztán levágattuk és egyenes lett.


De tízen valahány év után, amikor kicsit hosszabbra hagyta, kiderült, hogy göndör. 5 cm alatt egyenes a haja, ha hosszabb, akkor göndör;)

2022. okt. 10. 07:57
Igen, ha vigyáztok rá. Az enyém nagyon göndör volt. De elcseszték. 😠 Tizenéves koromra újra göndör lett. És most is az.
2022. okt. 10. 07:34
nem valószínű
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 07:21
szerintem nem marad meg neki
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 03:49

Nem lehet tudni igazán,,fiam haja tiszta göndör volt 4 éves koráig ráadásul szőke,,aztán rövid haja lett,,nem látszott.

Most hosszú van neki,, egyenes barna, nem az a szög egyenes,,de az.

2022. okt. 9. 21:50
Sziasztok! Amiatt fordulok hozzátok mert a lányomnak göndör(?) haja van, felülről egyenes és kb. fülétől kezd göndörödni. Van mikor csak hullámos, de van olyan is hogy szép nagy csigákban jön neki. 4 éves, megmarad majd neki? Hallottam olyat hogy elhagyja majd. Nekem egyenes a hajam, így igazán nem tudok róla sokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook