Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gerincbe érzéstelenités(császár-viszérmütét egyébb) fórum

Gerincbe érzéstelenités(császár-viszérmütét egyébb) (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jún. 21. 17:02
Nekem elsőre nem tudták beadni, 5x-6x böktek. De így sem volt vészes. Nekem a lábam sem fájt. Vagy lehet, hogy a hasam jobban fájt és nem vettem észre? Előtte nagyon féltem tőle, de tényleg nem olyan gáz.
2010. jún. 21. 16:57
Sziasztok! Nekem is volt 2x gerintszurásom,de nem fájt és nem éreztem semmit.Sokkal kellemetlenebb egy rosszul beadott injekció vagy egy rosszul vett vér. Ennyi a gerincérzéstelenítésról. Sőt nekem még volt lumbálásom is az se fájt.
2010. jún. 21. 16:57
És nem nehéz,nem megmozdulni?
2010. jún. 21. 16:54

Ááá... félmeztelennek kell lenned, bedomborítani a hátaddal, és úgy adják be a csigolyák közé... De esküszöm, hogy csak 1 szúrást érzel... Sztem a vérvétel sokkal kellemetlenebb...


A rossz az benne, hogy ellent kell mondanod az ösztönös cselekedetnek, akkor amikor készültök a szurira... M ugye automatice húzódnál el tőle, homorítanál, közben pedig pont h domborítani kell :S


De ez a legkevesebb :)


Úúú, a lábujjadba?! :P Pff, kellemetlen lehet :(

2010. jún. 21. 16:48
Örülök,hogy ilyen pozitívakat írtatok erről az érzéstelenítésről.Én eddig-szerencsére-csak hallottam róla,de én azt hittem,ez vmi iszonyatos élmény lehet.Nekem eddig a legrosszabb injekció a lábujjamba adott volt,mikor benőtt a körmöm,ezek szerint ez a gerincbe adott még olyan rossz sincs?
2010. jún. 21. 16:27

Sziasztok!


Nekem a lábam műtötték... Bütykő műtétem volt, és gerinc érzéstelenítést kértem (tekintve, hogy - nem tudom hallottátok-e, de az altatás, megrövidíti az életet, pár évvel...)

És nagyon bevált, mindaddig, míg nem kezdett kijönni belőlem... A műtétből semmit sem éreztem, csak h fogdossák a lábikám, de amúgy tök 'jó' volt...


Hanem... amikor ment ki az érzéstelenítés...

Az az iszonyat nagy tonnás súly a lábaidon... Én mozgatnád, zsibbad, már FÁJ, és nem tudod megmozdítani...

Na az, kemény!

2010. jún. 21. 16:25
Én bevállalnám,mert egyáltalán nem fáj(van annál sokkal nagyobb bajod akkor).És ahogy a kanülbe nyoják azt a cuccot(ők is így hívják)az olyan érdekes hűs érzés.Nekem csak egy bajom volt,mégpedig az,hogy sztem már fáradt lehetett az anesztes nő,(de nagyon aranyos volt),és csak a fél oldalamra hatott az érzéstelenítés.Mondjuk én simán szültem,ott nem érzéstelenítenek totál el,inkább csak enyhítik.
2010. jún. 21. 16:21
Én is 2 császáron vagyok túl, gerincérzéstelenítéssel, és nem volt semmi gond, nem is paráztam, bár időm nem volt elmélkedni rajta. Igyekeztem nem mozdulni és arra gondoltam, a babámnak így lesz jobb. Utána elég gáz csak lesni a "lábam", meg nem mocorogni, de túl lehet élni.
2010. jún. 21. 16:20

Szia!

Én igazából akkor nem törödtem vele. Nem is fogtam fel a dolgot. De így utólag belegondolva, nem volt nagyon kellemetlen. És ha majd lesz másik babám akkor vállalom.

2010. jún. 21. 16:18

Sziasztok.

Megannyi itteni forumon olvasom hogy császárral szl(tem)tetek de valahogy senki sem beszél a gerincérzéstelenitésről.Kinek milyen emléke maradt meg ebből??

MIlyen érzésed volt mikor kiderlt gerincedet megszurják???

mernéd ujra és ujra vállalni???

Én kétszer éltem át 3 honapon belül a gerincbe szurit de nekem csak kellemes élményem maradt meg,igaz eléggé félelmetes anak gondolata hogy megszurják a gerinced és lebénulhatsz bele ha elmozdulsz de nekem nem maradt meg kellemetlen emlékként.

Kinke mi a véleménye rola!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook