Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gerincfájdalomra milyen gyógyszert ajánlotok? fórum

Gerincfájdalomra milyen gyógyszert ajánlotok? (tudásbázis kérdés)


1 2
14. Lávli (válaszként erre: 9. - Ca4e8ac4ad)
2018. dec. 8. 20:54

Dehogy jártál így :)

Pár hét, és elmúlik, gyulladás lesz az.

Kitartás!

13. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 12. - Globus)
2018. dec. 8. 20:51

Arra azért figyelek. :)

Na köszi a linket. Szupi. ;)

12. globus (válaszként erre: 11. - Ca4e8ac4ad)
2018. dec. 8. 20:48

Vigyázz, meg ne fázz.

Egy kis reklám :)

[link]

11. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 10. - Globus)
2018. dec. 8. 20:45

Igen, azt mondtak a sürgin ( mert oda vitt a mentő az ügyeletről), hogy kemény matracos alvás jó. Most meg mar kínomba lefeküdtem a földre a kutyam agyához (jó nagy van neki és olyan, mint egy pokróc).. csórikam csak lesett.😀😀😀

Amúgy nagyon jó volt..

Komolyra fordítva, igen el is dontottem, hogy addig megyek utana míg legalabb viszonylagosan nem hozzák helyre. Barmit megveszek, bevetek a siker érdekében. Nagyon nehezen bírom a fájdalmat..szóval ez nekem most maga a pokol..

10. globus (válaszként erre: 5. - Ca4e8ac4ad)
2018. dec. 8. 20:40

Óóó... éppen azt akartam írni, hogy ne add fel. Mert lehet, hogy régóta ott van az a valami, csak most begyulladt.

Érdeklődj a reumán, hogy milyen típusú matracot használj. Állítólag gerincbetegeknek jobb a kemény, de nem az, amelyiken mindened összetörik :) Vannak zónás matracok, megfelelő pontokon megtámaszt, másutt puhább. Jó fekhelybe mindenképpen érdemes beruházni.

9. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 8. - Lávli)
2018. dec. 8. 20:35
Akkor, így jártam.. :/
8. Lávli (válaszként erre: 4. - Globus)
2018. dec. 8. 20:34
35 körül már elkezdőd(het)nek a gerinc degeneratív elváltozásai.
7. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 6. - Lávli)
2018. dec. 8. 20:34

Ezeket szedem. Nagyon mast nem is merek. Remélem a reumatológián találnak valami megoldást.. :(

Köszönöm.

6. Lávli (válaszként erre: 3. - Ca4e8ac4ad)
2018. dec. 8. 20:32

Izomlazító+fájdalomcsillapító, ennél többet nem tehetsz.

Nem garantált egy darabig a pihentető alvás, de inkább ezt fogadd el, mint hogy még nagyobb bajt csinálj öngyógyszerezéssel, esetleg túladagolással.

Jobbulást kívánok!

5. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 4. - Globus)
2018. dec. 8. 20:31

30.

Pont ezért vagyok annyira elkeseredve...

Igaz velem született gerincferdülésem van, amivel jártam tornara, úszni..ìgy nem okoz gondot. Soha nem is okozott. Most meg hirtelen előjött ez a fajdalom és ezt mutatta ki a vizsgàlat. Annyit mondtak még, hogy nem gyulladásos.

4. globus (válaszként erre: 1. - Ca4e8ac4ad)
2018. dec. 8. 20:29

Hány éves vagy? A degeneratív jelzőt általában időskori elváltozásokra használják, úgymint meszesedés, csúszás, csontritkulás, csontnövedék képződés stb.

Ha ilyesmit találtak, sajnos meg kell barátkozni vele, hogy társadul szegődik élethosszig. Vannak jó gyógyszerek az akut fájdalmakra, de többet érnek egyéb kezelések, fizikoterápia, gyógyfürdők, komplex rehabilitáció.

3. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 2. - Lávli)
2018. dec. 8. 20:25

Igazad van, igen. Csak már fogalmam nincs mit kéne még bevennem, hogy tudjak aludni.. :(

Hétfőn megyek a dokihoz. Utána szakorvos.

2. Lávli (válaszként erre: 1. - Ca4e8ac4ad)
2018. dec. 8. 20:21

Senki nem ajánlhat neked gyógyszert, csak orvos!

Nem mindegy, milyen egyéb gyógyszereket szedsz még, általános állapotod, stb.

(Tudom, milyen fájdalom ez, nekem is volt)

Juss el minél előbb a háziorvoshoz, ő is felirja a megfelelő gyógyszert.

2018. dec. 8. 20:15

Sziasztok.

Tegnap degenerativ elvaltozast mutattak ki röntgennel a gerincemnél legalul. Olyan szinten faj, hogy szavakat nem talalok. Most izomlazitot és fajdalom/görcsoldót szedek. Kb. ezen élek, amíg nem jutok el egy szakorvoshoz, mert iszonyú erővel fáj. Tippek, tanacsok vagy valamit tudtok addig is, hogy ne erezzem ezt a kínt??

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook