Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gázóra állás fényképes diktálása fórum

Gázóra állás fényképes diktálása (tudásbázis kérdés)


2022. dec. 18. 09:12
Megoldás megszületett. 😃 A gáz elosztóhálózat használati szerződésben is szerepel egy 10 jegyű azonosító, és ezt kell a regisztrációkor beírni. A gáz fele 2 azonosító van, ami a gáz számlán szerepel, meg ez. Amikor ezt a jó azonosítót írtam be, mindjárt elfogadta a regisztrációt, és megnyílott a fényképes diktálás lehetősége. Ráirányítottam a kamerát a gáz órára, úgy, hogy jól látszott a gyári szám, és kb 1 perc alatt a telefon automatikusan exponált. Az applikáción látszott az óra állás is. Amikor vissza ellenőriztem, úgy tüntette fel a program, mintha leolvasó végezte volna. Most már várom, hogy kiállítsa az Mvm next a számlát.
14. tumbo2 (válaszként erre: 13. - Dzsenniferkata)
2022. dec. 12. 13:01
én aztán nem,igaz nem is tudnám a buta telefonommal.ha akarnak valamit,majd kijönnek.
13. Dzsenniferkata (válaszként erre: 11. - Bichi)
2022. dec. 12. 12:21
Erre azt olvastam, hogy mivel az Eon Hálózat végzi az éves leolvasást, nem fogadja el, az Eon-tól eltérő szolgáltató fele történő fényképes diktálást. Az Eon fényképet viszont elfogadja, azért ajánlja fel nekem a villany tekintetében a fényképes diktálás lehetőséget. Most van a villanynál is az éves leolvasás.
12. Alnisa (válaszként erre: 5. - Dzsenniferkata)
2022. dec. 12. 10:40
De miért fényképesen? Egyszerűen írd be, nem kell feltétlen fényképes. Én minden hónapban diktálom vagy beírom az alkalmazáson keresztül.
11. Bichi (válaszként erre: 5. - Dzsenniferkata)
2022. dec. 12. 09:57
Nálunk hiába van fényképes leolvasás, akkor is jönnek az éves leolvasásra...
10. nilem023 (válaszként erre: 1. - Dzsenniferkata)
2022. dec. 11. 21:27

Egy új e-mail cím segíteni fog ahogy előttem is írták. Mi is pont így jártunk és gondoltam ha az én e-mail címemet adom meg jó lesz és jó lett.

Mi appon keresztül csináltuk.

9. mmozzaikk (válaszként erre: 8. - Mmozzaikk)
2022. dec. 11. 17:44
ja, bocs még annyi hogy nem applikációval hanem simán neten az eon honlapján, bár valszeg lehet valahogy az appban is, mert miután megcsináltam az app-ban is működött
8. mmozzaikk (válaszként erre: 1. - Dzsenniferkata)
2022. dec. 11. 17:43
ezzel én is szivtam, a meglévő áram regisztrációmhoz nem birtam hozzáadni a gázt. ahogy irtad nem fogadta el az azonosítot. végül az működött hogy csináltam a gáznak egy teljesen uj regisztrációt férj email cimével.
7. 95106eb3dc (válaszként erre: 6. - Dzsenniferkata)
2022. dec. 11. 17:25
Szívesen, habár segíteni nem tudtam ezek szerint.
6. Dzsenniferkata (válaszként erre: 4. - 95106eb3dc)
2022. dec. 11. 17:11
Szerintem azzal próbáltam. A villany jó, a gáz nem. Tájékoztatót nem küldtek. Köszi a választ. Érdemes az ügyfél szolgálaton utána járni.
5. Dzsenniferkata (válaszként erre: 3. - Bichi)
2022. dec. 11. 17:09
Pontosan az, hogy a fényképes diktálás kiváltja az éves leolvasást. Sosem tudják a leolvasók tartani az előzetesen közölt idő intervallumot. Ezt a tortúrát meguntuk. Ha van lehetőség, akkor szeretnénk élni vele. A villanynál is éves leolvasás van, ott fel is ajánlja a fényképezést.
4. 95106eb3dc (válaszként erre: 1. - Dzsenniferkata)
2022. dec. 11. 16:34
Szia. Próbáld meg az EON ügyfélazonosítóval. Nekem azt írták be a kiküldött tájékoztatóba. Nem töltöttem le az applikációt, így nem tudom működik-e? Nálunk is MVM és EON kombináció van.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Dzsenniferkata)
2022. dec. 11. 16:19
Miért ragaszkodsz ehhez a fényképes hülyeséghez? Évente egyszer mindeképpen kimegy a saját emberük fényképezni, közte meg semmi jelentősége, hogy a bediktálás fényképes-e vagy sem...
2022. dec. 11. 15:15
Azok a kedves fórumozók, akik Budapesten illetve Észak Magyarországon élnek, nem tudnak segíteni, mert külön applikáció van az Elmü-Émász szolgáltatójú ügyfeleknek.
2022. dec. 11. 15:12
Somogy megyében élek. Az Mvm Next a gáz szolgáltató. Az eon végzi az éves leolvasást. Letöltöttem az mvm next applikációt. A havonkénti diktálás és az elektronikus számla befizetés szépen megy, ebben az applikációban fényképes diktálásra nincs lehetőség. Most letöltöttem az eon ügyfél szolgálat applikációt is. Felvettem a háznak és a zártkertnek az ügyfél azonosítóját, itt működne a fényképes diktálás (otthon most van az éves leolvasás). A gáz ügyfél azonosítót nem fogadja el az applikáció. Ez program hiba, és személyes ügyfél fogadás esetén az eon fel tud rögzíteni? Vagy gázóra fényképes diktálásra nincs lehetőség? Ilyen szolgáltató mellett van köztetek, aki tud gázt fényképpel diktálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook