Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gázkonvektorral való fűtést hogyan érdemes használni, hogy meleg is legyen, meg költséghatékony is? fórum

Gázkonvektorral való fűtést hogyan érdemes használni, hogy meleg is legyen, meg költséghatékony is? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2020. szept. 29. 22:37
Az a gazdaságosabb, ha egy állandó hőmérsékletet tartasz. Mindig újra felfűteni a lakást rengeteg energia.
2. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 29. 22:31
Szerintem a leggazdaságosabb egy kellemes hőmérsékletet beállítani s ha hazamentek estére picikét feltekerni. Ugyanis egy hűvösebb házat hirtelen felmelegíteni több energia, mint folyamatosan tartalékon tartani. Nekem ez a véleményem.
2020. szept. 29. 22:06
Sziasztok. Engem az édekelne, hogy egy 60m2 lakásban lakunk 2-en, 3 konvektor van. Hogy lenne a legjobb mód fűteni? Ha állandóan menne mondjuk 3-as fokozaton 2 konvektor (3.at nem használjuk), vagy ha fel le tekergetjük? Ebben az lenne a gond, hogy nem szeretünk a hideg lakásba haza érni. Én az első módszert preferálom de fogalmam sincs, hogy úgy mennyit fogyaszt. Egyébként 12000 ft-ot fizetünk a gázra minden hónapban.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook