Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gastroyal zsírégetés március 16-tól fórum

Gastroyal zsírégetés március 16-tól (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1944. cs.gica (válaszként erre: 1941. - Málnafagyi)
2012. ápr. 11. 06:05

Vannak táblázatok, ahol a főtt ételekből egy adag kalóriaértékét megadják. Nyilván a főzési szokások eltérő volta miatt ez hozzávetőlegesnek tekinthető, de nem azon a tíz kalórián múlik. A többinél marad az hogy főzéskor méri ki az ember. Macerás, de jó, mert mindenből ehet az ember és szembesül azzal, hogy mennyi az annyi. Nálam sajnos egy-egy bűnözési roham nem áll meg egykilóban. A fenébe is ha fogyásról van szó, az

tízdekákban történik, bezzeg a hízás pikk pakk fenn a kiló..

1943. Evka (válaszként erre: 1941. - Málnafagyi)
2012. ápr. 10. 19:09

ma ettem szilvás gombócot. fagyasztóból vettem ki, így nem tudtam méricskézni, így saccoltam.


délelőtt ettem pudingos piskótát anyutól, azt sem tudtam lemérni, így kiválasztottam egy másfajta sütit, ami a programban volt. dekát beírtam, így kb. stimmel....


amúgy hétvégén sütöttem pogácsát. mindent kimértem, felírtam, majd a végén összeadtam. amikor kisült, megszámoltam hány darab lett. 133 :) az össz eredményt leosztottam a darabszámmal és elmentettem a jövőre vonatkozóan. így többet nem kell méricskéznem a saját pogit és tudom, hogy egy darabban 43 kalória és 5,8 CH van.


Paprikás krumplit is csináltam ma, de mivel a mai keretem már kimerítettem, így ezt passzoltam. nem méregettem, nem ettem, csak szagoltam... :((


főtt kajának virslit, sonkát eszek általában. könnyű kimérni...

1942. Maruszja
2012. ápr. 10. 17:47
Én erre a hétre csak ebédet rendeltem. 1/2 5-kor vacsoráztam. Elhatároztam, hogy mindennap 5 óra környékén vacsorázom és utána nuku, max. ásványvíz.
1941. Málnafagyi (válaszként erre: 1940. - Maruszja)
2012. ápr. 10. 17:15
Ezzel én is így vagyok,szerintem csak a szilárd kajákét lehet így könnyen kiszámolni és hát néha főtt ételt is kell enni..
1940. Maruszja (válaszként erre: 1938. - Evka)
2012. ápr. 10. 11:31
Én ezt soha nem tudnám. Hiába mondod. Ott van előttem mondjuk egy tányér leves, benne egy kis hús, répa hogy a fenébe jön ki ezeknek a kalória értékük? Hát ez nem megy nekem.
1939. Maruszja
2012. ápr. 10. 11:29

Sziasztok Lányok! Hála, hogy vége a húsvétnak. Én is bűnöztem és híztam is. El is vagyok keseredve rendesen, hogy nekem semmi fogyi nem sikerül.

Ma nagyon magam alatt vagyok.

Mondjuk sok minden idegesít is, amin nem tudok segíteni - sajnos.

Én 76 kg akkor voltam, amikor férjhezmentem, annak meg már 40 éve. Szóval, ha én annyi lehetnék kiugranék a bőrömből örömömben, vagy nem is tudom mit csinálnék?

1938. Evka (válaszként erre: 1937. - Málnafagyi)
2012. ápr. 10. 11:00
számolom a kalóriát és a szénhidrátot. találtam egy programot hozzá. KCAL-endar2. ezt telepítettem a gépre és állítottam, hogy napi 1400 kalóriánál és 120 ch-nál többet ne egyek...
2012. ápr. 10. 08:28
Evka te most mivel fogyizol,hogy ilyen eredményes?én megmondom az őszintét +1kg a húsvét alatt de bűnöztem is rendesen-almás krémes,hurka kolbász,sonka stb,szóval nem csoda.De most nem bánom ,jólesett egy kicsit kilengeni,nem sanyargathatja az ember lánya folyton magát.De most már próbálok jól viselkedni!
1936. Evka (válaszként erre: 1935. - Cs.gica)
2012. ápr. 7. 19:35
:)))
1935. cs.gica (válaszként erre: 1934. - Evka)
2012. ápr. 7. 17:50

.. a kis arcátlan a 76 kilójával! :) :) Attól én is szárnyakat kapnék...

Ügyes vagy EVka!

1934. Evka
2012. ápr. 7. 15:16

dehogynem kedvez a fogyinak. húst hússal kell enni, ch nélkül. :)

már 76,7 vagyok!

1933. Maruszja
2012. ápr. 7. 12:35

Sziasztok Lányok!

Mindenkinek kívánok kellemes húsvéti ünnepeket és sok fogyást. Sajnos ez az időszak megint csak nem kedvez a fogyózóknak, valahogy majd csak kibírjuk, átvészeljük az ünnepet.

1932. cs.gica
2012. ápr. 7. 12:09

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!

Mindenkinek szolíd étvágyat és fogyást!

1931. Evka (válaszként erre: 1928. - Maruszja)
2012. ápr. 4. 09:20

a kalkulátor nem nehéz. nem olvastam el a használati leírást, csak nyomkodtam és rájöttem, hogy mit hova kell írogatni. Adta magát. A nagynéném 60 éves és ő is azt mondta, hogy bonyolult, bár meg sem nyitotta.... szóval őt majd telefonon elnavigálom.


linket nem tudtam betenni, mert a hoxa nem engedi, de a kütyü neve: kcal-endar2. le kell tölteni és belelépni.

ha sportra vetemednénk, akkor azt is lehet állítani, hogy hány percet sportoltál és mutatja, mi égett el. Tényleg egyszerű és ami nekem fontos, hogy ehetek csokit! :)


Főzött kaját is be lehet vinni, de az tényleg bonyi, mert le kell mérned, hogy miből mennyit főztél. Mennyi egy adag, állítani kell a szükséges adatokat. A jó benne, ha minden héten főzöl gulyáslevest, csak egyszer kell kiszenvedned a kalória és ch értékét, mert legközelebbre már benne van a kütyüben. Mindenesetre én még csak a főtt tojásig jutottam el, az pedig benne volt.

A Milka csokit nekem kellett hozzáadnom. nem tudom miért nem gondoltak rá, hogy van, aki milkázna a fogyi alatt... :)))

2012. ápr. 4. 09:18
Szia Maruszja!A Kolláth reggeliről már asszem írtam itt,egyszerű,egy evőkanál búza rozs és zabpehely-ezt be kell áztatni éjszakára,majd reggel bele kell reszelni egy almát,beledobni néhány szem mazsolát összekeverni fél citrom levével és egy kanál mézzel.Úgy négyóráig el lehet vele lenni,egészséges és nem sok kalóriát tartalmaz jó hatással van bőrre,hajra,emésztésre stb.Nekem eddig ízlett is,de most már váltogatom más reggelikkel mert két hét után már kissé ráuntam,mindennap ezt ettem.
1929. Evka
2012. ápr. 4. 09:13

képzeljétek! tegnap csináltam először a kalóriaszámolást a kütyüvel. Kiszámoltam a neten, ha semmi testmozgásom nincs és ülő munkát folytatok, akkor napi 1900 kcal-ra van kb szükségem. ha fogyni szeretnék, akkor -500 kcal.


szóval beállítottam a kütyüt először 1200-ra, de az kevés volt, így állítottam 1400 kcal-ra és 120 szénhidrátra. Jelölgettem, hogy mit ettem. vacsit papíron írtam, csak később vittem be a gépbe. Tegnap 79,5kiló voltam reggel. Ettem 4 étkezésbők 1354 kcal-t és 66CH-át és mára 77,6 kiló lettem! 4szer álltam rá a mérlegre és abból 3szor mutatta a 77,6kilót.

Tegnap ettem túrórudit és Milkát is, annyi volt csak a különbség máskorhoz képest, hogy a csokit egyből bevittem a gépbe és amikor a 3. csík csokit is megettem volna, láttam, hogy akkor délután már semmi mást nem ehetek, így visszacsomagoltam, eltettem mára :))), estére pedig abonettet ettem megpakolva, illetve a retek iszonyat jó találmány. Finom, ropog, ettem belőle egy csomaggal vacsira és alig van benne kalória és ch....

1928. Maruszja
2012. ápr. 4. 08:40
Sziasztok Fogyitársak! Örülök Nektek, ugyanakkor én is sárgulok. Olyanokat írtok, amiről nem is hallottam. Én sem tudom mi az a Kolláth-féle reggeli! Ez a számolgatás, meg kalkulátor nekem magas. Nem tudom hol van ez és hogy kell nézni, én béna vagyok ezekhez.
1927. Evka (válaszként erre: 1926. - Málnafagyi)
2012. ápr. 3. 17:21
ma ananászt, kivit és mandarint ettem. Kolláth féléről még nem is hallottam..
1926. Málnafagyi (válaszként erre: 1923. - Evka)
2012. ápr. 3. 14:15
Ja amúgy milyen gyümölcssalátát szoktál enni reggel,milyen gyümölcsökből van összeállítva?Próbáltad már a Kolláth-féle reggelit?Szerintem nálam nagy szerepe volt a fogyásban és más pozitív hatásai is vannak.
2012. ápr. 3. 14:06
Bocs mennyiséget akartam írni
1924. Málnafagyi (válaszként erre: 1923. - Evka)
2012. ápr. 3. 14:06
Ne sárgulj,neked is fog sikerülni,már így is sokat fogytál!Biztos így a számolgatós könnyebb géppel csak én azt nem tudom elképzelni hogyha mondjuk hagymalevest eszek és sertéspörköltet galuskával azt hogy számolja ki,meg a menniség se mindegy gondolom és méregessem mindig le hogy hány deka pörköltet ettem?Na szóval ez tűnik kissé nehézkesnek..
1923. Evka (válaszként erre: 1914. - Málnafagyi)
2012. ápr. 3. 09:54

a számolgatós dolog tényleg macera, de ez a kalkulátor, amit írtam, szuper. Reggel férjem megcsinálta a reggeli gyümisalim. a gép mellett dolgoztam, így rákattintottam a számolós programra, rájöttem, hogy be tudom írni, amit én eszek, a program pedig kiszámolja helyettem. így látom, hogy eddig ma a gyümölcsökkel 100 kalóriát és 22 szénhidrátot ettem. Állítottam a gépben, hogy max 1000 kalóriát tervezek 120 ch-val. gondolom jelez, ha túl akarom lépni.

Most épp beleszerettem ebbe a kalkulátorba. nagyon szuper.... számol helyettem.

1922. Evka (válaszként erre: 1914. - Málnafagyi)
2012. ápr. 3. 09:50

most sárgulok...


gratula :)))

1921. izabell82 (válaszként erre: 1920. - AlBundy)
2012. ápr. 3. 08:54
centiben valóban látom :)
1920. AlBundy (válaszként erre: 1918. - Izabell82)
2012. ápr. 3. 08:52
Ugyanakkor izomtömegnek nagyobb a súlya mint a zsírnak. Nem lehet, hogy bár csak 1 kg-ot fogytál, de sokkal többet karcsúsodtál?
1919. izabell82
2012. ápr. 3. 08:40
A nagyobb súly feleslegből mindig könnyebb leadni mint a kisebből.
1918. izabell82
2012. ápr. 3. 08:39
3 hónapja eszem a norbi update1 kaját , mellette Rubint Rékázok és járok alak formálóra is. Nos csak izmosodtam de fogyni kb 1 kg fogytam. Most a Gastroyal káposzta káposzta levest rendeltem és járok a flabélosra , előtte jártam egy hónapot pluszba a speed fitnesre. Mozgok nem eszem magam túl és még is csak izmososdom , hát ennyi a tapasztalatom jelzem nem 20 kg akarok fogyni csak 5 kg
1917. Maruszja
2012. ápr. 3. 08:29
A Gastroyal hatásosabb a Norbis kajánál, viszont a Norbis kaja finom, ehető, ellentétben a Gastroyalossal, ahol volt, amikor meg sem ettem, mert nem bírtam. Persze ettem helyette mást, szóval ezért nem volt hatásos számomra. Norbiba még nem csalódtam minden izletes és nagyon fincsi.
1916. Maruszja (válaszként erre: 1912. - Evka)
2012. ápr. 3. 08:27
Volt, amikor én végigcsináltam a 90 naposat, hát elég durva!
1915. Maruszja (válaszként erre: 1914. - Málnafagyi)
2012. ápr. 3. 08:26

Gratulálok, ügyes vagy!

Én sem szeretném számolgatni a kalóriákat az valami borzasztó lehet mindig csak nézni, számolni.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook