Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Futássak ki mennyit adott le? Mennyit futottatok? Testetek milyen változáson ment át? fórum

Futássak ki mennyit adott le? Mennyit futottatok? Testetek milyen változáson ment át? (beszélgetős fórum)


1 2 3
18. Lhara (válaszként erre: 14. - C14bfda162)
2012. febr. 27. 11:38

A fogyásnak nem is ez a lényege. :)))

és nem mindenkinek lehet, kell, szabad pont a futással kezdeni a testformálást... Sok más is kell az EGÉSZSÉGES változáshoz.

17. Lhara (válaszként erre: 16. - C14bfda162)
2012. febr. 27. 11:35
Csak a testtömeg és a "körméret" marad meg... ezt írtam nem?
16. c14bfda162 (válaszként erre: 12. - Lhara)
2012. febr. 27. 11:31
A zsírból soha nem lesz izom, ne írj hülyeségeket.
2012. febr. 27. 11:28

Lényegében én nem fogyni szerettem volna, hanem van egy tervem nyárra ami miatt elkezdtem októberben futni. 2 km-el kezdtem, most tartok 6-8 között. Mikor mennyi kedvem van.


Naponta háromszor étkezem, vacsorára már csak minimálisat. A fő étkezések közti csipegetés kiiktatva.


Nagyjából 5-7 kg ment le.

14. c14bfda162 (válaszként erre: 11. - Yousei)
2012. febr. 27. 11:25

Én azért olyantól nem kérnék tanácsot aki jó teljesítménynek tartja a 10 perces ezreit.

Amúgy az már elég lassú, hogy zsírégetéshez jó legyen.

13. Lhara (válaszként erre: 11. - Yousei)
2012. febr. 27. 11:24

Természetesen. Amiben csak tudok.

A lapomon ott a címem is, ha gondolod, ott is megkereshetsz.

12. Lhara (válaszként erre: 9. - Ministry)
2012. febr. 27. 11:23

Igen, sokan esnek abba hibába, hogy fogyás céllal kezdenek hatékony izomfejlesztő sportokba.


Itt kell megemlíteni, hogy csak izommá fejlődik ilyenkor ami már rajtunk van súly, amekkora a test méret, az megmarad, csak minőségi változáson esik át.

11. yousei (válaszként erre: 7. - Lhara)
2012. febr. 27. 11:21
Nagyon megköszönném, ha segítenél:) írhatok privit?
10. c14bfda162 (válaszként erre: 9. - Ministry)
2012. febr. 27. 11:20

Ez nézőpont kérdése. Nekem szép ív épült a combom külső felére izomból, a belső combrésznél pedig eltűnt a zsír, így kívűl nőtt, belül kisebb lett a combom, de alapvetően formásabb lett.

Amúgy az alkatot nem fogj megváltoztatni, aki eddig körte volt, azután is az lesz.

A kaja is nagyon fontos.

És az is, ha fogyni akarsz, akkor lassan, zsírégető tartományban fussál.

2012. febr. 27. 11:13

Egy darabig jártam futni, minden második nap. nem futottam nagy távokat, de pár hét múlva azt vettem észre, vastagabb lett a combom Én pedig pont a vékonyabb comb miatt kezdtem el.

Nekem nem vált be fogyásra.

2012. febr. 27. 11:12

A legjobb sport erre a célra. Évek ót futok és nagyon szépen alakította a testem. Hát, comb, has, felkar, váll, fenék, vádli, derék -nálam ezeknél volt jelentős változás. De még ezeknél is sokkal fontosabb, hogy az alapvetően merev hátámat hihetetlen módon lelazítja.

Amúgy általában heti 3x futok.

7. Lhara (válaszként erre: 1. - Yousei)
2012. febr. 27. 11:12

Amúgy nekem nagyon gyorsan reagál a szervezetem.

Csak túrázom és táncolok, ami rendszeres...

azért épp most tervezem, hogy reggelente plusz futok egy kicsit a futógépemen is.


Nekem a lábizmaim alaposan megerősödnek és a gluteusz (farizom) is kikerekedik tőle. Kétségtelen, hogy csinosabb és elevenebb, fiatalosabb lesz tőle a külsőm és ezt elég jól viselem :)))


Tudod, mindenkinél más, hogy mi használ neki. Remélem, nem a mi példáinkból akarod leszűrni, hogy neked mi lehet a jó!

Ha tanácsokat szeretnél, ahhoz jobb lenne látni, ismerni Téged... akkor okosabbakat tudnék írni Neked... és szívesen segítenék pontosabb ismeretekkel is (milyen alkat vagy, Kg/cm, milyen vércsoportú, milyen korú... stb.)

2012. febr. 27. 11:11
Köszönöm az eddigi tapasztalatokat. Tehát akkor a futás nem segít fogyni. Hát nem a legjobb...
2012. febr. 27. 11:04
Én ellipszis trénert használok - mellette WW-zek -, így néhány hónap alatt lazán lement 15 kiló.(Ízületkímélő mozgásforma - nálam ez is számított.)
2012. febr. 27. 11:02

Én először lefogytam 86-ról, 68 kg-ra és utána kezdtem futni. Kezdetben 5 km-t, most átlag 8-11km-t heti 2-4-szer. Helyes tartással a futás mindenhol izmosít legalábbis engem, de én mellette tornázok is, tény, hogy az ember combja, vádlija nem lesz sokkal vékonyabb tőle.


Nem tudom hány éves vagy, de ha valaki már nem annyira fiatal és sok túlsúlyt cipel, akkor azt hiszem nem a futás a legjobb módszer a fogyásra, túlságosan megterheli az izületeket, csontokat és hamarabb sérül az ember, ráadásul, ha vki nagyon nehéz,akkor kínlódni is fog, ami nem okoz örömet.

2012. febr. 27. 11:00
Nekem nem volt hosszútávú ,mivel a második héten nagyon megkergetett egy kutya,soha többet nem futottam...,biciklizek.Nem fogyok szinten tartom magam:)
2. Lhara (válaszként erre: 1. - Yousei)
2012. febr. 27. 10:57

Csak futással?


Én még semennyit, mert szerintem csak a futás kevés a fogyáshoz. Azért másban is tenni kell érte... pl. a helyes táplálkozás.


Meg nem is vagyok futkosós...

Ehhez túl kényelmes vagyok, de le tudok futni futógépen 4000m-t simán 40 perc alatt.

2012. febr. 27. 10:44
Sziasztok! Kíváncsi vagyok. Hány kilóról indultatok? Mennyi ment le? Diétáztatok? Honnan fogytatok? Hol izmosodtatok? Mennyit futottatok és hányszor 1 héten?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook