Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯
2013. nov. 14. 18:47

Sziasztok!

Tegnap volt egy kétoldali fülkorrekciós műtétem, mert nagyon elállóak voltak a füleim és már gyerekkorom óta erre vártam. Most végre túl vagyok rajta.:)

Örömmel láttam, hogy van egy ilyen fórum és vannak sorstársaim, akik leírják tapasztalataikat. A véleményetekre lennék kiváncsi. Az éjszakám nagyon rossz volt, úgy éreztem, hogy megőrülök a szorító kötéstől, nehezen viseltem. Ti hogy voltatok ezzel? Emellett néhol kisebb fájdalmakat érzek, és kellemetlen, de abszolút kibírható. Hány napon után nem éreztetek már fájdalmat vagy kellemetlenséget?

Köszönöm előre is a válaszaitokat! :)

11695. Grace87
2013. nov. 14. 12:16
Bocsi, azt akartam írni, h nincs gyulladás a szervezetemben. :) és majd rakok fel képet is még, h lássátok miről beszélek.
11694. Grace87
2013. nov. 14. 11:56

Sziasztok!


Végre kivette a doki a bal fülemből is a varratot. a Jobbra azt mondta, h neki sem tetszik és hogy az éven nem, de januárban megcsinálja. Persze írásba nem adta. Nem tudom, hogy jól tettem-e hogy papír nélkül jöttem el... Minden estre a füleim nem éppen olyanok műtét után, mint amire azt lehetne mondani sikeres. Most várom, hogy a balból is lemenjen a gyulladás, sajnos annak is felső része kiáll :(

A hajam azért hullik, mert gyulladás van a szervezetemben, voltam már vérvételen, ami negatív és természetgyógyásznál is, de nagyon nem tudni még az okát :(

NA megpróbálok túllépni ezen és bizalommal várni a januárt. Én nem tartozom egyelőre a sikeres fülműtöttek közzé, de nem akarok elbátortalanítani senkit, csak jól válassza meg az orvosát és előtte sokat konzultáljon vele, mire is vágyik ;)

11693. Sandey (válaszként erre: 11692. - Ms.Titok)
2013. nov. 14. 11:51
Juhuu hajráá :) drukkolunk :)
11692. Ms.Titok (válaszként erre: 11691. - Ear)
2013. nov. 14. 09:24

Tudom műtét is jön egyből :)

remélem minden rendben lesz :)

11691. ear (válaszként erre: 11690. - Ms.Titok)
2013. nov. 13. 15:09
Ez már jó hír! :)
11690. Ms.Titok
2013. nov. 13. 09:14

Szép jó reggelt Fülesek :)

Hétfőn megyek konzultációra:)

11689. Sandey (válaszként erre: 11686. - Grace87)
2013. nov. 12. 13:03
Sajna elsőre nem mindenkinek sikerül,de ne keseredj el :| nagyon sok idő mig kupálodik,a hajad meg lehet azért hullik mert gyulladás van a szervezetedbe valószinüleg a füled miatt :/ kitartást és ne hagyd annyiba,ha a dokid korrekt megfogja műteni gariba..de várd meg ha kiszedi a varratot jó pár mm-t engedni fog.nyugi szép lesz :) kitartást mások véleményére ne adj a pánt miatr :) irj majd mit mondott a doki
11688. ear (válaszként erre: 11682. - ArCc)
2013. nov. 12. 12:23
A youtbe-on van egy csatorna, protrudingears2 néven, ott láthatsz előtte-utána videókat. Azt hiszem, az is látszik, hogy a heg gyakorlatilag nem látszik :)
11687. Grace87
2013. nov. 12. 10:34
Ui: remélem idővel én is pozitívan látom ezt az egészet és a heg egyáltalán nem gázos, sztem nem lesz észrevehető ;)
11686. Grace87
2013. nov. 12. 10:32

Sandey, tök jó, hogy itt biztatsz mindenkit :)

Sajnos én a napokban eléggé el voltam keseredve, múlt hét csütörtökön voltam a dokinál, aki a bal fülemből még mindig nem szedte ki a varratot és az teljesen rálapul a fejemre, a jobb felső része meg egyre jobba kiáll, amit a doki is észrevett, arra ítélt hogy 0-24 ben hordjam a fejpántot, amit kezdek rühellni és nem is tudom hordani, kb melóba kaptam a megjegyzéseket a hajpántra :(

és nem mellesleg eléggé hullik a hajam, szal féltem azt is :(

ma megyek vissza megint, remélem dűlőre jutunk a dokival, h megműti újra a jobb oldalit. mondjuk elég furi is az orvosom. Remélem ilyen helyzetben egyértelmű a korrekciós műtét.

Félek attól is, h miylen lesz a bal, ha kiszedik a varratot abból. ÉS kicsit frusztrál az újabb szenvedés és idő amit ismét rá kell áldozni.

Sandey én is azt vártam, h megváltozik minden, de egyelőre pozitívumot nem látok :(

11685. Sandey (válaszként erre: 11682. - ArCc)
2013. nov. 12. 08:25
Raknál képet hogy most milyen?Ne félj annyira jó érzés és annyira más minden,én bármikor bele kezdenék újra még igy is h kétszer kelett,szó nélkül.Csináltasd meg és ne félj :) jó lesz ;)
11684. Sandey (válaszként erre: 11681. - ArCc)
2013. nov. 12. 06:44
Azon sem,dde az úg, is a füled mögött van és nem látja senki,majd küldök képet h milyen a hegg :)
11683. c9cf517bc6
2013. nov. 11. 17:10
Érdekes nekem lelapuló tündéries fülem van:d de nem zavar.Tényleg amúgy fájdalmas a fülplasztika?
11682. ArCc
2013. nov. 11. 17:07
NAgyon felek ettol,hogy mennyire fog latszani ha valaki hatulrol lat es nekifogni is felek,mert az van bennem hogy ha netan nemsikerul jol vagy ilyesmi
11681. ArCc
2013. nov. 11. 15:24
S azon a fuleden is alig latszik amelyiket 2 szer mutottek?
11680. Sandey (válaszként erre: 11679. - ArCc)
2013. nov. 11. 06:45
Egyáltalán nem:) hajszál vékony.nagyon kell nézni h látszodjon :)
11679. ArCc
2013. nov. 10. 12:35
Sandey kivancsi lennek mennyire latszik a heegg elmondanad ?
11678. Sandey (válaszként erre: 11676. - Grace87)
2013. nov. 4. 22:27
Szio,nekem 6 hét után ki állt a bal újra,és új mütétre került sor,rögtön meg műtőt és természetesen ingyen garanciába.De ne igy állj hozzá még sokat fog változni és 100%os szimetria nem kivitelezhető senkinél legyél türelmes,nekem mondom az egyik 6hós a másik 4 és még mindig formälodik,a porcnak vissza kell puhulni és nekem a 6hós jobb fůlembe még csak most kezdet el.Ne aggódj szep lett :) és még szebb lesz :) kitartás,bármi agoddalom vagy kérdes van írj,azért vagyunk h segitsük egymást :)
11677. Seclédi
2013. nov. 4. 21:56
Grace! Pedig semmi furcsát nem látok a füleden.Így szép!! Egy normális ember nem nézi a másik fülét, csak ha már nagyon szembetűnő, a tiéd pedig még távol áll ettől! Én is sokáig elégedetlenkedtem mert nekemis jött kijebb, de beláttam hogy az sem jó akinek már tündéries füle van annyira lelapul! Így tökéletes!:)
11676. Grace87
2013. nov. 4. 21:40

Sziasztok kedves lelkesítő sorstársak!


Fane és Sandey nektek nagyon szép lett a fületek.

Raktam fel egy mai állapotot. Lehet picit a két kép el van csúszva. Majd teszek fel milyen voltat is.

Az a bajom, hogy a képen bal oldali fül felső része szerintem egyre jobban áll el :( vagy nem tudom, az is lehet hogy ott még be van dagadva, holnap megyek vissza a dokihoz , h kiszedje a maradék varratot, ami a jobb oldaliban van. De az én szememnek most nagyon nem egyforma, bár az első két nap kötés után egészen szimmetrikusnak látszottak, azóta nem tudom mi történhetett. remélem a doki is mond valami biztatót.

Akiknek korrekcióra volt szükséges, azok fizettek újra, vagy van erre valami, hogyha nem úgy sikerül, ahogy kellene ingyen kijavítják ? ami bosszant most, hogy nem szeretnék újra fizetni és szenvedni :(

remélem csak túl borúsan látom a helyzetet. :)

11675. Fane
2013. nov. 4. 18:39

Grace87!!!


GRATULÁLOK! :-)

Képzeld..én műtét után pár órára megnézhettem, mert véres volt a kötés én meg nagyon megijedtem és lecseréltük egy másikra, egy tisztára. Már akkor láttam, hogy nem egyforma, teljesen elkeseredtem! Ez addig tartott, amíg le nem vette a doki a kötést. Nos, akkor is látszott, hogy nem egyforma, a teteje állt el nekem is. Van fent kép, nézd meg, én is most néztem meg és hihetetlen mennyit változott azóta a fülem. Sokkal laposabb volt műtét után. Napról napra, hétről hétre változni fog. Végül teljesen láthatatlan lesz a műtét és be áll végleges formája a fülednek! Majd tegyél fel képet, kíváncsiak vagyunk és ezzel segítesz olyan embereknek, akik még műtét előtt állnak!

11674. ear (válaszként erre: 11672. - Grace87)
2013. nov. 2. 14:27
Szia, Grace97! Én is gratulálok :) Senkinek sem lett tökéletesen egyforma a két füle. A lényeg, hogy ne legyen feltűnő, elálló. A kötéslevétel után 1-2 mm-t jött előrébb, de nem többet. Képeket tehetsz fel, már alig várjuk :))
11673. Sandey (válaszként erre: 11672. - Grace87)
2013. nov. 2. 09:05
Szio.gratulálok :) Legyél türelmes,mert nagyon sokat fog még változni pozitiv irányba :)Igen az a baj h tökéleteset várunk el :) rakj fel képet légyszi,nekem is van fent.4 hónapos a fülim és meg mindig kupälodik.Kitartást :)
11672. Grace87
2013. nov. 1. 09:30

Sziasztok!


Köszönöm a sok biztatást :)

Tegnap levették a kötést, már szinte lekívánkozott a fejemről :D

Nagyon nem vagyok elájulva sajnos, nem pont olyan, mint amire számítottam, mivel nekem inkább csak a felső része volt elállva és inkább homorú a vonala, pedig én domborút szerettem volna :D, a felső része továbbra is kicsit kiáll, és kicsit ilyen macskás :D de egyébként szimmetrikus és egyforma, bár azt is el tudom képzelni, hogy az én fejformám miatt ezt lehetett kivitelezni, meg elég pici fülem is van hozzá :) NA mindegy jobb mint volt, csak ennyi pénzért és fájdalomért, valami tökéletest vár az ember, ár a barátaim azt mondják, olyan vagyok mint egy bulimiás vagy anorexiás, csak fülre :(

Hát ez van, ha az ember lánya 26 évig kénytelen elálló aszimmetrikus fülekkel élni, gondolom a sorstársak tudják miről beszélek, mert nekem ez mindig is gátló tényező volt az életemben. :(

KEdden megyek vissza a dokihoz, mert még bal fülemből nem tudta kiszedni a varratot, mert a fülem nem engedte.

Arra lennék kíváncsi, hogy a kötés utáni állapothoz képest, kinek mennyire formálódott még idővel a fülecskéje ? SZépnek szép, csak nem ilyennek képzeltem.

Köszi! És tök jó ez a fórum ! :)

Ha gondoljátok töltök fel képet és lehet véleményezni ;)

11671. 0fe8723ea0
2013. okt. 31. 21:17

Sziasztok fülikék!:)

Nekem most volt a műtétem 30-.án azaz tegnap. Enyhe fájdalmat tapasztaltam már de olyan rettenetest szerencsére nem.:) Ma kaptam egy cserekötést a tegnapi túl szorost lecserélte a doki egy lazábbra és jövő hét csütörtökön néhány varratot eltávolít majd a többit majd még(elmondása szerint) meglátja. Nagyon izgatott vagyok. Habár láthattam a füleimet tükörben a műtét után, de már szinte el is felejtettem milyenek :) Grace87 kitartást kívánok neked. Ilyenkor olyan lassan telik el az idő...de jó hír hogy minden nappal közelebb a cél :)

11670. Sandey (válaszként erre: 11666. - Grace87)
2013. okt. 28. 21:24
Nyugi semmi baj nem lesz,valószínűleg a seb váladékozik ami normális,nekem két nap múlva volt egy kötözésem majd utána még egy hétig folyamatosan.Ha nem ütött át a kötésen akkor semmi gond nem lehet,kitartást és ha bármi baj van nyugodtan zaklasd a dokid,én folyamatosan kapcsolatba voltam vele ,mert sajna az egyiket kétszer kellett műteni...és ez a dolguk h mindenre figyeljen oda :) semmi baj nem lesz...ha nagyon viszket vagy ég jegeld az jót tesz neki meg nem is fog úgy viszketni.Fejleményeket kérünk majd :) hajráá
11669. Grace87
2013. okt. 28. 15:26
Köszönöm szépen Ancsurii és Kittybébi, aranyosak vagytok és jól esik a jó szó :)is!
11668. Ancsurii (válaszként erre: 11666. - Grace87)
2013. okt. 28. 14:23

Szia!

Esetleg a fertőtlenítő is befolyhatott a hallójáratba, ha nem ütött át a kötés, lehet az folyik ki.

A kötés általában egy hétig mindnyájunknak ugyanaz volt, keveseknek kötözték át.

Ha megnézte átkötéskor a doki, biztosan minden rendben, nyugi.

A viszketés a gyógyulás jele.

Kitartás, pár nap, és megszabadulsz a kötéstől!

11667. Kittybébi (válaszként erre: 11666. - Grace87)
2013. okt. 28. 13:28

Szia!

Nem emlékszem, hogy folyt volna-e vkinek a füléből váladék....de lehet, a te dokid más eljárással műtött és azért mondja, hogy ez normális!!! ha gáz lett volna, akkor biztosan behívna! A csípés érzése és a viszketés ismerős, el fog múlni, kitartás:)

❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook