Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Füldugulás megszüntetése orvos nélkül? fórum

Füldugulás megszüntetése orvos nélkül? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. febr. 2. 12:13
a fül-orr-gégészek nagyon utálják a fülgyertyát, mert diagnózis nélkül használják és sokszor rosszabbra fordul a helyzet tőle, mert éppen annál a problémánál nagyon nem használ.
2013. febr. 2. 12:12
Nem értem, miért nem lehet elmenni a fülészetre.
2013. febr. 2. 12:07
sziasztók! a gyogynővényboltba,is kapható,fülgyertya. /a használat,levan,irva. csak,legyen valaki aki ,segétkezik. de megoldás,a doki elkerülésére. üdv ágnes
2013. febr. 2. 11:52
inkább a fülkürt szellőzése lehet rossz, de annak eldöntése, hogy kívülről zárja el valami a füled, vagy a fülkürtöd nem szellőzik rendesen -orvos dolga.
2013. febr. 2. 11:51
a fülzsírt paraffinolajjal szokták kihajtani
6. Várhegyi Márton (válaszként erre: 2. - Júliusi)
2013. febr. 2. 11:45

Ne piszkáld (csak beljebb nyomod, ha fülzsír van bent), ne mosogasd, menj el a fül-orr-gégészetre! Ha fülzsír, akkor kb. 3 perc alatt kiszedik.

Ha meg nem fülzsír, akkor meg tudják mondani, mi okozza.

2013. febr. 2. 11:37
Köszi.Holnap megyek dolgozni, bent van Farkas fecskendő, megpróbálom ott kimosni.
2013. febr. 2. 11:35

Mi van veletek?? :)) Pár napja valaki ugyanezt kérdezte.

Ha befogod erősen az orrodat és a szádat, próbáld nagyon nagy erővel fújni a levegőt kifelé, akkor elvileg ki kell dugulni a fülednek, mert máshol nem tud távozni a levegő.

A babaolaj nem jó, inkább naprafogó olajat használj egy cseppentővel, bele a lyukba, és utána töröld ki egy vattapamaccsal.

Jobbulást!

3. mese (válaszként erre: 2. - Júliusi)
2013. febr. 2. 11:34
nekem is szokott problémám leni a fülemmel, igaz, nálam gyulladás okozza. Én a végén mindig a dokinál kötötk ki vele, de ha semmiképp sem szeretenél orvoshoz menni, akkor fokhagyma levet csepepnts bele, egy-két csepp naponta.( Bár ez inkább gyulladáskor segít)
2013. febr. 2. 11:31

Ma reggel arra ébredtem, hogy nem hallok.Korábban nem volt fülzsír problémám.De egy ideje füldugóval alszom, a férjem horkolása miatt.

Hiába próbálom kimosni, 20-as fecsim van itthon, egyre rosszabb.Már babaolajat is csepegtettem bele.

Min. mennyiségű fülzsír jön csak ki...

2013. febr. 2. 11:30
Füldugulás megszüntetése orvos nélkül?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook