Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Frigid vagyok... fórum

Frigid vagyok... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
96. 8a897208fc (válaszként erre: 95. - Ec63a7fc29)
2007. nov. 9. 21:48
Egyszer tényleg élveztem, amikor ráláttam a TV-re, és éppen forma 1 ment...
95. ec63a7fc29 (válaszként erre: 94. - 8a897208fc)
2007. nov. 9. 21:47

:)))

Pozitív a hozzáállásod.


Remény sincs? Sosem élvezted?

94. 8a897208fc (válaszként erre: 93. - Ec63a7fc29)
2007. nov. 9. 21:26
jaja, azért keresek frigid barátnőt. Egy csomó idő marad hasznos dolgokra.
93. ec63a7fc29 (válaszként erre: 92. - 8a897208fc)
2007. nov. 9. 21:25
Nahát!!!
92. 8a897208fc (válaszként erre: 91. - Ec63a7fc29)
2007. nov. 9. 21:25

Pedig azt még nem is mondtam, hogy ööööööö


én is frigid vagyok.

91. ec63a7fc29 (válaszként erre: 90. - 8a897208fc)
2007. nov. 9. 21:23
Ez nőcisen hangzott.:))
90. 8a897208fc (válaszként erre: 87. - Castellina)
2007. nov. 9. 21:12
Megadnád a könyv címét, ahol ezt olvastad? Lenyűgözött a megállapítás eredetisége.
2007. nov. 8. 10:54

Nem igazán olvasok érzelmekről itt, pedig én például el sem tudnám képzelni az orgazmust érzelmi kötödés nélkül,és ha két ember közt ez megvan akkor keresi a lehetőséget hogy jó legyen a másiknak oda-vissza alapon, ez nem mindig sikerül elsőre. Azonban ezt ki kell tapasztalni egymáson ehhez beszélgetni kell a

partnerrel erről, próbálgatni kell hogy ő mit szeret, és vissza te mit szeretsz.Ez viszont csak harmónikus kapcsolatokban működik.Aki csak várja a

nagy durranást és nem tesz semmit az érdekében hogy a másik fél is jól érezze magát sex közben azon végigrobognak mint a gyorsvonat.

88. sosniok (válaszként erre: 87. - Castellina)
2007. nov. 8. 09:49
Ez nem feltétlen. Én pl hiába élvezem akkor sem megy akárhogy. És van más ismerősöm is aki ugyan így van vele. 34 éves van két gyereke és talán egyszer ha volt rendes sexel orgazmusa. Ez van
2007. okt. 11. 23:04
Ha valaki élvez valamit, akkor elélvez. Ha nem élvez el, akkor nem élvezi.
2007. okt. 11. 18:29
Az az érdekes hogy én pl úgy vagyok vele hogy ha csak arra tenném az orgazmust hogy csak ő "ugrál bennem" akkor tuti soha nem lenne. De én is ráteszek az izom munkával ami nem is kevés ez a belső izom mozgatása lds: intim torna. Valakinél ez alapból de valakinél gyengécske és edzésre szorúl. Sokan azt hiszik hogy ha rászorítasz a pasinak az nem jó mert akkor tuti hamar elmegy te meg ott maradsz. Az a poén hogy ez az egész megtanítja őt a kontrollra és neked is sokkal jobb lesz. Szóval hajrá a tornával vagy nefélj szorítani. Nagyon jó tud lenni.:)))))))
2007. szept. 16. 19:43
Akkor nem értem! Van egy barárnőm,aki volt már szerelmes,szexelt több pasival is,elmondása szerint kívánja a szexet,amit a mostani pasijával minőséggel üz! Szóval nem unalmas,változatos minden téren,kívánja,erotikus típus,imádja a párját,szóval szerintem minden oké,és soha senkivel sem volt orgazmusa! Azt mondja minden jó neki a szexben párja jol csinál mindent,de onnantol kezdve h"közösülnek" semmi extrát nem érez,senkivel sem!Na ez mi?
2007. szept. 16. 00:05
.......én is.
83. sosniok (válaszként erre: 80. - Opál)
2007. jún. 11. 10:49
nagyon jól mondod egyet értek veled. Szerintem is ez a dolog mind a két félre tartozik hogy valóban jó legyen ha nem az akkor meg kell beszélni hogy min kéne változtatni de ha a jelen esetben a nő nem képes elmondani akkor a férfi honnan tudja hogy min kéne javítani nem? Szal nem feltétlen csak a pasi a hibás hogy jajj ő nem tud vagy nem jól.
82. Corra (válaszként erre: 49. - 437861a9e5)
2007. jún. 11. 10:28

Szerintem ha egy nő nem élvezi a szexet, akkor még nem biztos, hogy frigid, tényleg lehet, hogy a férfi csinálja rosszul, vagy konkrétan abban a kapcsolatában hiányzik valami. HA nincs orgazmusa, az annyi pillanatnyi problémától lehet, hogy kár is lenne felsorolni....

Frigid szerintem az, aki egyáltalán nem kívánja a szexet, aki hideg, nem érzéki, egyáltalán, még fantáziálás szintjén sincsenek ilyen irányú vágyai. Ez azért nem ugyanaz, mintha valakinek nincs, vagy még sosem volt orgazmusa, pedig szeretné...... sokat ártott Freud az emberiségnek, de különösen a nőknek, ezzel a teóriával.... meg azzal, hogy csak a hüvelyi orgazmus az igazi, a csikló orgazmus szexuálisan és lelkileg éretlen-fejletlen személyiségre utal:( Ezeket a hülyeségeket szenvedjük még most is.

81. Corra (válaszként erre: 14. - 5e67f791bc)
2007. jún. 11. 10:22
Én ismertem egy pasast, aki bódítóan csókolt, leírhatatlanul izgató volt.... de szexelni az életben nem akart, mint utólag megtudtam, nem csak velem, mással sem, soha:):):)Talán azóta már túljutott a gátlásosságán, vagy tudom is én, mi volt a probléma vele:(
80. opál
2007. jún. 11. 10:02

Mintkét emberke dolga,hogy örömet okozzon a másiknak és,ha esetleg a nő frigidé válik,akkor meg kell beszélni és el kell mondani,hogy ez miért van!!

És ennek nem feltétlenül a partner az oka,hiszen lehet lelki eredetü egy valami egészen más dolog miatt vagy a test változásai miatti frigidség!

79. sosniok (válaszként erre: 51. - 437861a9e5)
2007. jún. 11. 07:00
nem gondolod hogy azért tar ott a világ ezen a téren ahol mert ezen a véleményen van rajtad kívűl még rengeteg nő. A kölcsönös ismerős számodra?
78. Icus (válaszként erre: 77. - 72d8c8f336)
2007. jún. 2. 17:14
Ugyérted, neked nincs orgazmusod? Vagy úgy, hogy te nem kivánod vele a testi kapcsolatot?
77. 72d8c8f336 (válaszként erre: 76. - Opál)
2007. jún. 1. 21:44
Szio, én már megtaláltam a fél diómat 4 éve, de a szex nem jön össze, sajnos, lehet, hogy génhiba.
76. opál (válaszként erre: 71. - 72d8c8f336)
2007. jún. 1. 08:02

A legtöbb férfi tényleg önző,de ha kivárod a megfelelőt és hagysz időt a kapcsolat kiteljesedésének,majd érezni fogod a különbséget.

Sok a rossz példa és kevesen vallják be,hogy baj van....néha egy beszélgetés is segithet!

De van egy hindú mese:

Buddha két fél diónak teremtette meg a férfit és a nőt.

A fél diók sok más fél dióval összeilleszthetők,de igazán csak akkor passzolnak,ha eredeti felüket találják meg!!

(Én megtaláltam!)


Jó keresgélést!!:-)

75. KIRA7 (válaszként erre: 73. - Icus)
2007. jún. 1. 06:51
csatlakozom a véleményeshez.
2007. máj. 31. 16:49
én is
73. Icus (válaszként erre: 71. - 72d8c8f336)
2007. máj. 12. 18:31
Rossz pasival voltál. Nem kell mindjárt lefeküdni, velük. Ez jön magától. Amikor bár bülöl érzed,hogy szét robbansz, akkor ráérsz a szexre gondolni. De, azért mert nincs orgazmusod, még nem vagy frigid. Frigid, szerintem az, aki egyáltalán nem kivánja a testiséget.
72. Rozália (válaszként erre: 43. - Ec63a7fc29)
2007. máj. 9. 04:46

Szerintem az nevezhető frigidnek, aki valamilyen oknál fogva képtelen az orgazmusra. Ez lehet szervi és lelki eredetű probléma egyaránt.

Én is fiatal (19) éves voltam, amikor férjhez mentem egy nálam 11 évvel idősebb pasihoz. Egy igazi macho volt. (Előtte term. voltak kapcsolataim, tudtam, mi az orgazmus.) No, az én kedves férjem olyan öntelt volt, hogy azt hitte, az orgazmusomhoz elég a farka mérete... Valami megmagyarázhatatlan oknál fogva (talán mert folyton megcsalt, leszólt, hogy kinek kellenék én, stb.) nem mertem megmondani, hogy én sosem vagyok "kész". HÉT (!) évi házasság után derült ki. Igaz, hogy 22 évi házasság után elvált tőlem, de becsületére legyen mondva, azok után, hogy kiderült, hogy addig nekem nem volt jó, odafigyelt rám. Az első mindig az én orgazmusom volt, csak utána következett ő. És nem számított, hogy nem egyszerre jutunk a csúcsra. A lényeg, hogy mindenki a csúcsra jusson.

Szerintem.

2007. máj. 8. 21:39

Sziasztok!!

23 éves vagyok, volt már pár kapcsolatom, de a szex sosem volt igazán jó, véleményetek??

köszi

2007. máj. 8. 20:56
Sokáig életem első részében én is azt hittem. Fiatalon mentem férjhez 18 évesen életem nagy szereléhez. Előtte 5 évig együtt jártunk. Idősebb volt nálam 6 évvel. Ő vezetett be mindenbe. Mivel valahogy nem akart össze jönni eljátszottaim milyen nagyszerű vele.Hozzá mentem és 5 évig a felesége voltam. Soha nem volt vele semmim. Született egy fiunk. A nap azzal indult hajnalban hogy hozzám bújt , elszórakoztatta magát lezuhanyozott és ment dolgozni. Én azt gondoltam ez így természetes.Ameddig félre nem léptem és ki nem derült hogy nem. Nahát mégsem vagyok frigid...sőt....
69. dc233342e1 (válaszként erre: 68. - Dudorka)
2007. máj. 4. 20:40
kesore nyilt ki a szemed....
68. dudorka (válaszként erre: 66. - Mr.az)
2007. máj. 4. 16:41

Igen rendkívül tapasztalatlan voltam e téren.Szerettem amikor hozzámentem,azt hittem az a normális ahogyan ő viselkedik.Azt se tudtam mi a szenvedély mert egy olyan férfival voltam aki csakis magával tőrődőtt.Fel sem tünt neki, hogy nekem nem esik jól!Nem érdekelte, hogy én érzek e valamit csak a saját örömével volt elfoglalva.Ez szerinted normális???Becsapni valakit,átnézni rajta,használni ha úgy van kedve?

Köszike ,de nincs igazad,én áldozat voltam akit jól átvertek.Életem legboldogabb napja volt mikor megszabadultam tőle!!!

67. mr.az (válaszként erre: 51. - 437861a9e5)
2007. máj. 4. 14:03

A nö meg csak vàr,vàr,vàr,vàr,vàr,vär....és hamarosan kialakul a teljes harmonia.

Szerintem ez egy tàrsasjàték,ahol a résztvevök együtt alakitjàk a szabàlyokat és mindketten megtesznek mindent a sikerért.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook