Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » FreeLotto fórum

FreeLotto (beszélgetős fórum)

1 2
5. f2ccdf884b (válaszként erre: 1. - Zita210)
2008. máj. 12. 19:56
szia zita semmi esetre se add meg a kártya számod mert leszedhetik az összes pénzed róla. a 14 dollárt neked kellene fizetned azért hogy jól átverjenek. sajnos ez az igazság.én is hittem azután reménykedtem és végül jött az ébredés a hatalmas csalódottsággal.
2008. máj. 11. 10:19
én is úgy tudom.apósom nyomozzott egy kicsit és megtudta hogy vannak olyanok akik megadták a hitelkártyaszámot és leszedték az összes pénzét.volt aki beperelte öket de nem nyerték meg a pert.ezek a freelottósok valamit nagyon jól csinálnak.:)
2008. máj. 11. 10:10
Egy időben én is játszottam.Én mondjuk kevés esetben nyertem,de azt sem kaptam meg.Szóval szerintem Senkinek sem fizetnek...:)
2008. máj. 11. 10:08
játszottam ezzel a játékkal és sokszor nyertem is.ha megkapnám a nyereményemet már dollár miliomos lennék.kb 4-5millio dollárnál járok persze soha nem kapom meg.szeretném ha megirnátok a tapasztalatotokat ezzel a játékkal kapcsolatba.nyertetek-e,mennyit,megkaptátok-e a nyereményt,stb...
2008. máj. 9. 09:35
Ki ismeri, és ki tud jól angolul, aki segítene nekem elmagyarázni, hogy ez egy beugratás csak, vagy véletlen szerencsém van? Egyik pillanatban valami olyasmit írnak, hogy nyertem (nem vagyok perfekt angolból) utána, hogy kifizetés csekk, de közben követelik a kártyaszámom, és azt sem értem, hogy mi az a 14$ per hónap? Aki ismeri, az kérem segítsen!:-((
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook