Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Forma-1 kedvelők ide! fórum

Forma-1 kedvelők ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯
2309. 754c7e07c3 (válaszként erre: 2308. - Gpetra)
2007. okt. 19. 08:16
Hogy mit gondolnak Hamiról.
2308. gpetra (válaszként erre: 2307. - 754c7e07c3)
2007. okt. 19. 08:16
Mire gondolsz?
2307. 754c7e07c3 (válaszként erre: 2306. - Gpetra)
2007. okt. 19. 08:15
Furcsán hangzik a szájukból.
2306. gpetra (válaszként erre: 2300. - 754c7e07c3)
2007. okt. 19. 08:14
Egyértelműen rá.
2305. 754c7e07c3 (válaszként erre: 2304. - Virgilius)
2007. okt. 19. 08:12

Persze, eltudjuk képzelni, de már nem tartom ezt valószínűnek. Bár, sose mondd, hogy soha.


Ennyire még nem vártam futamot, mint most.

2304. virgilius (válaszként erre: 2303. - 754c7e07c3)
2007. okt. 19. 08:07
Nem hiszem, hogy kevesen. Mindenki el tudja képzelni, hogy a mekik összemennek a nagy igyekezetükben. Mellesleg Alonsónak nem lenne érdeke kilökni Hamut, de fordítva annál inkább...
2303. 754c7e07c3 (válaszként erre: 2302. - 6ee0ffb012)
2007. okt. 19. 07:58
Köszönöm. Kimi nevében. Azt hiszem rá kevesen tippelnek.
2302. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 2293. - 754c7e07c3)
2007. okt. 19. 07:58

Érdekes nyilatkozatok is vannak köztük! Ha most Kimi vezetne 3 ponttal,biztosak lennénk benne,hogy ő nyer,de így hogy Hami vezet,már születnek az összefüggés elméletek.Én azt mondom,mindegy ki lesz a vb,csak ne aloka legyen!!!!!!

PERSZE NYÍLVÁN KIMINEK SZURKOLOK MINDEN IDEGSZÁLAMMAL!!!!!!!

2301. 754c7e07c3 (válaszként erre: 2299. - Virgilius)
2007. okt. 19. 07:57

Köszi!

Vettelről semmi nem volt.

2300. 754c7e07c3 (válaszként erre: 2298. - Gpetra)
2007. okt. 19. 07:57

Már én is gondolkoztam Heidfelden. Szerintem Hamiltonra gondol.


Kristensen? Passz.


Sinus! Te tudod, ki ő?

2299. virgilius (válaszként erre: 2298. - Gpetra)
2007. okt. 19. 07:56
Egy bizonyos másik McLarenesre, feltehetőleg. :( Vettel nem mondott semmit?
2298. gpetra (válaszként erre: 2293. - 754c7e07c3)
2007. okt. 19. 07:53

Szerintem Heidfeld nyilatkozata is elég sokatmondó. "ellenben egy bizonyos másikkal". Vajon kire gondolhat? :))


Kristensen... Ki ő? És hogy mondhat olyat, hogy Hamilton a legtehetségesebb?

2297. 754c7e07c3 (válaszként erre: 2296. - 7d63a79b47)
2007. okt. 19. 07:46
Azért van ebben is poén. Már nagyon öreg szegénykém. Lassan nyugdíjas lesz. Hihi
2007. okt. 19. 07:29

Kérdés: Kimi, tegnap nagy napod volt, a születésnapod.

Kimi Raikkönen: Igen, de amikor öregebb leszel, akkor már nem olyan, mint régen volt. Amikor még fiatal vagy, sokkal izgatottabb vagy, de most ez is csak olyan nap volt, mint a többi.

FM: Igen, ő már tényleg nagyon öreg.

:))))

Kérdés: Volt egy kis ünnepség?

KR: Nem.


Kérdés: Talán majd vasárnap este?

KR: Azt hiszem akkor mást fogunk ünnepelni. Nem is emlékszem igazán, hogy mikor ünnepeltünk utoljára, általában túl elfoglaltak vagyunk.


Kérdés: Egy ilyen helyzetben Kimi Raikkönen is elkezd izgulni?

KR: Szerintem mindenki ideges egy kicsit a versenyeken, de próbálom most is ugyanazt tenni, mint eddig, vagyis mindent megteszek, amit csak tudok, megpróbálom megnyerni a versenyt, első vagy második lenni. Ha így lenne, akkor minden tőlem telhetőt megtettem, tehát reméljük, hogy sikerül ezt elérnünk.


Kérdés: Eddig háromszor lettél itt második helyezett, nyilvánvaló, hogy szeretnél ezen javítani. Összességében mi a véleményed a pályáról?

KR: Jó pálya, és nagy kihívást jelent. Az elmúlt években elég nehéz versenyeim voltak itt. Szeretem ezt a pályát, de most, hogy új burkolat van rajta, egy kicsit más lesz, és senki sem tudhatja, hogy jó lesz-e így. Majd holnap meglátjuk, de az biztos,

2295. 754c7e07c3 (válaszként erre: 2294. - Virgilius)
2007. okt. 18. 23:17
Én is!
2294. virgilius
2007. okt. 18. 23:07
Kubica véleményét aláhúznám...
2007. okt. 18. 22:44

Az esélyesek: Lewis Hamilton – Fernando Alonso – Kimi Räikkönen


Rubens Barrichello: "Ha engem kérdeznek, hogy kit részesítek előnyben, akkor Fernandot mondanám. Egyrészt azért mert egy nagyszerű versenyző, másrészt pedig azért, mert az idei évad során több kellemetlen élményben volt része."


Giancarlo Fisichella: "Fernando megérdemli a harmadik címet."


Timo Glock: "Lewis, akinek pontos előnye van. Elég ha követi Alonsot. Akkor is ha Fernando nyer. Azt pedig nem tudom elképzelni, hogy Fernando belehajt Hamilton autójába. Egy ekkora ballépést nem engedhet meg magának a Formula-1."


Nick Heidfeld: "Fernandoval soha nem volt semmi probléma, ellenben egy bizonyos másikkal. De azt hiszem Hamilton nyer."


Robert Kubica: "Mindent elkövetnek annak érdekében, hogy segítsenek Hamiltonnak. A Nürburgringen a daru visszahelyezte a pályára. Többször vált ívet, mint azt a szabályok lehetővé teszik. Ezt csak neki szabad."


Felipe Massa: "Mindent elkövetek annak érdekében, hogy a Ferrari legyen a legsikeresebb."


Nico Rosberg: "Lewisnak szorítok, megérdemli a címet."


Adrian Sutil: Lewis remek munkát végzett. Jó lenne, ha ő nyerne."


Jarno Trulli: "Jól kijövök Fernandoval. Ő egy különleges tehetség."


Mark Webber: "Nagyon örülnék, ha Fernando nyerne, de azt hiszem Hamiltoné lesz a diadal."


Markus Winkelhock: "Lewis Hamilton. Mert Ron Dennis így akarja és mert Lewis mér bebizonyította, hogy képes rá."



Flavio Briatore: "Fernando Alonsora tippelek. Ő a legesélyesebb. Tapasztalt, tudja hogyan kell bajnoki címet nyerni, és mindig gyors volt a brazil pályán, ami nem egy egyszerű helyszín. Biztos vagyok abban, hogy azonos feltételek mellett harcolhat, és mentálisan is erős.


Christian Danner: "Fernando Alonso, aki egy igazi harcos és az év végére mindig sikerül neki a nagy ugrás."


Bernie Ecclestone: "Tény, hogy matematikailag Hamiltonnak van a legjobb esélye. Megérdemelné a címet, akárcsak Fernando. Ő egy harcos, aki soha nem adja fel. Kimi harmadik alkalommal áll a bajnoki címszerzés előtt egy, a Ferrarinál eltöltött év után, ami nem volt egyszerű."


Emerson Fittipaldi: "Hamilton a pontok, Alonso a tapasztalat terén van előnyben. A bajnoki döntő olyan lesz, mint egy hollywoodi film."


Mika Häkkinen: "Lewis Hamilton. Ha a teljes évadot tekintjük, akkor az első helyen áll a listámon. Ő vétette a legkevesebb hibát és ő szerepelt a legjobban. Ha mindhárom esélyesnek jó napja lesz, akkor szoros lesz. De ha Lewis higgadt marad, akkor sikerülni fog neki."


Norbert Haug: "Nekem mindegy, a lényeg, hogy egy Mercedes csillag legyen az autója orrán."


Tom Kristensen: "Lewis Hamilton. Több okból is. Neki van a legtöbb pontja, ő a legtehetségesebb és a csapat is mögötte áll. És a boxutca bejárata is egyenes Brazíliában."


Stirling Moss: "Lewis Hamilton. Azt hiszem sikerülni fog neki. Úgy fog versenyezni, ahogy eddig is tette, és ha nem történik valami váratlan, például egy defekt, akkor van remény."


Carlos Sainz: "Fernando Alonso. Egy ideig esélytelennek tűnt, de az utolsó futamon van még remény."


Bernd Schneider: "Lewis Hamilton, mert megérdemli. Remekül teljesített az egész évben."


Michael Schumacher: "Kiminek és a Ferraris fiúknak szorítok."


Hans-Joachim Stuck: "A versenyt Kimi Räikkönen, a címet Hamilton nyeri."


Wolfgang Ullrich: "Lewis Hamilton. Senki sem merte volna megjósolni, hogy az első évében ilyen sikeres lesz. Remekül teljesített és a sport kimagasló alakja lehet."


Willi Weber: "Kimi Räikkönen. De az eszem azt súgja Lewis Hamilton. De lénytelen. A szívem a pirosaké és Kiminek szorítok."


Alex Zanardi: "Lewis Hamilton. Shanghaiban már hibázott, így tudja, hogy több bakit nem engedhet meg magának. A négy pontos előny elegendő lehet."



Na, ráfér Kimire a mi szurkolásunk!

2007. okt. 18. 20:41

Ebben biztos is voltam!


:)))))))))))))))))))))

2007. okt. 18. 20:39

Úgy készülünk, mint bármely másik versenyre, és nem fogunk semmi őrültséget elkövetni. A lehető legjobb pozíciót kell megszereznünk." – jelentette ki Räikkönen Sao Pauloban.

"De a verseny előtt különben is nehéz bármit is mondani. Majd kiderül pénteken hogyan mennek a dolgok, és az szerint alakítjuk a terveket."

A bajnoki tabella harmadik helyezettje a hét pontos hátrány ellenére sem adja fel a bajnoki csatát, ugyanakkor tisztában van azzal, hogy "szerencsére is szükségünk lesz. A győzelem nem lenne meglepetés, de nagyon örülnék neki."

Räikkönen úgy érzi sikerült beilleszkednie a csapatba, ugyanakkor úgy véli, hogy a teljesítmény lehetett volna jobb is. "Amikor új emberként érkezel egy csapathoz nehezebb dolgod van, mintha már évek óta ott dolgoznál . Bár lehetett volna sikeresebb is az idény, elégedett vagyok. Jó a kapcsolatom a csapattal. Biztos vagyok benne, hogy jövőre könnyebb lesz."


A futamon bármi megtörténhet, Räikkönen azonban eredménytől függetlenül elégedett első Formula-1-es idényével. "Mindenki keményen dolgozik, hogy javíthassunk. Sikerült megtalálni a problémák okát és kiküszöbölni azokat. Tanultunk a hibákból. A problémák nélkül jobb pozícióban lennénk, de bizakodóak vagyunk, Az utolsó versenyen is mindent beleadunk."

2007. okt. 18. 09:45

Köszi!


Máris megyek és megkukkantom! :)))


Irtam privit!

2007. okt. 18. 09:36

www.f1gp.extra.hu

www.f1gp.extra.hu

Találtam egy jó kis linket!

2288. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 2287. - 5a071c9eeb)
2007. okt. 18. 09:13

Köszönöm drága elveszett bárányka! :)))))


Szoktam olvasgatni,imádom! :)))))

2007. okt. 18. 09:11

[link]

Ferrari Formula 1 Portál


Rengeteg kép és információ van ezen a portálon.

Felipéről is! bmkriszta Neked írom!

2007. okt. 18. 09:03

Rövid: Massa örül, hogy kijön Räikkönennel

Dátum: 2007. augusztus 14. kedd, 20:18 Szerző: valcsy


Rövid hírek Felipe Massa különösen örül, hogy jó kapcsolatot ápol csapattársával, Kimi Räikkönennel.



Fernando Alonso és Lewis Hamilton "polgárháborújának" tükrében Felipe Massa különösen örül, hogy jó kapcsolatot ápol csapattársával, Kimi Räikkönennel - árulta el a Ferrari versenyzője a Marca című spanyol lapnak. "A McLarennél történteket látva tudom csak igazán értékelni a Kimihez fűződő kapcsolatomat. Nem vagyunk barátok, de profi autóversenyzőként viselkedünk, akik a legjobbat akarják a csapatuknak" - fogalmazott Massa. - "Őszintén szólva szerencsésnek érzem magam, hogy a Ferrarinál vezethetek, ahol semmiféle problémám nincs a csapattársammal. Kiváló hangulatban dolgozunk együtt. Ahol azonban a harmónia megromlik, háború van" - utalta a McLarenre a brazil.



Forrás:a5.hu


Ezt a cikket ismeritek? Jó olvasni!

2285. 7d63a79b47 (válaszként erre: 2284. - 6ee0ffb012)
2007. okt. 18. 07:06

Csak Fisico-t írtad elfogultságból?:))

Azt írják Massa szerződéshosszabbítása Todt búcsúajándéka volt, mert elhagyja a Ferrarit.

Majd meglátjuk.

2007. okt. 18. 06:42

Fisicot elfogultságból írtam,imádom! :))

De Vettel is lehet tőlem 3.,vele sincs semmi baj,ügyes,jópofa!


Utólag is Isten éltesse Kimikét!!!

2283. virgilius (válaszként erre: 2282. - Virgilius)
2007. okt. 17. 21:18
És nem ő az, aki első versenyém, beugróként már pontot szerzett egy másik csapatnál?
2282. virgilius
2007. okt. 17. 21:18
Nálam Vettel az új favorit. Nagyon szimpi. Annyira édes volt, ahogy örült a 4. helyének!
2281. 754c7e07c3 (válaszként erre: 2280. - 7d63a79b47)
2007. okt. 17. 20:24

Esőt jósoltak Brazíliába. Nagyon érdekes lesz az utolsó futam. Vettel ügyi kissrác, de szerintem nagyon tapasztalatlan.

De előbb-utóbb nagy pilóta lehet.

2280. 7d63a79b47 (válaszként erre: 2279. - 754c7e07c3)
2007. okt. 17. 20:19

Úgy tünt az elmúlt két versenyen ( esős verseny volt) Vettel jól szerepelt.

Tehát ha esik lehtséges a jó szereplése.

❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook