Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fontos, hogy edzővel edzünk az edzőteremben? fórum

Fontos, hogy edzővel edzünk az edzőteremben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
33. michelle.r (válaszként erre: 31. - Gribedli***)
2016. jan. 13. 14:08
Adj egy órát, megkérdezem valamelyik kollégámat, aztán elmondom, mit csinálj ;) Semmiképpen ne hívj vízvezetékszerelőt, csak lehúzna :D :D :D
32. Vessla (válaszként erre: 19. - Channa*)
2016. jan. 13. 13:08
Tuti nem.
31. gribedli*** (válaszként erre: 22. - Michelle.r)
2016. jan. 13. 13:02
Lefolyó szereléshez kellene pár tipp... Te mit ajánlasz?:))))
30. gribedli*** (válaszként erre: 24. - Timycat)
2016. jan. 13. 13:01
Igen, ilyen is van, de ez olyan, hogy nem minden butikosnak van jó ízlése, hogy jó cuccokat ajánljon egy vevőnek, a különböző edzők között is van, aki jobb szakember, van, aki nem annyira.
29. gribedli*** (válaszként erre: 19. - Channa*)
2016. jan. 13. 12:55

Ezzel vitatkoznék. Ha valaki képesített edző, csak levizsgáztatta valaki, azért meg csak meg kell dolgozni. Nyilván van rosszabb vagy jobb, van, aki alszik az órákon, van, aki szívből csinálja, de vannak bizonyos normák, ami szerint vizsgáznak, nem ajándékba kapja valaki a bizonyítványt. Ez az egyik. Azt meg kétlem, hogy ha leülsz, összedobsz pár jó tanácsot ami hasznos is, ezt a fogyásod sikertelenségéből is ki lehet következtetni, magaddal sem boldogulsz.


Szerintem edzőteremben muszáj legalább az elején edző segítségét kérni (és nem barátét), más az, ha valaki elmegy néha ugrálni vagy bicajozni, a konditerem veszélyes is lehet. De te úgysem mész le soha (és mégis mindent tudsz róla) úgyhogy nem is neked mondom.

28. andi6020 (válaszként erre: 19. - Channa*)
2016. jan. 13. 09:25
Meredek vélemény ez úgy, hogy nem jártál még edzőtetembe, nem is fogsz, és nem beszéltél még személyi edzővel (edzőkkel) sem.
27. michelle.r (válaszként erre: 23. - Channa*)
2016. jan. 13. 09:00

"Nem akarok senkit megbántani, de ha leülök kb. 1 órára és leírok néhány ötletemet, akkor tuti én is elmondom azt, amit a személyi edző......"


Ez nem vélemény.... :)

2016. jan. 13. 08:07

Legalább néhány alkalommal legyen ott személyi edző, mert ha magadtól állsz neki, úgy lesérülsz, mint a fene, ezzel nagyon vigyázni kell.

Az első néhány alkalommal megmutatja mit végezz és hogyan, milyen sorrendben; nagyon sok múlik a test tartáson...

Sokan azt gondolják, hogy majd maguktól felépítenek egy edzést nulla sportolói múlt nélkül :) nem javaslom...

Akkor inkább valami jó kis csoportos edzés, ahol szintén odafigyel az edző.

25. timycat (válaszként erre: 19. - Channa*)
2016. jan. 12. 22:25
Erősen kétlem.
24. timycat (válaszként erre: 1. - Odiazazsolt)
2016. jan. 12. 22:25

Nem kell, de célszerű.

Én nagyon csípem az edzőmet, pedig nagyon kemény, nincs nála rinya és félek is tőle, de vele lehet haladni és tiszteletben tartja hogy nem iron ladynek készülök, rázza a fejét, de ez van.

Ha van kitűzött célod akkor egy személyi edző megkönnyíti a dolgodat. Persze sok minden fent van a neten, én is utánaolvastam, volt olyan edzésterv amire az edzőm azt mondta, hogy aki azt összerakta kezdő nőknek azt agyon kéne lőni. Egy csomó mindenre figyelmeztetett az edző, hogy pl egy nő aki nem bajnok akar lenni, ezt meg azt a gyakorlatot ne csinálja, máshogy csinálja, mert hatékony de a végeredmény cseppet sem nőies, vagy bemutatja a helyesen végrehajtott gyakorlatot, hogy gyakorlat közben ne árts magadnak.


Szóval szerintem megéri, főleg az elején. Ha csak úgy jársz kontroll nélkül esélyes hogy ne adj Isten megsérülsz, vagy hónapok után sem látod az eredményt, mert valamit mégsem helyesen csinálsz akkor egy életre elmehet a kedved az egésztől.

23. Channa* (válaszként erre: 22. - Michelle.r)
2016. jan. 12. 21:17

Ez az én véleményem, a te véleményed más.

Ennyi:D

22. michelle.r (válaszként erre: 19. - Channa*)
2016. jan. 12. 21:15

Ááá, nem bántottál meg senkit, csak gyakorlatilag legyaláztad az összes személyi edzőt :) Bár sose mész edzőterembe, de nyilván elég nagy számú személyi edzővel van személyes tapasztalatod, amely alátámasztja sommás véleményedet ;)


Gondolom, a hajadat is simán levágod, ha elmondom, hogy kell, sőt a fogadat is kihúzod...

21. Cucicsillag (válaszként erre: 20. - Cucicsillag)
2016. jan. 12. 20:12
Kezdo
20. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Odiazazsolt)
2016. jan. 12. 20:12

Ha lezdo vagy azert nem art egy edzesterv es melle egy edzo, aki megmutatja mit, hgy hasznalj. Attol is fugg, hgy fogyni akarsz, izmositani vagy epp szalkasitani.

Es nanaaaa, hgy nincs benne a berlet araban :)


Ismerkedesre is alkalmas terep, de nem feltetlenul fogja tudni mindenki HELYESEN, hgy mit csinalj es mennyit...

2016. jan. 12. 20:01

Én ha lemennék terembe, bár ezt sosem fogom tenni, akkor valamelyik ismerősömet elhívnám, hogy mutassa meg, hogy melyik bizgentyűvel mit kell csinálni és onnantól már magamnak állítanék össze edzéstervet.


Szerintem a legtöbb személyi edző ugyan azt mondja, egy kicsit sem érdekli az emberek adottságai, céljai és semmi, csak az, hogy megfizessék. Aztán azt mondja, hogy azért nem jött össze a cél, mert nem tett meg érte mindent a delikvens. Pénz lehúzás az egész, a betanult sémákat mondja mindenkinek és általában fogalmuk sincs az anatómiáról, étkezésről és semmiről.


Elnézést! Nem akarok senkit megbántani, de ha leülök kb. 1 órára és leírok néhány ötletemet, akkor tuti én is elmondom azt, amit a személyi edző......

18. unom (válaszként erre: 15. - Globus)
2016. jan. 12. 19:53
És a hoxához is, + nem szabad nyilvánossá tenni.
17. NomNom (válaszként erre: 15. - Globus)
2016. jan. 12. 19:53
Ja, meg itt is simán el lehet rejteni, nem egy nagy trükk. :D
16. moonlight13 (válaszként erre: 14. - NomNom)
2016. jan. 12. 19:51
Én meg csak a futópadra járok, oda meg nem kell nagyon személyi edző.
15. globus (válaszként erre: 12. - NomNom)
2016. jan. 12. 18:48
Ezért kell fb-hoz is kamu címet használni.
14. NomNom (válaszként erre: 13. - Moonlight13)
2016. jan. 12. 18:45

Vagy edzőtermet reklámozni. :)

Én se vettem igénybe mert nincs rá pénzem, meg inkább fitnesszre járok, úszni vagy futni. Szóval nem is kell. :)

13. moonlight13 (válaszként erre: 9. - NomNom)
2016. jan. 12. 18:23

Nem semmi! Akkor közvélemény kutatást tart?

Én még soha nem vettem igénybe személyi edzőt a konditeremben.

12. NomNom
2016. jan. 12. 17:31
Úgy h beírjátok fb keresőbe az email címét, ami az adatlapján szerepel. Ezt sajnos sokan nem tudják, így elég könnyen lenyomozhatóak.
11. kattyus (válaszként erre: 9. - NomNom)
2016. jan. 12. 17:24
Hogy találom meg fb-n?
10. aac131dc75 (válaszként erre: 9. - NomNom)
2016. jan. 12. 17:24
Miért te hol láttad a linket az fb adatlapjához?
9. NomNom (válaszként erre: 7. - Moonlight13)
2016. jan. 12. 17:21
Mondom h a fórumindító is edző, fb adatlapját nézzétek már meg.......... :D
8. 2ab16d5612 (válaszként erre: 1. - Odiazazsolt)
2016. jan. 12. 17:10

hm mindenképpen edző. De szerintem egy teremben, ha először mész segítenek.

nekem anno ingyen bérmentve segített a tulaj - aki egyébiránt testépítő- összerakni edzést, sőt odajött, ha látta, hogy nem jól csinálom, még noszogatott is hogy haladjak :D

7. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Odiazazsolt)
2016. jan. 12. 17:05

Én még nem is láttam olyat, ahol a személyi edző benne van a bérlet árában.

Egyébként mit szeretnél? Fogyni? Erősödni?

2016. jan. 12. 17:00
Egyáltalán nem.
2016. jan. 12. 16:22
Én azt nem értem h ez reklám akar majd lenni v mi, mert h a kérdezőnk maga is edző.
4. aac131dc75 (válaszként erre: 1. - Odiazazsolt)
2016. jan. 12. 16:22
Ez kb olyan mintha tanár nélkül kezdenél balettozni...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook