Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Folyton vele... fórum

Folyton vele... (beszélgetős fórum)


1 2
2015. szept. 20. 20:37
Nem ismerem az irigységet, soha nem éreztem. Van rengeteg könyv, guglizz személyiségfejlesztés témában.
7. fincsi5 (válaszként erre: 6. - 2f7e180b49)
2015. szept. 20. 19:31

aZÉRT CSAK LEÍROM, HÁTHA VISSZANÉZEL: én éreztem hasonlóan, egészen addig, míg valahogy feltűnt, hogy igaz, sokat beszélünk telefonon, de 10 esetből 8x ő hív.

Ezután megszűnt a "rejtőzködő irigység". :)))

2015. szept. 20. 16:23
köszi mindenkinek
5. 342402de6d (válaszként erre: 1. - 2f7e180b49)
2015. szept. 20. 15:25
4. 123e772adb (válaszként erre: 2. - Aac131dc75)
2015. szept. 20. 15:23
Ez így van! Minden fain, aztán közben semmi! Pont, mint itt. :D
2015. szept. 20. 15:21
Nem voltam így soha és nem is szeretnék. Sajnálom, hogy ilyen gondolataid vannak, de tegyél érte, és foglalkozz magaddal, ahelyett, hogy ilyen ostoba gondolataid támadnak. Nme kell könyv, csak elhatározás. Sok sikert! :)
2. aac131dc75 (válaszként erre: 1. - 2f7e180b49)
2015. szept. 20. 15:20

Közösségi oldal:Egy olyan hely ahol mindent happy-ként mutatnak és még véletlenül sem happy!

Ne hasonlítgasd össze magad soha mással!

Lehet,hogy Te már többet elértél,mint Ő!

2015. szept. 20. 15:07
..álmodok . Lehet sokak számára egy "gagyi" unalmas fórum téma, de már belefáradtam saját magam hülyeségébe és tanácsokat kérnék, ha egyáltalán erre van valami. Egy régi bnőmről van szó, 6 éve nem is beszélünk,mindig irigy voltam az életére a kinézetére a mentalitására ahogy hozzááll az élethez ahogy elért dolgokat,az övéhez képest szenvedéssel teli tinikorom volt 10szer műtöttek,és ehhez képest , hogy nem is tartjuk semennyire a kapcsolatot folyton a fejemben van , sokat néztem régebben a közösségi oldalon a képeit stbstb..ácsingóztam , hogy neki már megint milyen jó én sose leszek ilyen...blaablaa , vele álmodok rendszeresen és már annyira unom magam.A felesleges cinkelő megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi, csupán arra voltatok e vha így .Megjegyzem azóta mondhatni sinen van az életem,amit elakartam elértem 26 évesen, de még mindig olyan silánynak tartom az Övéhez képest...beteges,régebben jártam pszichológushoz a műtétek miatt, amúgy is kissé melankólikus hozzáállású vagyok, az agyamban a dolgoknak mindig a negatív oldalára jutok, most próbálok szemlélet mód váltással,hogy végre tudjam értékelni azokat a dolgokat amik nekem vannak és ne a más életét lássam mindig jónak, van vmi jó könyv esetleg vagy vmi ?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook