Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Folyamatosan minden megráz!! Mit lehet tenni? fórum

Folyamatosan minden megráz!! Mit lehet tenni? (beszélgetős fórum)

14. Noncsi18 (válaszként erre: 9. - 6b006fc769)
2011. márc. 27. 20:38
Köszi a cikket, végig fogom olvasni.
13. Noncsi18 (válaszként erre: 8. - A2880)
2011. márc. 27. 20:32
Én is így vagyok. Tegnap már majdnem elsírtam magam az idegtől. Nagyon rossz..... Azt valahogy sejtettem, hogy nem csak én vagyok így vele :D Igen tényleg a bevásárló kocsi az kimaradt.... az őrület az már nem csak akkor ráz meg ha újra hozzáérek hanem ha folyamatosan fogom akkor is, csak akkor kicsiket..... Kocsi ajtó is.... Szörnyűűű! Pedig régen tényleg nem volt ilyen sokszor. Ritkán előfordult.
2011. márc. 27. 20:07
A munkahelyemen már csak mosolyognak azon, hogy a beléptető rendszer csippan, ha véletlenül hozzáérek :) Egyébként én is a pamut cuccokat preferálom, de a melltartó, nylon zokni, kevertszálas felső miatt is lehet.
2011. márc. 27. 12:17
Vissza kell rázni.
2011. márc. 27. 09:18
Műszálas ruha hozzá a műanyag bevonatú bútor, műszálas szőnyeg. Ha műszálasz ruha van rajatad és járkálsz a műszálas szőnyegen, után a minden meg fog csipni.
2011. márc. 27. 08:06
2011. márc. 27. 08:01
Hát ez jó,azt hittem csak velem fordul ilyen elő,de akkor nem.Én a kocsi ajtaját már csak lábbal csukom be,mert akkorát csattan ha hozzá érek,ez mindig így van,ha pedig elfelejtkezek arról,hogy rázok és kézzel csukom be akkor úgy meg ráz,hogy percekig vállig lezsibbadok.Nem beszélve a Tescós kocsiról,a párom állandóan neveti,hogy úgy felhúzom ezzel az állandó megrázással magam,mert tényleg akkorát csattan,hogy más is felfigyel körülöttem rá,hogy a vásárlást is villám gyorsan lebonyolítom(örömére).Műszálast én sem hordok,de akkor mitől?
2011. márc. 27. 07:31

Én is így vagyok, bár a virágokkal még nem volt gondom. De elektromos gépek folyamatosan, vagy az autó karosszériája... Már félek a fénymásolóhoz érni. Kézfogáskor, vagy ha csak hozzáérek valakihez akkor is érezhető.

Van aki szerint azt jelenti, hogy sok bennem az energia. Én tartok tőle, inkább a feszültség lehet sok.

Kíváncsi lennék, ha ide kattint valaki, aki ért hozzá, mit mond, mitől jelentkezik ez a dolog?

2011. márc. 27. 07:29
Polár pulóver?Mármint azt viselsz-e?
2011. márc. 27. 07:26

Ez engem is érdekelne, engem nagyrészt csak a munkahelyen ráznak meg a cuccok, de szinte egyfolytában.

Múltkor pl. a telefon pattant egyet a fülemnél, de akkorát, hogy újra is indult a teló azonnal.

Műszálas dolgokat egyáltalán nem hordok...

2011. márc. 27. 06:55
A virágon csodálkozom + a matracon. Nekem is van furcsa rázásom,, a szomszéd cicája, ha megakarom simogatni, megráz.???? Általában pamut cuccokat hordok, ami a bőrömet közvetlen éri.
2011. márc. 27. 06:47
Biztos sok a műszálas cuccod, meg ha megmosod a hajad, és fésülöd, az is tudja csinálni. Nálam is előfordul minden ok nélkül.
2011. márc. 27. 06:16
Lehet, hogy sok műszálas ruhád van.
2011. márc. 27. 03:52
Néha néha előfordult, hogy megráz (megcsíp) valami, gondolom mindenkivel :) De mostanában annyira fel vagyok mindig töltődve, hogy ma is rengetegszer megráztak a dolgok. Mitől van ez? Nem lehet valahogy csökkenteni? Vagy mit lehet tenni? Már nagyon kivagyok, félek hozzányúlni mindenhez. Ma is a liftet akartam hívni úgy megrázott, hogy még a fogamon is éreztem. Még a virág és a matrac is megráz. Pedig eddig azt hittem, hogy csak fémes dolgok ráznak. Várom a megoldásokat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook