Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókurázó 50-60 év közöttiek-most sem késő fórum

Fogyókurázó 50-60 év közöttiek-most sem késő (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
66. pintyo577 (válaszként erre: 59. - 4b6a2525df)
2010. szept. 16. 15:44
Nekem az almaecet büdös.
65. Kucser (válaszként erre: 63. - 4b6a2525df)
2010. szept. 16. 10:26
Feltetlen kiprobalom. Ma megcsinaltam a szodabikarbonas lottyot. Megeroszakoltam magam es megittam mind a fel litert. Lass csodat, kis ido mulva a szo szoros ertelmebe rohannom kellett oda. Csak az volt a baj, hogy foglalt volt, a vejem ep tronolt. Hat gyerekek, ha 5 percig meg nem jott volna ki, en biztos osszetettem volna magam. Ez is jo. A tiedet majd otthon probalom ki. Koszi:Ica
2010. szept. 16. 09:12
csorieva!a kókusz az kókuszreszelék, a fahéj meg a bolti őrölt fahéj legyen?
63. 4b6a2525df (válaszként erre: 60. - Kucser)
2010. szept. 16. 07:01

A király is gyalogjárósra ajánlok neked valami jót:):



1o dkg kókusz

1o dkg tökmag

1o dkg szezám mag

1o dkg lenmag

1o dkg fahéj

1o dkg napraforgómag

1o dkg mandula


a magvakat apróra daráljuk.


Minden nap fogyasztjuk, legjobb vacsora helyett, de a főszabály az hogy 2 órával a fogyasztása előtt semmi más táplálékot ne fogyasszunk. Joghurttal, tejjel fogyasztjuk, egy alkalommal egy evőkanálnyit.

Ezt a mennyiséget ha elfogyasztjuk utánna szünetet kell tartani minimum 5 hetet.

A második kúra után elég ha évente egyszer elvégezzük a nagy tisztítást. A keverék letisztítja a bélfalat. Egészségetekre


Én a szivecskés joghurtot vettem a Lidibe, 45 ft. volt

Tavaj télen csináltam, mos megint meg fogom, bár nekem nem volt gondom a "gyaloglással:), de több mindenkinek ajánlottam, akinek ilyen gondjai voltak és istenítették, Persze kb 1 hét kell, hogy kifejtse a hatását.

62. Kucser (válaszként erre: 61. - Kucser)
2010. szept. 16. 00:04

Bocsi, Andinak akartam kuldeni. Remelem elolvassa.

Ugy latszik meg kelle probalkoznom az alvassal.

61. Kucser (válaszként erre: 59. - 4b6a2525df)
2010. szept. 15. 23:59
Megkaptam a leveled, feltetlen kuld el a recepteket , szivesen kiprobalom. A mi van a tanyerodon.... en is lattam egy par reszt belole. Ott igen csak erdekes vizsgalat utan javasolt szemelyre szabott zoldsegeket. Minden ujra kaphato vagyok, csak hasznaljon. udv. Ica
60. Kucser (válaszként erre: 57. - 4b6a2525df)
2010. szept. 15. 23:52
Koszi szepen. Ha jol tudom az almaecet igen csak jo a fogyokurazoknak. En foleg azert kertem a receptet, hogy minden nap menjek oda, ahova a kiraly is gyalog jar. Nekem nem szamit, hogy budos, vagy nem, az a lenyeg, hogy hasznaljon.
59. 4b6a2525df (válaszként erre: 58. - Pintyo577)
2010. szept. 15. 23:22
A bio büdös?
58. pintyo577 (válaszként erre: 57. - 4b6a2525df)
2010. szept. 15. 21:56
Nekem nem megy az almaecet, undorítóan büdös.
57. 4b6a2525df (válaszként erre: 54. - Kucser)
2010. szept. 15. 20:18

Jó még lugosításr: fél dl frissen facsart citromlé 1 dl vizben, reggel éhgyomorra,

vagy

fél dl bio almaecet 1 dl vizben szintén reggel éhgyomorra.


Az almaesetes dolog az jó étkezések után is

56. Kucser (válaszként erre: 31. - Franciska49)
2010. szept. 15. 19:17
Igazad van Franciska! En is szedtem gyogyszert is, t....dietat tartottam es addig mig betartottam jo volt. Lement 10 kg, ugy gondoltam most mar csini vagyok es szepen a kilok is visszajottek. Higyjetek el, hogy igy mig elunk csak erre fogunk kolteni. Jomagam eldontottem vegervenyesen, hogy sok zoldseg, gyumi, liszt, cukor :visszaszoritani. Udv.
55. pintyo577 (válaszként erre: 54. - Kucser)
2010. szept. 15. 19:11

1/2 l vízbe, egy teáskanál szódabikarbóna, 1/2 citrom leve, ezt addig keverd amíg habzik, pezseg, utána ihatod.

Mindig éhgyomorra igyad,nálam nagyon hatásos, bár nincs rá szükségem ez csak egy mellékhatása a lugosításomnak.

54. Kucser (válaszként erre: 47. - Pintyo577)
2010. szept. 15. 19:03
K erlek, add mar meg areggeli szodabikarbonas-citromos italodnak a receptjet, nekem erre van szuksegem minden reggel. Igy nem kell majd idokozonkent hashajto teat igyak. Legalabb is remelem.
2010. szept. 15. 16:35

Sziasztok!

Én egy éve voltam 86 kg és mostanra leadtam 10 kg-ot. Hogy hogyan? Azt hittem candidám van (persze a mai napig nem tudom biztosan), de a candida diéta segített.

Nézzetek utána elég kemény diéta, de sok mindenre jó... főleg a mi korunkban...

2010. szept. 15. 13:47

Én úgy gondolom, hogy akinek fizikai szinten nagy erőkifejtést okoz a fogyás vagy az ideális súly megtartása, annak nem is annyira az elfogyasztott étkek okozzák a problémát. Talán a hízás lelki okait kellene megoldani, ezáltal a súly is normalizálódik. Pl.: Beáll az anyagcsere az optimálisra. pl.: Megfelelő mennyiségű gyomorsav termelődik, és a többi.

A lehetőségek tárháza végtelen.

51. franciska49 (válaszként erre: 49. - Kucser)
2010. szept. 15. 11:17
Szia Kucser! Sajnos senkinek, még neked sem tud senki segiteni, ha te nem akarod igazán.Az étel megfelezése valóban jó ötlet,mint cukrász gondolom mozogsz eleget,de itt most másfajta mozgást kell, hogy kitalálj amit szívesen csinálnál. Én például nagyon sokat ülök/ napi 12-14 órát/,van egy pár k.gépem, de egyiket sem szeretem igazán. Nekem a napi 30-40 perces gyorsabb utemü séta jött be.Levegőn vagyok nem a bezárt lakásban.A meditáció olyan mint halottnak a csók.Nem fogyásra való,stresszoldásra igen, és csak azok tudják gyakorolni akiknek van napi 1-2 óra fölösleges idejük.No talán helyette próbálj enni sok gyümit,zöldséget, csirkehúst, tehát minden olyat ami kevés kalóriát és szénhidrátot tartalmaz.4 óra után próbálj ne enni.Kb ezek azok ami előbbre viszi a fogyászt, ja és 2-2,5l viz,ill. nem cukros, nem szénsavas folyadék az emésztés elősegitése miatt. Talán ennyi.
50. d7ffe12db2 (válaszként erre: 49. - Kucser)
2010. szept. 15. 07:54

Szia Kedves Kucser!

Itt már többen kaptak tőlem fogyás-meditációt. Ha te is szeretnéd, priviben megadhatod az e-mail címedet. Szívesen elküldöm neked is.

49. Kucser
2010. szept. 14. 23:16
Itt ulok a gep elott, olvasom a cikkeket es teljesen le vagyok dobbenve. Csak nekem nincs kitartasom? Ha elhataroyom, hogy fogyokurazom, annak a vege biztos hogy csalodas lesz. De ennek vege. Ugyanis ma jottem ra egy nagy dologra, hogy ha stresszes allapotba vagyok, akkor eszem. Csokit, kajat mindegy. Jo hulye vagyok, mi? A szakmam sem igazan szerencses, ugyanis cukrasz vagyok es 50 eves. 78 kg es 163 cm. Ami a legrosszabb, hogy almaalaku vagyok es igy meg veszelyes is a sok zsir.Nem tumom, hogy melyik fogyokura lenne erre a legjobb, most ugy gondolom, hogy kevesebbet fogok enni, inkabb zoldseget zabpehellyel megszorva, csirkehust. Megprobalom leszoritani a cukrot, a sutemenzeket, a lisytet. Ha nem megy, akkor elgondolkozom. De ha nektek van mas otletetek, szivesen varom. Az irasmodom egy kisse szokatlan, mivel most meg 5 napig Londonba leszek es a gepen nincs ekezetes betu. A stressz amirol irok pedig az, hogy a 3 hetes unokam benn van a korhazba es agyba fobe szurkaljak. Majd meg irok. Jo lenne ha segitenetek, ugyanis nem igazan kapok segitseget sehonnan, csak a negativumot. Sorstarsaim, irjatok es segitsetek!!!!!!!!
48. a0aecda338 (válaszként erre: 47. - Pintyo577)
2010. szept. 14. 20:32

Légy szíves írd meg priviben a pontos nevüket,tudjam hogyan kell keresnem.

Köszi!!!!!!!

2010. szept. 14. 20:12

timuti67


Herbal..., rizsformulát, turbót, protein de..., ezeket mind lehet vízzel is inni.


fiti48 a turbónak van sós ízben is.A léböjtkúrát évek óta csináljuk a párommal, minden évben 3x 4x.


franciska49

3 éve csinálom,de nehogy azt gondoljátok, hogy pokoli módon böjtöltem, hanem nagy szünetekkel, 4 hónap kemény diéta, utána egy kis lazítás. Nem görcsösen, mindenáron fogyóztam, ha éreztem, hogy kívánok olyat amit nem lehetett volna enni, akkor bizony megettem. Úgy diétáztam, amit egy életen át lehet csinálni.

Nem is bírnék már rendes reggelit enni, annyira szeretem ezeket a porokat, de a legfinomabb a protein de..., epres fehér csokis, annyira isteni,tele van eperdarabokkal., ennek egy baja van, hogy túlságosan finom.

46. franciska49 (válaszként erre: 45. - A0aecda338)
2010. szept. 14. 18:44
Igen Timuti! legalábbis a felhasználói tájékoztatóban az áll, hogy 1.5 %.-os tejjel kell feloldani 4 mérőkanál/a dobozban mellékelve van/port.
45. a0aecda338 (válaszként erre: 43. - Franciska49)
2010. szept. 14. 18:35
Franciska,ez a mix csak tejjel iható?A tejnek még a szagától is rosszul vagyok,szabályosan öklendezek.
44. 2104cc91e8 (válaszként erre: 41. - Pintyo577)
2010. szept. 14. 17:28

Nagyon ügyes vagy gratulálok!!

Nekem ezekkel a "porokkal" az a bajom, hogy nem szeretem, hogy nincsen benne sós ízű!!

Ezek a turmix félék (csak azt ismerem!) mind vanilia, meg csokoládé ízekben van, Én azt nem tudom elfogadni, hogy valami semleges ízű löttyöt iszom és az a vacsora :((

Sajnos még nincs meg a konkrét tervem, hogyan induljak, csak most körvonalazódik!

Ügyes vagy, hogy ezt a 6 napos éhezést végig tudod csinélni!!

2010. szept. 14. 16:42
gratulálok Pintyo! Mennyi idő alatt adtad le ezt a rengeteg kg?Én ez év juniusában kezdtem 87,5 kgmmal.Ma reggel 82 voltam.Nem tudom, hogy Te milyen porokat iszol,de én a well mixet vettem, mert már egy hónapja stagnált a sulyom. 3 napja iszom és a reggelit és vacsorát váltom ki vele.Ugy gondoltam, hogy addig iszom még legalább 75 nem leszek. de majd meglátjuk. Te mit iszol?
42. a0aecda338 (válaszként erre: 41. - Pintyo577)
2010. szept. 14. 15:33

Szia Pintyo!


Gratulálok,nagyon ügyes vagy!!!!!!!Milyen porokat iszol?Ismersz-e olyat ami tej nélkül iható?


Puszi:Timi

2010. szept. 14. 14:33

Sziasztok!


Csatlakoznék én is hozzátok.

53 éves vagyok, néhány hete értem el az álomsúlyt, ami 68 kg,(91-ről indultam) de megtartani éppen olyan kemény munka mint leadni.

3 éve minden nap kondizok, reggel-este porokat iszok, sok diétát kipróbálni, sok segédeszközt, de rám sajnos minden hatástalan.

Marad a hagyományos mozgás és nem evés.

Most éppen 5-6 napos léböjtkúrát csinálok.

40. d7ffe12db2 (válaszként erre: 39. - Aranka2)
2010. szept. 14. 11:42

Nagyon szívesen!

Ha lesznek pozitív tapasztalataid, szeretettel várom a beszámolót. Jöhet e-mailben is. Örülnék neki. :)

39. Aranka2 (válaszként erre: 37. - D7ffe12db2)
2010. szept. 14. 10:37

Sziasztok !


Nagyon szépen köszönöm ! Valamelyik családtagom átveszi a telefonomra és aztán már használom is :)

Köszönöm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. szept. 14. 10:30
Ne haragudj Olajbogyó,de én még olyat nem hallottam, hogy zenét hallgatok és fogyok. Szerintem a medictácio jó az idegrendszer helyretételére, a koncentráló képesség fokozására,de hogy ettől fogyni lehet?!Mozgás és a megfelelő mennyiségü étel bevitele,ez a titka, nem a meditácio.Én Reiki tanfolyamot végeztem, de még azzal sem lehet fogyózni, csak az energiát fokozni.Ha nem teszel érte ezek a dolgok csak mesék.
37. d7ffe12db2 (válaszként erre: 36. - A0aecda338)
2010. szept. 12. 15:08
Csak könnyedén! :)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook