Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra megint:Napi egyszeri evéssel lehet fogyni? fórum

Fogyókúra megint:Napi egyszeri evéssel lehet fogyni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
42. Kiniand (válaszként erre: 38. - HusiNyuszi)
2008. márc. 6. 13:46
Ja a 64 az első terhesség utáni nagy fogyi után volt. Most sajna 84 vagyok- igaz egy hathónapos vasgyúróval, aki még bőszen szopizik. Utána jön a nagy menet újra. (Egyébként a cigit 7 éve letettem és azóta rosszul vagyok ha mellettem füstölnek.)
41. Mendi1
2008. márc. 5. 19:18
Inkább többször egyél keveset !!!
2008. márc. 5. 18:20
Attól függ, mennyi a napi egyszeri adag. Ha az egész napi kaját egyszerre eszed, szerintem nem fogyaszt.
39. cypern
2008. márc. 5. 17:17

nem csak az a lényeg, hogy keveset egyél, inkább az, hogy eleget sportolj. A legjobb, ha úszol. ha minden nap leúszol 4-5 száz métert (nem egy szuszra), egy hónap múlva garantált -15 kg, főleg fenékről, hasról, kevés vállról, és mellről.

Inkább ilyenben gondolkozz, ne a koplaláson.

38. HusiNyuszi (válaszként erre: 35. - Kiniand)
2008. febr. 22. 09:14
Kiniand, bocsi, de Te tulajdonképpen miért szeretnél fogyni? A 64 kg-t soknak találod? Szerintem az 52 picit kevés hozzád, nem reális. És különben is, asszony vagy, két gyönyörű gyerekkel, megváltozottt a tested, a lánykori állapotot nem szabad visszasírni. Szerintem...
37. HusiNyuszi (válaszként erre: 34. - Bernuska)
2008. febr. 22. 09:11
Nem is kell kibírnod. Naponta egyszer azt eszel, amit akarsz, csak a másik két étkezést helyettesíted vele. Én se bírnám ki, ha csak shake-et ehetnék, és nem is lenne egészséges. Kiegyensúlyozottan táplálkozni - ez a lényeg. Hiszen az vagy, amit megeszel...
36. HusiNyuszi (válaszként erre: 35. - Kiniand)
2008. febr. 22. 09:10
Tehát a tanulság az, hogy a cigizés fogyaszt? :-) Kösz, ezzel inkább nem szeretnék fogyni :-)
2008. febr. 11. 10:29
Szia, én 22 évesen egy bankban kezdtem dolgozni. Ügyféltérben, naponta csak egyszer tudtam bemenni hogy egyek. Akkor még cigiztem is tehát, az időm egy részét kávéra és cigire fordítottam, este meg már nem voltam éhes. Tehát kb 8 hónapon kersztül naponta egyszer ettem, mondjuk egy csirkemájas bourekast vagy ilyesmit. Esetleg néhány kocka csokit, amit be tudtam kapni, ha épp nem volt ügyfél. Így 52 kg-ra fogytam le 62-ről. Nem voltam éhes egy idő után hozzászokott a szervezetem a kevés kajához. Mikor backfrontra kerültem, naphosszat előttem volt a csokis doboz, szendvics stb, nem híztam. Viszont mikor terhes lettem, elhagytam a cigit is, reggeliztem, vacsoráztam, egyből felugrott rám 30 kg. Azóta is küzdök, de 64 kg alá még egyszer sem sikerül mennem.
34. Bernuska (válaszként erre: 33. - HusiNyuszi)
2008. febr. 9. 22:01

:) Hát annyi pénzből négyen is jól lakunk, ha a főzést számolom. Persze nem túl extrán, de pl. parileves+spagetti

És ha ki is fizetem, és elkezdem, nem biztos, hogy meg is bírom állni, hogy nem eszek mást.

33. HusiNyuszi (válaszként erre: 32. - Bernuska)
2008. febr. 4. 13:53

Szívesen, máskor is :-)


A shake egy adagja törzsvásárlói áron 420 Ft, és mivel helyettesíteni kell vele az étkezést, nem mellé enni, ezért nem kell költened mellette reggelire, vacsorára. De ezt csak információképpen írom. Szerintem megéri, mert a fogyasztó hatása mellett rengeteg vitamin és ásványi anyag is van benne - és még jóízű is :-)

2008. febr. 3. 20:28
Nagyon belelkesültem, de utána megnéztem, hog mennyibe kerülnek ezek a termékek, hát sajnos úgy döntöttem, hogy a kínlódást választom. :( De azért köszönöm, hogy írtál róla.
2008. febr. 1. 13:22
Ja, és az első 2005. március 1-től május 31-ig zajlott (kb), és azóta tartottam a súlyomat egészen tavaly februárig, a terhességemig, tehát kb két évig. És közben semmilyen fogyóprogramot nem csináltam, nem tagadtam meg magamtól semmit, persze nem zabáltam, meg próbáltam egészségesen enni meg kicsit mozogni is, de semmi extra.
30. HusiNyuszi (válaszként erre: 29. - Bernuska)
2008. febr. 1. 13:20
Amennyi ideig fogyóprogramon voltál, ugyanannyit kell lenni megtartóprogramon is. Azaz három hónap fogyóprogram után szintén három hónapig napi egy shake. Utána már nem kötelező, de mivel nekem más problémáimon is segített (allergia, alacsony vérnyomás, fáradékonyság), meg egyáltalán, erősíti az immunrendszert, ezért azóta is isszuk a gyerekeimmel együtt reggelire, kakaó helyett. Nem minden áldott nap, de úgy 4x-5x hetente. Meg különben is finom :-)
29. Bernuska (válaszként erre: 25. - HusiNyuszi)
2008. jan. 30. 08:47

Jól hangzik...

És az előző fogyiprogramod után nem híztál semmit? Nem volt yoyo effektus? :) És a program után ezekből megtartasz valamit?

28. Sylva (válaszként erre: 25. - HusiNyuszi)
2008. jan. 23. 10:21
Én drukkolok neked! És lehet, hogy átveszem a stratégiádat.
27. HusiNyuszi (válaszként erre: 26. - RLindi)
2008. jan. 23. 10:02
Köszi :-) Majd beszámolok!
26. RLindi (válaszként erre: 25. - HusiNyuszi)
2008. jan. 23. 09:56
Nem is volt hoszú,örülök,h.megosztottad a tapasztalazaidat! A mostani fogyókúrához is sok sikert és kitartást kivánok!
2008. jan. 23. 09:34

OFF.

"Hát otthon én sem vetemednék rá,de itt 10-14 fok van." Jó Neked! :-) (Bár itt is egész meleg volt a hétvégén, de most megint jött egy hidegfront.) (Nekem is szívem csücske Írország, mi is megyünk majd pár évre, ha a kicsi egy cseppet nagyobb lesz.)


ON.

Ha csak egyszer eszel egy nap, a szervezeted azt hiszi, éhínség tört ki az országban, és elkezd raktározni. Szóval nem mész semmire. Az emberiség a történelem folyamán egész jól hozzászokott az éhezéshez - de a túltáplálkozáshoz nem tudott hozzászokni!


Inkább étkezz kiegyensúlyozottan, mindenből egy kicsit, és sokszor keveset. MINDENT ehetsz, csokit is, ha azt kívánsz, de csak egy falatot! (Mert ha nagyon kívánod, előbb-utóbb úgyis eszed, és akkor csak rosszabb, mert túl sokat fogsz enni belőle és még lelkifurdalásod is lesz.) Én gyümölcsöt délután már nem ennék, engem túlságosan savasít. Inkább iszom egy fehérjeturmixot vagy rágcsálok egy kis szójababot, ha éhes lennék este, de igazából 5 után ritkán vagyok éhes, mivel egész nap eszem :-)


És hogy mit eszem? Ezt: 7 óra körül reggelire Herbalife shake és egy kaukázusi kefír, 10-kor tízóraira alma, tea és rost-tabletta, 1 óra körül ebédre bármi, amit csak kívánok (beleértve a dobostortát is, ha éppen az jut az eszembe), 4 óra körül uzsonnára Herbalife csoki teával és rost-tabletta, vacsora elvileg 7 óra körül, de ekkor általában már nem vagyok éhes, ha mégis, akkor ismét Herbalife shake, esetleg egy kis szelet vajas rozskenyér selyemsonkával és paradicsommal. (Tényleg! :-)


Ezzel a módszerrel fogytam a legutóbbi terhességem után három hónap alatt 12 kg-ot, a mostaninál pedig (most 4 hónapos Buckó) jelenleg 87 kg vagyok, egy hete kezdtem újra a fogyóprogramot, és 71 kg a célom. 16 kg, ehhez 16 hét kell. Csak figyeljetek! :-) (És drukkoljatok... :-)


(Bocs, ha hosszú voltam...)

24. 70b077364a (válaszként erre: 23. - 'szti)
2008. jan. 21. 18:37
És ha tartalékra kapcsol akkor csak hízik tőle az ember,mert a meglévő zsírokat alkalmazza a szervezet...
23. 'szti
2008. jan. 21. 17:55

szerintem pokolian lelassítja az anyagcserét

jobban jársz a többször kis mennyiség evéssel

plusz még a szervezeted éhezésnek fogja érzékelni és tartalékolásra kapcsol

2008. jan. 21. 17:43
nekem az egyik ismerősöm csinálta egy darabig, igaz ő reggelizett, de baromi sokat és mindent, utána már csak folyadékot ivott. Elég jól lefogyott, bár elég keményen tornázott is mellette
2008. jan. 21. 12:12
Én a napi egy evés nem ajánlanám, mivel valószínűleg nem egész életedben fogsz napi egyszer étkezni,és egy idő után vissza fogod bőségesen hizni..
20. RLindi (válaszként erre: 19. - Sylva)
2008. jan. 21. 11:21
Ez sokáig nálam is így volt,mindenesetre a 4-5 kg nem sok,drukkolok hamar lemenjen ez is!
19. Sylva (válaszként erre: 18. - RLindi)
2008. jan. 21. 11:16
Én még itt nem tartok. Próbálkozok különböző diétákkal, de valami mindíg közbejön.
18. RLindi (válaszként erre: 17. - Sylva)
2008. jan. 21. 11:08
Hát ez az 4-5 kg nem sok mégis olyan nehezen megy...én is hasonló helyzetben vok. Most jutottam el addig,h.mozgás nélkül nem fog menni.
17. Sylva
2008. jan. 21. 11:03

Hát igen, a mozgás! Nem tudom miért szánom rá olyan nehezen magam!!!

Pedig nagyon nagy szükségem lenne rá!

4-5kg kellene minuszba! 20 hónapja szültem. És hát a testem nem a régi!!!

16. RLindi (válaszként erre: 15. - Egnisz)
2008. jan. 21. 10:40
Hát otthon én sem vetemednék rá,de itt 10-14 fok van.
15. Egnisz (válaszként erre: 11. - RLindi)
2008. jan. 21. 10:23
Januárban görkorizni? :) Brrr
2008. jan. 21. 10:22
Szerintem vannak olyanok akiknek ez bejön, de egészségtelen.
13. Vaja (válaszként erre: 12. - Sylva)
2008. jan. 21. 10:21
Gyümölcs az szinte mindig mehet, az biztos nem árt.Sőt a gyümölcsrostok még meg is könnyítik az emésztést!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook