Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra, átalakulás 2016. január 4-től? Ki tart velem? fórum

Fogyókúra, átalakulás 2016. január 4-től? Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
297. Vessla (válaszként erre: 295. - Miss Jane)
2016. jan. 6. 12:06

Csak leírtam a véleményem.

Nyilván csinálod ahogy neked jó. És igen, a tejnél minden jobb. Szinte.

296. Vessla (válaszként erre: 294. - Miss Jane)
2016. jan. 6. 12:05
Semmi baj. Ha gáz, akkor gáz.
295. Miss Jane (válaszként erre: 294. - Miss Jane)
2016. jan. 6. 12:04
Jól van, mindegy. Én azért szeretem, és iszom az Alpros termékeket, még mindig jobb, mint a tej. Köszi az infókat, körbe nézek Lidl-ben kókusztej ügyben, de gépet tuti nem veszek. Egyrészt drága, másrészt időigényes, nem főzök csak ritkán, emiatt meg nem változtatok eme szokásomon.
294. Miss Jane (válaszként erre: 293. - Vessla)
2016. jan. 6. 12:01
Bocsi, de ez gáááz :)
293. Vessla (válaszként erre: 292. - Miss Jane)
2016. jan. 6. 12:00

Nem. Azt hiszem. De nem vagyok biztos benne :D


Bocsi :D csak ez jutott eszembe. Gondold át egy szimpla SZIA-ra :))

292. Miss Jane (válaszként erre: 291. - Vessla)
2016. jan. 6. 11:56
férfi vagy, hogy kezit csókolomozol? :)
291. Vessla (válaszként erre: 290. - Miss Jane)
2016. jan. 6. 11:55

Vannak magtej készítő gépek. VAgy olyan magtejek amiben azért nagyobb százalékban vannak magok :D


Én mondjuk csak kókusztejet használok. Abból is leginkább a lidlben kaphatót. Megfizethető, finom sűrű.

290. Miss Jane (válaszként erre: 289. - Vessla)
2016. jan. 6. 11:53
Akkor tudsz más alternatívát?
289. Vessla (válaszként erre: 282. - Miss Jane)
2016. jan. 6. 11:34

Kiskezitcsókolom....ne nevezzük már ezt a ....t magtejnek.....


2 azaz kettő százalék benne a mandula. És a többi se jobb. Ezt nevezzük:izének.


Ivóvíz, cukor, mandula (2%), trikalcium-foszfát, tengeri só, stabilizátor (szentjánoskenyér liszt, gellángumi), emulgálószer ( naprafrgó lecitin), vitaminok (riboflavin (B₂), B₁₂, D₂).

288. Paszi
2016. jan. 6. 11:18

Csajok, ti hogy álltok a folyadék fogyasztással? Tudom, elengedhetetlen, de nem egyszerű átállni a napi 2-3 L-re napi fél L után..ti hogy iktatjátok be a sok víz fogyasztást?

Tegnap ment a két L de kb du 3 tól estig ittam meg, miután észbe kaptam, hogy még csak 1 pohár vizet ittam egész nap...aztán persze így egész éjjel pisilni jártam aludni meg alig...

287. Pillangóhatás (válaszként erre: 274. - 074562ab48)
2016. jan. 6. 11:14
snidlinges csirkeragu norbis tésztával.húsleves leve
286. gabbbicica (válaszként erre: 285. - Miss Jane)
2016. jan. 6. 11:01
bio techeset, az ananászos ultra losst, ez az első dobozom, kb 4x ittam eddig. 1 dl tej, 1 dl vízzel, de igyekszem átállni a teljesen vízre, de úgy nem finom :(
285. Miss Jane (válaszként erre: 284. - Gabbbicica)
2016. jan. 6. 11:00
Bioteches shaket iszol? Mióta? Tejjel?
2016. jan. 6. 10:49

Mai terv:


reggeli: kávé, riska tej

T. banán

E: light hortobányi palacsinta (rendelt)

U: cserpes ribizlis joghurt

V: ultra loss shake


E: hot iron

283. gabbbicica (válaszként erre: 281. - Opiopi)
2016. jan. 6. 10:48
sajnos azt, h baromi drága :( :( mindig nézegetem, de nem bírom rászánni magam, hogy 6-7-800 Ft-ot fizessek értük :( :( Pedig biztosan jók :(
282. Miss Jane (válaszként erre: 281. - Opiopi)
2016. jan. 6. 09:51
Jók a magtejek, bár kalóriában nem feltétlenül jobbak, mint a normál tej. Van olyan ami light, de cukrozott. Alpro termékek jók. Szójának édes, zabnak kesernyés íze van, mandulatej, kókusztej a legjobb. Rizsre nem emlékszem.
281. opiopi
2016. jan. 6. 09:48

Mit gondoltok a magtejekről?

Tehén tejet nem szeretem, soha nem is szerettem.

viszont ezen kívül minden tejterméket igen:)

édesség gyanánt gondolkodom, hogy egy sűrű pl. rizstejes kávé édességnek jó lenne-e?

nagyon édesszájú vagyok sajnos, ma 10 óraira a narancs helyett ittam egy házi(kolléganőm hozta) rizstejes kávét ittam, isteni finom volt!

kalóriában jó lehet?

és akkor is maradna gyümölcs csak délutánra!

még a gépen is gondolkodom, van német oldal ahol olcsó a gép, bár heti 1 l tejjel kb. elég lenne:)

280. Miss Jane (válaszként erre: 275. - 074562ab48)
2016. jan. 6. 09:08

Azt hiszem, én más módszert keresek, ami egyszer már bejött. 2008-ban amikor 88 kg voltam, akkor 3 hétig kezdetben csak annyit változtattam az étrenden, hogy egy almát ettem vacsira (most már tudom, hogy a gyümölcs nem jó este, délig ajánlott).


Most azt fogom tenni, hogy 3 hétig csak fehérjeturmixot vacsizok (tejjel, mandulatejjel stb.), és ráveszem magam a mozgásra, nagyon muszáj lenne megmozdulni.

279. qwertasd (válaszként erre: 278. - 074562ab48)
2016. jan. 6. 09:03
És milyen jó, hogy van ez a fórum. Itt motiválhatjuk egymást. Szerintem amíg rendszeresen jövünk, addig tuti, hogy a fogyás is garantált. :D
278. 074562ab48 (válaszként erre: 276. - Qwertasd)
2016. jan. 6. 08:55

Pont ezért fog menni most és pont azért nem adod fel, mert már tudod a titkot! :)


Érdekes, mert ezzel én is így vagyok, ameddig foglalkozok vele, sokat olvasok ezzel kapcsolatban sokkal kitartóbb vagyok.

277. csikil4ny (válaszként erre: 258. - Gabbbicica)
2016. jan. 6. 08:46
Én is így vagyok vele, még a sulis tornaórát is utáltam, mert otthonról azt hoztam, hogy fölösleges. Ezzel szemben a 3,5 éves kislányom velem tornázik, s ha cukorkát adnak neki visszaadja, s megkérdezi, hogy "el akarod rontani a fogaim" :) Bezzeg már a csokinak nem mondja azt, de igyekszek ott is mértéket tartatni vele (3 évesen én már túlsúlyos voltam, mert 28oog-mal születtem, s valamiért a szüleim úgy gondolták nem fejlődök elég gyorsan, még a háziorvos is vérszegénységet állapított meg, végül csak sikerült felpumpáljanak). De van egy középiskolai osztálytársnőm, aki mindig egy egész veknit hozott tízóraira szendvicsnek elkészítve, nagyon vékony volt, most meg kétszer akkora mint én....
2016. jan. 6. 08:45

Szerintem is úgy kell felfogni, hogy nagy baj nem történt, mert minden nap egy új esély. Tegnap vétkeztem? Na és? Ma már nem fogok. Pont ilyenkor adja fel az ember, pedig napok, hetek eredményét nem szabadna veszni hagyni. Mondom ezt én, aki már vagy ezerszer elkövette ezt a hibát. :D

Lehet, hogy hülye vagyok, de nekem csak úgy megy a fogyás, ha sokat foglalkozok ezzel a témával. Amikor már nem foglalkoztat a fogyás gondolata, akkor valahogy el is hanyagolom az egészet és persze a fogyás is megáll. Pont ezért jövök ide naponta, mert ez motivál.

275. 074562ab48 (válaszként erre: 272. - Miss Jane)
2016. jan. 6. 08:34

Lehet könnyebb lenne, ha nem vétekként gondolnál az ilyen ételekre, italokra, hanem ugyanúgy, mint az egészséges kajákra és akkor lehet a kísértés is kisebb lenne.

Most fel ne add ez miatt, ne keseredj el, tessék elfelejteni és folytatni.

2016. jan. 6. 08:30

Jó reggelt!


A tegnapi napom egész szépen alakult, estig. Ekkor befigyelt egy fél kifli.

Bár a reggeli mérleg eredményem ettől függetlenül jó lett.

Le kellene szoknom, arról, hogy állandóan a mérlegre ugrálok.

A naplómban benne van, mit eszek, ha valakit érdekel, ott megtalálja.


Ti mit esztek ma ebédre?

2016. jan. 6. 08:22
Ti bezzeg velem ellentétben nagyon ügyesek vagytok! :)
2016. jan. 6. 08:21
Sziasztok! Én nekem át kell gondolnom a céljaimat, mert sajnos tegnap is vétkeztem...Házi tojáslikőr, ropi. Ma reggel láttam a Metro újságban (mellettem ülő olvasta a Metrón), hogy fogyásról írnak... nem szoktam olvasni, most szerettem volna egy példányt, de a kijáratnál nem osztogattak, pedig mindig szoktak.
2016. jan. 6. 07:30

Sziasztok!

Látom mindenki szépen halad. Tegnapi napom pipa. Reggeli: müzli, ebéd: lencsés-zöldséges fasírt krumplipürével és egy pici halacskával, vacsora tk szendvics májkrémmel és paprikával. És edzettem Péntek Enikőre.

Csak így tovább, csajok!

Viszont figyeljetek arra, hogy azért nagyon keveset ne egyetek, mert akkor hem tart hosszú ideig az elhatározás.

270. opiopi (válaszként erre: 251. - Gabbbicica)
2016. jan. 6. 06:45

köszi,L Carnitint fogok venni:)

Tegnap kaptam barátnőmtől BIO CLA-T-t, hátha segít.

vicces, hogy 40 után néhány hónappal, nagyon oda kell figyelnem az evésre, sajnos én is tudok két kilót hízni a nagyevő férjem családjánál, ahol mindenki 120 felett van és bizony sokszor van vita, sértődés amikor a kiszedett kaját nem eszem meg...

anyukám, már csak ő él:( nagyon biztat, hogy még most diétázzak ne várjam meg míg 30 kiló lesz rajtam... anyu régóta küzd komoly betegséggel és bizony mikor kontroll van, zabálok az idegességtől...mindig ilyen voltam, suli alatt is én híztam egyedül vizsgaidőszakban:) de akkor ha fel is szaladt 2 kg, hamar le is ment

biztos korral is jár, de ha nem figyelnék csak híznék....brrrr

269. 388b941089 (válaszként erre: 263. - 5c8cba5b90)
2016. jan. 6. 06:40
Teljesen igazad van, fo a fokozatosan, nehogy valami baj legyen!
268. opiopi (válaszként erre: 265. - 5c8cba5b90)
2016. jan. 6. 06:35

sziasztok!

Jó reggelt:)

De jó, hogy ilyen sokan vagyunk:)


Landi84 írnál az étrendedről, a neten találok hozzá anyagot? valami ilyesmivel fogytam le régen de már nem emlékszem hogyan:)

Leendő kismamák előtt le a kalappal, hogy így ráncba szedik a súlyukat, második gyerkőcnél én is így tettem és tankönyvi terhesség volt:)

elsőnél nem és bizony jócskán felszaladt...

mai terv

reggeli kv és cukormentes piskóta(tervbe van hétvégén mandulalisztből és magőrleményből sós készítése ehelyett, vélemény?

10 narancs

13 sültcsirkemell sali pari tojás és öntet

16 narancs

19 körözött sonka tea

21 ha nem bírnám akkor két kanál cukormentes nutella:)

szép napot, jövök még:)

ja és megrendelte két könyvet egy paleo hedonistáknak fogyókúra és egy mediterrán étrend könyvet, ha főzök belőle, igény esetén írok receptet:)

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook