Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogynom kellene vagy 25-30 kilót, de nem vagyok elég... fórum

Fogynom kellene vagy 25-30 kilót, de nem vagyok elég... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

11. Myra
márc. 24. 07:15
Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt és álgabonát.
10. Magic
márc. 21. 00:41
Legfőképpen a táplálkozáson múlik az egèsz mit mikor mivel hogyan eszel nagyon nem mindegy de persze mellè sportolni is kell azèrt a 25-30kg az rengeteg plusz súly ès egy párkapcsolatot is simán kicsinál nem ártana nèmi akaraterő neked hogy legyen motiváció!
márc. 19. 14:15

Csak tedd meg az első lépést. Ha csak egy kicsi lépést, de akkor is. Még ma.

Holnap a másodikat.

Aztán már egyre jobban menni fog, és egyre nagyobb léptekben haladhatsz.

És minden apró kis eredménynek örülj!

8. 33d9e639ec (válaszként erre: 7. - Hold3)
márc. 19. 13:47

Sehol sem írtam, hogy egyszerű.


Tény, hogy egészséges ételt választani minden egyes nap: döntés. Túl sok/hizlaló/egészségtelen ételt választani: döntés.

Elmenni mozogni: döntés. Nem megmozdulni: döntés.


A legnehezebb döntés a jót választani.

A legnehezebb mozdulat felemelni a feneked a fotelból.


A legnehezebb jól dönteni az egészség érdekében, nap nap után. Csak az hiszi, hogy egyszerű, aki nem gyakorolja ezt.

7. Hold3 (válaszként erre: 3. - 33d9e639ec)
márc. 19. 13:16
Szia! Irigyellek, hogy szerinted ilyen egyszerű a dolog!
6. 55Judit (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
márc. 19. 12:00
Upsz, nem láttam mit írtál. nagyon igazad van!
5. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 19. 11:59
Ha elég erős lesz a motivációd, az meghozza majd az elszántságot. Pl. egészség visszaszerzése.
márc. 19. 11:56

Ne sokat hezitálj a kezdéssel! Ez már régen nem esztétikai kérdés. Gondolj bele, milyen terhelésnek van kitéve a szíved, az érrendszered, minden szerved.


Találj valami inspirációt, és ne 25 kilót akarj lefogyni. Elég 5. Aztán amikor az megvan, jöhet az újabb öt. Sokkal kevésbé tűnik lehetetlennek. De ne maradj így, mert kicsinálod magad.

márc. 19. 11:30

Még nem fáj eléggé. A "nem vagyok elég elszánt", mentegetőzés, hogy ha lenne benned elszántság, akkor megcsinálnád, de így sajnos nincsen.


Az elszántság döntés, semmi más. Te úgy döntöttél, hogy kövér maradsz.

márc. 19. 10:49
68 éves vagyok, 60-61 kg. Ha bármikor 2 kiló felszaladt, már fogyóztam. Nem is értem, hogy szedtél fel ennyit. Pajzsmirigy esetleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook